HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 470377 Hitova
*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #930 : 01. Svibanj, 2017., 21:53 »
Ajde da i ti nešto zadržiš   :clap: Možda probam igrati jednog dana, al dok imam BF1 teško  :kava:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #931 : 13. Svibanj, 2017., 19:15 »
Mass Effect Andromeda na popustu 35%  - preporučam, to je igra koja vrijedi novca :thumbs:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #932 : 14. Svibanj, 2017., 09:58 »
Ali ne baš 385 kn digitalno. Planiram uzeti na nekom jačem popustu (100-150 kn :D).

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #933 : 16. Svibanj, 2017., 07:00 »
Ali ne baš 385 kn digitalno. Planiram uzeti na nekom jačem popustu (100-150 kn :D).

Onda za jedno godinu dana  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #934 : 30. Svibanj, 2017., 22:19 »
Potvrdeni Life is Strange i Killing Floor 2, napokon predobar mjesec na PSNu.

*

Stryderist

  • *
  • 55
  • Time is the fire in which we burn
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #935 : 05. Lipanj, 2017., 18:25 »
Pozdrav, ljudi, imam jedno pitanje oko ps plusa. Prije sam ga uzimao tako da sam kupio ps plus bon, ukucao ga i tako aktivirao. Sad bih htio uplatiti novac s računa visa karticom na psn account, što inače radim kad kupujem igre sa storea. Mene sad zanima mogu li tako uzeti i ps plus pretplatu ili jedino ide putem ps plus bona kupljenog u trgovini?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #936 : 05. Lipanj, 2017., 19:25 »
Pozdrav, ljudi, imam jedno pitanje oko ps plusa. Prije sam ga uzimao tako da sam kupio ps plus bon, ukucao ga i tako aktivirao. Sad bih htio uplatiti novac s računa visa karticom na psn account, što inače radim kad kupujem igre sa storea. Mene sad zanima mogu li tako uzeti i ps plus pretplatu ili jedino ide putem ps plus bona kupljenog u trgovini?

Možeš li u trgovini platiti karticom ili za svaku kupnju podižeš cash?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #937 : 06. Lipanj, 2017., 08:03 »
Naravno da mozes karticom ravno s PSNa, prodavati uslugu digitalne pretplate iskljucivo preko fizickih bonova bi bio jako glup potez s njihove strane. To je primarni nacin dok su bonovi pak alternativa izvanrednim slucajevima. Jedini uvjet je da imas prihvacenu karticu sto imas ako tvrdis da tako vec igre kupujes s PSNa.

*

Stryderist

  • *
  • 55
  • Time is the fire in which we burn
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #938 : 06. Lipanj, 2017., 14:14 »
Naravno da mozes karticom ravno s PSNa, prodavati uslugu digitalne pretplate iskljucivo preko fizickih bonova bi bio jako glup potez s njihove strane. To je primarni nacin dok su bonovi pak alternativa izvanrednim slucajevima. Jedini uvjet je da imas prihvacenu karticu sto imas ako tvrdis da tako vec igre kupujes s PSNa.

Ok, hvala. Znam da sam imao nekakav problem prije par mjeseci, htio sam uzeti ps plus na mjesec dana (cijena je bila 51 kn), ja sam imao 70 i kusur i iz nekog razloga mi je stalno izbacivalo grešku kad sam htio napraviti checkout. Valjda je tada kod njih bio problem. Zato sam morao pitati za savjet nekog iskusnijeg da budem siguran prije nego što ulupam 370 kn. U svakom slučaju, hvala na pomoći još jednom.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #939 : 06. Lipanj, 2017., 17:04 »
Greške kod Storea su dosta čest slučaj. Uglavnom, najmanji iznos koji ti mogu skinuti s kartice je 35 kn. Ako igra košta manje, iznos ti ostaje u Walletu.

*

Stryderist

  • *
  • 55
  • Time is the fire in which we burn
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #940 : 06. Lipanj, 2017., 19:21 »
Greške kod Storea su dosta čest slučaj. Uglavnom, najmanji iznos koji ti mogu skinuti s kartice je 35 kn. Ako igra košta manje, iznos ti ostaje u Walletu.

Znam, uglavnom i kupujem igre preko storea jer su često puno jeftinije od fizičkog izdanja, ali ps plus pretplatu nisam nikad uzimao na taj način pa čisto da pitam.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #941 : 07. Lipanj, 2017., 11:26 »
Ne mogu naći točnu informaciju na netu...
Zna li itko kada se mijenjaju igre koje su na sale-u? Već više od tjedan dana stoji ovaj games under 150HRK...
Uzeo sam iz toga što bih želio, ali nikako da stignu drugi popusti ili drugi popusti za PS+ pretplatnike...  :chair:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #942 : 07. Lipanj, 2017., 11:38 »
Pa vecinom se mjenjaju svakih tjedan dana, al ponekad zna bit i duze.. Svaki tjedan imas neku Deal of the Week igru na odlicnoj akciji i imas hrpu drugih popusta poput Only Digital, pa Bundles itd, a imas i ove Summer Saleove, Easter saleove itd. Stvarno zna bit vrhunskih popusta i mogu se ugrabit vrhunski naslovi od 30 pa do 150 kn.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #943 : 07. Lipanj, 2017., 11:43 »
Mislim da se random mijenjaju. Ova je akcija do 10.6.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #944 : 07. Lipanj, 2017., 14:16 »
Deal of the Week je svake srijede ja mislim.
Mislim da se danas promijenio s Preya na Need for Speed. 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9