HCL.HR

Soul Sacrifice

  • 15 Odgovora
  • 11272 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Soul Sacrifice
« : 05. Lipanj, 2012., 23:30 »

Iako su prve informacije o igri procurile prije kojih mjesec i pol tek sam se sada sjetio otvoriti topic. Uglavnom na igri rade Keiji Inafune sa MarvelousAQL i Sony Japan Studio, a o čemu se točno radi piše u citatu.

Citat:
The theme of this game is “reality blended experience.” Cruelty is a reality in our life, and we have to make sacrifices and pay costs on a daily basis. Inafune-san wanted to blend this “reality” theme into a fantasy world filled with magic, and create a new type of gaming experience that relied on the player making sacrifices in order to obtain great power. Another key feature of the game is the concept of “sacrifice.” In order to use sorcery during fierce battles, you must be willing to make a sacrifice – ranging from personal belongings to a limb, maybe even a life. If you simply think of this game as a “dark fantasy,” then your expectations will be betrayed – but in a good way.

Soul Sacrifice for PS Vita: Debut Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=4MhCeWJ68pU#ws
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2012., 23:32 snowblind »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #1 : 22. Kolovoz, 2012., 23:36 »
Novi ss















« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2012., 10:27 snowblind »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #2 : 23. Kolovoz, 2012., 10:20 »
Ne vide se  :wildboy:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #3 : 29. Siječanj, 2013., 21:27 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #4 : 19. Veljača, 2013., 00:26 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #5 : 27. Travanj, 2013., 14:43 »
Igrao sinoć malo. Zanimljiv koncept u svakom slučaju, ovako na prvu mi djeluje možda malo i preambiciozno za handheld igru, ali vidjet ćemo dalje kako će se pokazat.

Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #6 : 17. Svibanj, 2013., 08:05 »
Stigla mi je prije dva tjedna US verzija iz Kong Konga za male novce. Igram i nemogu vjerovati koliko je adiktivna. Igra je fantastična, nemojte vjerovati reviewerima, stvarno je igra šredobra. Cak i tu na HCL u su bili malo prestrogi, i puno gorim igrama su davali vece ocjene, ali to je stvar ukusa. Uglavnom Soul Sacrifice je fantastična igra, najbolje kaj mi se dogodilo u zadnjih godinu dana.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #7 : 17. Svibanj, 2013., 10:42 »
Stigla mi je prije dva tjedna US verzija iz Kong Konga za male novce. Igram i nemogu vjerovati koliko je adiktivna. Igra je fantastična, nemojte vjerovati reviewerima, stvarno je igra šredobra. Cak i tu na HCL u su bili malo prestrogi, i puno gorim igrama su davali vece ocjene, ali to je stvar ukusa. Uglavnom Soul Sacrifice je fantastična igra, najbolje kaj mi se dogodilo u zadnjih godinu dana.

Pa onda si uzmi i monster hunter 3 za 3ds ;)
Meni se inace ta vrsta igara ne svidja, ali ove dve su navodno ful slicne.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #8 : 17. Svibanj, 2013., 20:23 »
Imam monster huntera ultimate već više mjesec  kupil sam ga u algoritmu cim je dosel i luigis mansion dark moon isto (jako dobra igra, izvrsna). Ali Soul sacrifice je nekaj posebno, unique expirience, onak knjiga te vodi kroz epizode, i customizas si character, a bobe su poezija. Ima slicnosti s monster hunterom, igral sam MH i MH freedom na PSP-u prije dosta godina, i igre su dobre, al ne ono turbo. ali soul sacrifice je nekak... neznam posebna. brilijantna igra onak ko imas sve u ruci pa mixaš i tak e i muzika je totalni mrak od one u knjizi pa do borbi i tak,. Jedino mi ne radi multiplayer jer je lockana na US regiju, ali navodno rade na tome da budu i to rijesili nekak 

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #9 : 18. Svibanj, 2013., 10:54 »
Inače, objavili smo recenziju prije nekoliko dana, zaboravili polinkat ovdje.

RECENZIJA: Soul Sacrifice

Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #10 : 18. Svibanj, 2013., 12:55 »
Pogledal sam recenziju i mislim da ste dali premalu ocjenu ko i svi. Ono sve super, super i onda 75%. Jedino je eurogamer italy i jos jedan reviewer dal ocjenu koja se slaze s textom (90% ko i Famitsu). Za sve vlasnike Vite: pročitajte recenzije, zanemarite, igrajte i uživajte. Inafune je u interviewu rekel da jesvim srcem slozil igru, a to se u njoj i ogleda. Igra je masterpiece, velemajstorsko djelo, kak sam negdje videl Gameplay>ostalo

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #11 : 18. Svibanj, 2013., 13:32 »
Čini mi se mnogo rulajuća igra .

Nego,kako stoji igranje ONIH igara na viti ? :hiha2:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #12 : 18. Svibanj, 2013., 16:55 »
Nikako.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #13 : 18. Svibanj, 2013., 18:57 »
Nikako, ako isto mislimo:wildboy:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Soul Sacrifice
« Odgovori #14 : 18. Svibanj, 2013., 20:21 »
Bome se ulijenila ta ekipa . :wildboy:

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9