HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393392 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1125 : 22. Lipanj, 2019., 19:04 »
Zavrsio RDR2,odlicna igra nema sta,gunplay,prica,razvoj likova,svijet,animacije,sporedne misije,ma sve mi je savršeno.Mini problem je pacing i epilog ali sve to je mini zamjerka zbog svih ostalih elemenata koji su mi sjeli kao budali samar.Ali stvarno shvacam ljude kojima je igra dosadna i smorila ih je na odredjen nacin.

Započeo cod Infinity warfare jednostavno je pokupio za 5 eura i ono kakva god da bude taj novac sigurno vrijedi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1126 : 23. Lipanj, 2019., 17:51 »
Epilog ti je zamjerka u kojem smislu? Možeš i u spojler.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1127 : 24. Lipanj, 2019., 14:28 »
Epilog ti je zamjerka u kojem smislu? Možeš i u spojler.

Spomenuo sam pacing koji je mnoge natjerao da stanu igrati igru.Mene nije smorila jer sam ljubitelj zanra,western djira u biti pa mi je i bezvezno jahanje po svijetu bilo zanimljivo.Kada bi puni gang izasao negdje jahati na misiju...Uz brutalnu glazbenu podlogu svaki jebeni put bih se najezio :-)

Jednostavno razumijem odluku o fast travelu koju su napravili jer je svijet pun toliko detalja ga je grijehota proletit kroz igru jer ce igrac masu stvari ne dozivit,od krajolika do random encountera i masu nekih stvari.

Tesko da bi svakome mogao preporučiti igru jer oduzima brdo vremena i sam tempo igre je prespor,udjes u kamp i dok popricas sa svima izgubis tonu vremena...Mene nije smetalo ali totalno razumijem ekipu kojoj je to debeli minus.Subjektivno mi je igra 15 od 10 ;-) ali svakako nije za svačiji ukus i nebi je preporučio svakome.


S P O I L E R ide pa dalje ne citaj tko nije prekucao igru !!!!!!!!!!

Epilog mi je dosadan,pomaganje na rancu kasnije gradjenje vlastitog ranca,iskreno jako dosadne misije.Svaka misija s Sadlerkom je u biti obicni bounty hunt.Kino sa zenom i ostale misije nisu mi legle.

U biti centar igre je Arthur i sa njim je trebalo sve zavrsit.S aspekta price mi je bezze,zakon ih lovi,Uncle i kak se Indijanac zove skrivaju se u Blackwateru,onako hladno,John se sepuri gradom bez problema :-)

Arthur pogine,iako bolestan nadao sam se potajno nekakvom happy endingu ali znao sam da za tim nema sanse.Ali covjek se nada.Igra te sjebe zavrsetkom,jer mi je fakat lika bilo zao kako je okončao jer me posjetilo na onu staru poslovicu,tko igra za raju zanemaruje taktiku zavrsice karijeru u nizerazrednom vratniku.Emocionalno ispraznjen nisam imao volje igrat epilog...

Ne znam po meni je tu trebalo stati i to je to.Svako tko je odigrao keca zna sta se dogadja s Marstonom nakon izlaska iz bande.


Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1128 : 03. Srpanj, 2019., 20:42 »
Detroit: Become Human
-Quantic dream studio ima odlične priče, tako da vjerujem da je i ova vrhunska.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1129 : 04. Srpanj, 2019., 17:24 »
Citat:
S P O I L E R ide pa dalje ne citaj tko nije prekucao igru !!!!!!!!!!

Epilog mi je dosadan,pomaganje na rancu kasnije gradjenje vlastitog ranca,iskreno jako dosadne misije.Svaka misija s Sadlerkom je u biti obicni bounty hunt.Kino sa zenom i ostale misije nisu mi legle.

U biti centar igre je Arthur i sa njim je trebalo sve zavrsit.S aspekta price mi je bezze,zakon ih lovi,Uncle i kak se Indijanac zove skrivaju se u Blackwateru,onako hladno,John se sepuri gradom bez problema :-)

Arthur pogine,iako bolestan nadao sam se potajno nekakvom happy endingu ali znao sam da za tim nema sanse.Ali covjek se nada.Igra te sjebe zavrsetkom,jer mi je fakat lika bilo zao kako je okončao jer me posjetilo na onu staru poslovicu,tko igra za raju zanemaruje taktiku zavrsice karijeru u nizerazrednom vratniku.Emocionalno ispraznjen nisam imao volje igrat epilog...

Ne znam po meni je tu trebalo stati i to je to.Svako tko je odigrao keca zna sta se dogadja s Marstonom nakon izlaska iz bande.


Ovisno o morality baru Arthurov kraj ima dva završetka i sami kraj igre ima dva završetka. Jedan dodnosi brdo love za guštanje kad završe misije ;)

Ja nisam toliko tugovao za Arthurom (a ono očigledno je) nego za svojom Daenerys kobilom. Inace to je onaj sav bijeli pastuh (najjači konj u igri) kaj je negdje na sjeveru za ukrotit imaš samo jednog na mapi i kad ga ukrotiš ne možeš više naći druge. samo jedan. Uglavnom najebo sam se da ju nadjem, ukrotim and shit. Imao sam ju 20-ak sati i onda u nekakvom šugavom zbugovanom gun fightu pokupila je metak kad ja nisam imo horse rivaver. JBG

 :mrgreen:

OT: Spiderman, super mi je igra na nekih 80% sam, jedina zamjerka su mi građani/prolaznici i Spideyeva interakcija s njima. Gore od AC igara  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2019., 14:11 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1130 : 10. Kolovoz, 2019., 18:25 »
Sniper elite 4
Dvojka mi je bila odlična, nadam se da će i četvorka biti.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1131 : 11. Kolovoz, 2019., 07:26 »
Nisam ni jedna igrao do sad zbog tehnički problema.  :hihi: Noi, ova četvorka ubija u svakom smislu, :mrgreen: koji je gušt ovo ufff.

Neak elitna vojska mi došla, (možda jer sam bio glasan u par navrata :loludara:) sreća pa postavio mine iza sebe iz nekog straha da mi ne dođu iza leđa, samo mi prekine igru i prikaže scenu gdje ih geleri izjedu.  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1132 : 11. Kolovoz, 2019., 08:09 »
Ma ja stavio na easy i igram Rambo mode. Kakvo šuljanje, ovo je gušt.  :hihi:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1133 : 11. Kolovoz, 2019., 08:20 »
Ma ja stavio na easy i igram Rambo mode. Kakvo šuljanje, ovo je gušt.  :hihi:
Hah, ja prvo stavio na hard mod ali oni gdje ti igra ne pomaže kad stisneš "R1" pri ciljanju, i u zrak kad sam pucao promašio sam.  :hihi:

Onda vidio da ima i hard sa pomoći pri ciljanju,uhh.  :ementaler:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1134 : 11. Kolovoz, 2019., 20:24 »
Nisi uzeo u obzir smjer i jačinu vjetra.  :loludara:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1135 : 05. Rujan, 2019., 05:46 »
Meni se fakat malo gade trofeji i ganjanje platine, jer bi me zadržalo u igrama više nego što zapravo i želim. A i gotovo sam siguran da bi mi i najbolje igre koje bi krenuo platinirat se malo zgadile i zgustirao bi dok bi ganjao platinu. Bilo kako bilo, tako je bilo i s Days Goneom. Nakon 67 sati platnirao sam Days Gone, moja prva, pa čak bi se usudio prognozirati i jedina platina. Jednostavno nije moj đir i zadržao sam se sigurno 15 sati više u Days Goneu, zbog platiniranja. Jer nisam htio ni sve horde ni zaraze riješavati, no kada sam vidio koliko imam visoki prosjek osvojenih trofeja, ipak mi se malo uključio hunt mod...



Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1136 : 05. Rujan, 2019., 07:06 »
Slažem se, to je čisto grindanje i gubljenje vremena.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1137 : 05. Rujan, 2019., 08:39 »
Slažem se, to je čisto grindanje i gubljenje vremena.
Hmh, ali onda se možeš poslije hvaliti na forumu, pogotovo ako je neka teža platina  :hiha: :mrgreen:

Što se mene tiče, nedavno prešao Hellblade. Ma fantastična igra, nemam riječi. Inače igre ne igram sa slušalicama gotovo nikada ali Senuu sam morao. Toliko je kvalitetno odrađen 3d zvuk da je prosto žal odigrati bez slušalica. Fenomenalna prezentacija i zvuk, solidna priča, dobar gameplay i borba, dostojna trajnost od nekih cca 8h. Svakako preporuka za svakoga, nije duga a isplati se definitivno.  :thumbs:

Krenuo sa Sekirom napokon :mrgreen: Za sada jako, jako zadovoljan. Treba tu još dosta navikavanja jer je stil potpuno drugačiji u odnosu na Soulse ali to je samo još jedan plus. Palo je par mini bosseva i jedan glavni boss za sad tako da se fino napreduje  :kava:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1138 : 09. Rujan, 2019., 07:32 »
Spyro Trilogy
-Nisam mislio, ali ajde malo nostalgije.  :piva:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1139 : 09. Rujan, 2019., 11:03 »
Igrao Ghost Recon Breakpoint Betu, pa se vratio na Wildlands dok Breakpoint ne izadje u 10-om misecu.

I tu i tamo upalim RDR2 online.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9