HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467946 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1200 : 06. Srpanj, 2018., 09:04 »
Nelose ponude trenutno na store-u.
Uzeo alien isolation i wolfenstein old blood za 90kn

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1201 : 06. Srpanj, 2018., 13:53 »
Skinuo sam Heavy rain i nešto nije u redu - trza mi i općenito ne radi kako treba. Čitao sam da je bilo problema, a da sam htio igrati trzave igre igrao bi na PC-u, tako da molim ako netko zna rješenje problema?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1202 : 06. Srpanj, 2018., 14:20 »
Ok, ovaj tvoj post zvuči uvredljivo i to jako.
Za početak probaj reinstalirati igru ili napraviti rebuild database-a. rebuild radiš tako da ugasiš PS4, držiš gumb za paljenje (kada je ugašen) cca 5 sekundi i onda se pokrene izbornik za koji moraš spojiti PS4 gamepad kablom i izabereš rebuild database.


Dakle to ili izbriši i reinstaliraj. Inače s igrom nemam tkavih problema na PS4 slim.


Isto tako oko tih padova i trzanja, znaju se dogoditi na PS4 i nije rijetkost, jednako kako su se znali dogoditi i na PS3.... A ako imaš dobar PC, ne bi vjerovao, igre i ne štekaju. Npr. više i češće primjetim pad fps-a na PS4 (pošto se više igara vrti u 30 fps-a) nego li na PCu gdje vrtim igre u 60+.
Tako da je sve stvar tko si što može priuštiti, kako su developeri napravili igru i kolika je snaga za procesiranje svih vizuala i fizike na konzoli/PCu.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1203 : 06. Srpanj, 2018., 14:48 »
Hvala na pomoci, probat cu pa javim!
Kakav uvredljiv post??? Sta je tebi frende, nije mi bila namjera bas nikoga uvrijediti, odnosilo se na mene prije nego sam kupio PS4 i polomio prste dok se nisam navikao na gamepad, a za rat i raspravu PC -konzole me doslovno boli k.!

EDIT: Na ovom forumu hvala bogu nema partizana, ustaša i četnika, ali da stvar ne ispadne divna i krasna imamo konzolaše i pisijevce  - bitno da je nešto. Nemoj me više Hrvatin zaj...ti da se ne razljutim  :bonk:
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2018., 15:25 toma_hr »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1204 : 07. Srpanj, 2018., 12:28 »

Za početak probaj reinstalirati igru ili napraviti rebuild database-a. rebuild radiš tako da ugasiš PS4, držiš gumb za paljenje (kada je ugašen) cca 5 sekundi i onda se pokrene izbornik za koji moraš spojiti PS4 gamepad kablom i izabereš rebuild database.




Uspjelo, hvala ti Hrvatin  :thumbs:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1205 : 07. Srpanj, 2018., 13:09 »
Ništa, nije loše to napraviti svakih par mjeseci. Ne traje nešto posebno dugo, a ako vidiš da se PS4 usporava preporučam odraditi taj dio.
Inače Heavy Rain je genijalna igra i tko ju nije igrao zaista je puno propustio.
Ja sam se baš bacio na platinu za Dertoit (još samo 3 trofeja u 2 prelaska) i nakon toga se vraćam u lov Heavy Rain platine.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1206 : 07. Srpanj, 2018., 13:43 »
Isti problem imam, ocito je do igre.

Budem probao te korake.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1207 : 02. Kolovoz, 2018., 21:08 »
Moram reci da sam prezadovoljan PS Plus igrama ove godine. Kada sam prvi put imao PS4 jedino sto pamtim je NBA 2k16 i God of War, a sada vec imam dosta dobrih naslova koje sam svakako htio kupiti. Mafia III mi je na radaru vec neko vrijeme, kad vidi vraga :) Unazad par mjeseci ponuda je bolja i od XBox Gold, tako da ovih 42 € smatram odlicnom investicijom.  :D

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1208 : 03. Kolovoz, 2018., 10:06 »
Mafia je odlična igra, iako bi mi draže sjela L.A. Noire jer Mafiju već imam. :D

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1209 : 29. Kolovoz, 2018., 17:08 »
PlayStation Plus Free PS4 Games Lineup September 2018 | PS4

Još jedan dobar mjesec od Sony-ja, iako ovaj put ništa za mene  :wildboy:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1210 : 29. Kolovoz, 2018., 17:09 »
Sony ubija, nemam riječi. Gold pretplatnici su dobili 2 platformera, Xbox mi postaje suvišan . :)

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1211 : 29. Kolovoz, 2018., 17:19 »
Boga mi, Sony stvarno rastura. Samo neka nastave ovako i imat će još i više pretplatnika.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1212 : 30. Kolovoz, 2018., 07:31 »
Popravili su se, samo nažalost, sve sam to već odigrao,

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1213 : 31. Kolovoz, 2018., 12:45 »
Copy/paste mog mišljenja s portala:

Iskreno idu mi nakurac pomalo. Ovo nekim ljudima dođe kao prevara. I sad ti meni reci idi kupuj na popustima. Pa zadnjih 4 igre koje su bile nedavno na popustima sam kupio i unutar 4 mjeseca evo ih sve na PS plus. Nije besplatno placa se pretplata ali majke mi ovo mi daje osjecaj kao da me Sony šamara u lice. Dao si prije dva mjeseca 150 kn ? E ko te j...evo ih "besplatne" Imam nekoliko želja i čekaju neki popust ali dođe mi da im više ni lipe nedam. Jer tko ce mi garantirat da unutar mjesec dva nece bit = "besplatne" To radi još veci problem pri odabiru igara na popustima. Šta kupiti, šta ce se iduci mjesec pojaviti besplatno ? Ne razbacujem se novcima ne mogu si priustiti 500kn za igru i cekam popuste. I onda mjesec dana nakon popusta daju besplatno. Znaci svi mi koji smo platili smo budale ? Ako ništa drugo, odnos omjera snizenja i besplatnog dijeljenja na STEAMU stvarno funkcionira vrhunski. Nemam baš osjecaj da funkcionira kako spada na PS storeu. Nemoš mi stavit summer sale i nudit igre za 100kn i iduci mjesec ih dat besplatno. Osobno takvu politiku hejtam. Nisam škrt volim neke igre imat u kolekciji i otici cu u ducan po njih ako treba. Ali uzmi naše poreze i maržu ducana te tome dodaj činjenicu da za mjesec, dva ista igra bude unutar PS pretplate imaš osjecaj prevare. GoW remastered imam, s time su me baš strefili ali ne živcira me toliko to. Nego Destiny 2. S razlogom smatram da određene konzolaške ekskluzive NIKAD nesmiju biti dio ponude PS pretplate. Nikad !
Šta mogu očekivat da ce novi GoW iduce godine biti besplatan ? Što znaci da sam i ja i ostalih 10milja ljudi koji su kupili igru = budale ???


Zaključak: Poklonjenom konju se ne gleda u zube i itekako sam zahvalan, ali s obzirom da su me potrefili dosad s 4 igre koje su kupljene za tu utrošenu lovu sad sam mogao prednaručit RDR 2 recimo...

iam filing da cu odjebat ubuduce bilo kakvu kupnju u ducanu ili opcenito na storu. Samo PS pretplata i nek frend nabavlja nove igre za 150-200kn iz Švice.
Jebite se  :hiha2:


« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2018., 12:51 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1214 : 31. Kolovoz, 2018., 20:26 »
Malo je tesko vama vecim gamerima koji preferirate više žanrova. Npr. ja kupujem samo novi PES i BF redovno, kupicu još i RDR 2, i te igre sigurno neće  doći u PS Plus ponudu. Ostale koje želim odigrati tipa Horizon Zero Dawn ili Ratchet & Clank, FIFA takdojer, sam kupio na disku, presao, prodao i povratio novac, tako da kad i ako neka dodje u PS Plus ponudu kao što je došao Ratchet mi bude drago jer je imam u kolekciji i mogu je ponovo odigrati ako poželim.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9