HCL.HR

Sta uzeti ps4 ili xbox one ?

  • 7 Odgovora
  • 4322 Hitova
*

Giuxor

  • n00b
  • 2
Sta uzeti ps4 ili xbox one ?
« : 13. Ožujak, 2016., 02:07 »
Pozdrav,imam pitanje pa bih voleo od ljudi koji su zainteresovani da mi daju odgovore,razmisljam da uzmem ps4 zato sto vecina ljudi govori da je bolji ali sam nekako navikao na xbox kontroler i uopste konzolu,sta bi mi vi preporucili ?

Odg: Sta uzeti ps4 ili xbox one ?
« Odgovori #1 : 13. Ožujak, 2016., 23:22 »
Pozdrav,imam pitanje pa bih voleo od ljudi koji su zainteresovani da mi daju odgovore,razmisljam da uzmem ps4 zato sto vecina ljudi govori da je bolji ali sam nekako navikao na xbox kontroler i uopste konzolu,sta bi mi vi preporucili ?
Ps4 je rasirenija konzola na nasem trzistu kao i izbor igara..a sve drugo je stvar ukusa a ne kvalitete

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Sta uzeti ps4 ili xbox one ?
« Odgovori #2 : 14. Ožujak, 2016., 09:46 »
Ja sam prije PS4 konzole imao Xbox 360 isto sam se naviknuo na kontroler kad je izasao PS4 kupio sam rade njega jer kao sto je napisao gore DarkSilent79 imas puno veci izbor igara novih i rabljenih, takoder ima vise dodatne opreme za njega.

Odg: Sta uzeti ps4 ili xbox one ?
« Odgovori #3 : 14. Ožujak, 2016., 10:03 »
PS4, Xbox čak nije ni zastupljen u RH.

Odg: Sta uzeti ps4 ili xbox one ?
« Odgovori #4 : 24. Veljača, 2017., 16:17 »
Pozdrav ekipo. Evo neznam gdje bih otvorio temu pa sam je ovdje u kategoriju Hardware. Što mislite da li je bolje kupiti PS4 ili Xbox One S???

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sta uzeti ps4 ili xbox one ?
« Odgovori #5 : 24. Veljača, 2017., 21:41 »
Pogledaj koje te ekskluzive zanimaju i uzmeš konzolu za koju izlaze. Razlika s multiplatform naslovima nije toliko izražena pa da je to faktor za uzmati u obzir kod kupnje.

Odg: Sta uzeti ps4 ili xbox one ?
« Odgovori #6 : 25. Veljača, 2017., 08:21 »
Nisam izbirljiv i svejedno mi je, ali kazu da PS4 Pro je puno bolji u grafičkom smislu.

Odg: Sta uzeti ps4 ili xbox one ?
« Odgovori #7 : 25. Veljača, 2017., 10:04 »
Imam pro i nije sad nesto ne znam kakva razlika,ak se ima 4k tv onda je druga prica.Pogledaj kakve naslove ima ps4 a kakve xbox,po meni bolje ekskluzive ima ps4 pa tu nema bas puno razmisljanja,plus vise ekipe ga ima pa se lakse nabavljaju polovne igre i mijenjaju.
Kako god okrenes pleyka je puno bolji izbor.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9