HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467122 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1275 : 01. Lipanj, 2021., 09:10 »
Pa plus na akciji u SD 369Kn 365dana...

 

*

lucija01

  • n00b
  • 2
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1276 : 05. Rujan, 2021., 19:46 »
Ukratko hakiran mi je PS račun.Uzas nemam pojma kako kontaktirat sluzbu..Chat na njihovoj stranici ne radi..a brojevi kaze ne koriste se! Ima li tko od vas kakav kontakt ili savijet , sve je dobro doslo! Hvala

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1277 : 06. Rujan, 2021., 08:36 »
Ukratko hakiran mi je PS račun.Uzas nemam pojma kako kontaktirat sluzbu..Chat na njihovoj stranici ne radi..a brojevi kaze ne koriste se! Ima li tko od vas kakav kontakt ili savijet , sve je dobro doslo! Hvala

https://www.playstation.com/en-hr/support/contact-us/#systemhardware
odabereš account and security
odabereš Password reset and Recover my account

pratiš poveznicu Reset password ili ako to ne prolazi, lijepo nazoveš broj telefona u nastavku (osobno, preferiram komunicirati sa živom osobom, ne putem nekakve automatske skripte) :


Open: Mon - Fri
09.00-17.00
telefon: 01 775 7104

Savjet kako se ovo ne bi ponovilo:
U POSTAVKAMA PSN RAČUNA UPALI DOVSTUPANJSKU AUTENTIFIKACIJU!   



« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2021., 08:45 moordrak »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1278 : 16. Lipanj, 2022., 06:16 »
Ekipa, jel istina da se trenutno ne može produžiti ps plus pretplata zbog uvođenja ovih novih funkcija?
Naime, ističe mi pretplata ovu subotu i sad sam pokušao produžiti ali mi ne dopušta, kaže da ta usluga trenutno nije dostupna?
Što da radim? Što će se dogoditi ako mi istekne a nisam produžio?

Ispričavam se.ako je glupo pitanje ali nisam uopće bio u toku s tim događajima pa sad ne znam što da radim  :mrgreen:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1279 : 21. Lipanj, 2022., 06:13 »
Nece se nista dogoditi, bit ces par dana bez PS plusa, a produziti mozes bilo kada.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1280 : 21. Lipanj, 2022., 08:14 »
Što da radim? Što će se dogoditi ako mi istekne a nisam produžio?

Točno, privremeno su blokali kupovinu bonova jerbo mijenjaju modele pretplate.
Pričekaj još par dana da krene službeno novi tip pretplate, onda će sve raditi ok.
Ništa bitno nećeš izgubiti u tih par dana. Privremeno  ćeš biti bez  pristupa plus igrama, neće ti raditi sejvovi u oblak (i iz oblaka), MP u igrama koje nisu FTP  i to je uglavnom to.
 Što se tiče plus librarya, nećeš ga izgubiti. Kada nastaviš plaćati, vraća se i pristup igrama dodanim u library.
 Postoji li nekakav period nakon kojeg trajno brišu tvoj profil? Onako, 98%  sam za odgovor ne. Igre ostaju trajno vezane uz tvoj acc.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1281 : 26. Lipanj, 2022., 00:03 »
Pozdrav svima,

ima li netko problema da nema izlistane sve igre uz PS + Premium pretplatu u katalozima običnih i klasik igara?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1282 : 29. Lipanj, 2022., 15:56 »
Pozdrav svima,

ima li netko problema da nema izlistane sve igre uz PS + Premium pretplatu u katalozima običnih i klasik igara?


kako misliš ? ja imam premium od prvog dana i sve ima u katalozima..

nego jel moguće da su dodali neke igre a nigdje obavjesti o tome ili ja nisam vidio sve odma !?
jučer kad sam listo opet katalog vidim tour d france ps4 i ps5 verzija , shadow warrior 2 i neke manje igre koje nisam siguran da su bile tu haha

 

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1283 : 28. Studeni, 2022., 20:33 »
Pozdrav svima. Znači ovako.... Bio sam na Ps essential pretplati koja mi ističe 4.12. ove godine i sad na ovoj akciji od 25% prijeđem na Extra i tamo me kao upozorava da je sljedeće plaćanje 4.12. (dakle kad mi ističe essential) u punom iznosu od 730kn tj bez popusta. Zna li neko o čemu se tu radi? Hvala.
Let's go Sharks

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9