HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393327 Hitova
*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1140 : 09. Rujan, 2019., 14:58 »
Nedavno završio Shadow of the Colossus i mislim da je konačno došao red na Detroit :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1141 : 10. Rujan, 2019., 15:42 »
Meni Shadow of The Collosus stoji drito na polovici rješenih divova. Budem već mada ne tako skoro jer sam se opet navukao na Witchera tj Wild Hunt.

Moram priznat da PC verzija nije imala toliko bugova kao PS4 verzija. Ni približno zapravo. Nekolicina je doista smješna no srećom osim jednog side questa koji se zbugovao sve ostalo su sitnice.

Vrh mi je kad si s nekim u dijalogu u vezi questa a neki random NPC (u mom slučaju pas) slučajno zapne za vas i "ostane" kao da i on sudjeluje u razgovoru.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1142 : 11. Rujan, 2019., 16:21 »
PES 2020
-Haklanje.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1143 : 26. Rujan, 2019., 17:22 »
Uncharted 4

Sve je rečeno o ovom naslovu,jebeni must play,fluidna akcija,solidno platformiranje,ok prica,likovi a grafika i animacije brutalne.Blockbuster od igre kojem jedino zamjerim da je ai slijep na našeg pratioca,sve ostalo 5+

Order 1866

Dugo sam izbjegavao ovo odigrati nakon svih losih stvari koje sam cuo o njoj.Kupio za 10 eura neko posebno izdanje u metalnoj kutiji,izgleda lijepo neka stoji u kolekciji.

Grafika izgleda jako dobro,cijeli taj steam punk djir je prenesen lijepo,likovi i voice acting dobri.Napucavanje dosta solidno iako se nekada lik krece dosta cudno.Arsenal oružja dobar,pumparica je strasna,mozda najdraža od svih igara koje sam ikad igrao.

Ali je igra zamisljena vise kao film,previse gameplay mehanika koje iskoristis jednom i nikad vise,duge cut scene,paleta boja jako tamna,jos neki efekti su koristeni da vise baca na film ali moglo je i bez toga.U pojedinim trenutcima je atmosfera dobra,priprema za bitku i onda boss,neki qt event sto je uzas,s njima su debelo pretjerali.Jako je kratka igra,mozda sam je prekucao u 4 sjedenja.

Steta jer je svijet zanimljiv,moglo se ovdje puno vise napravit,neki bolji studio bi od ovog mogao napravit igru za pamćenje.Ovako je samo ostao gorak ukus ekipi koja je pljunula punu cijenu pri izlasku igre.

*

gogy4

  • *
  • 23
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1144 : 01. Listopad, 2019., 21:10 »
trenutno igram mafiu 3,horizon zero dawn,re7.far cry 5.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1145 : 08. Listopad, 2019., 18:18 »
Dishonored 2

Treci prelaz i igra me iznova iznenadila jer pored toga sto sam je dosta pedantno igrao uspio pronaći neke dijelove levela koja sam masio u proslim prolascima.Igrao debeli lethal stil,s Emily a sad ako budem imao volje pokušam s Corvom bez Outsiderovog znaka,da vidim kako se tada igra ponasa.

Bez posla sam,lose je vrijeme,kisa non stop pa je sad u planu poceti RDR2 ono pedantno mu se posvetiti kako i takva igretina zaslužuje :-)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1146 : 10. Listopad, 2019., 00:41 »
Breakpoint pržim, igra je top! Coop je savršen, jel ako ne igraš sa kretenima, baš je fino kad je opuštena atmosfera i lagano trčkaranje vozanje, najmanje koristimo helić a još manje fast travel.

Do misije znamo po 1h ić, uvik stanemo negdje, pokupit ovo pokupit ono, mislim da je to dobro, nije nikad dosadno.




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1147 : 18. Listopad, 2019., 22:01 »
Danas sam si na Halloween akciji kupio Metro Exodus čim se skine počinjem, baš me zanima kakva je!  :thumbs:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1148 : 23. Listopad, 2019., 12:48 »
The Show 19. Igra ima tako neki detalja da je to zadivljujuće, nabrojat ću ih par:

Od bacanja za laptom od fizike lopte, od sudaca i "var" nezz kako se zove to na baseballu, animacija na licu igrača, od znoja na igračima, pucaju palice čak,kiša pristojno izgleda, komentatori ali sve ama baš sve komentirao, skroz su u igri, čak kad slušaš komentatora i bačaš pitch vrijedi ga poslušat, kao on prepostavi gdje bi ti mogao bacit pitch i ima smisla kad kaže. Navijači su čudo, volim detalje.  :slini:

Igrao sam par dana jednu tekmu, trajala je 4h i 30min.  Eto koliko sam slobodno imao za Playku, ali sam se fino zabavio. Bacim par Incha i ugasim.  :hihi:

Mislim se prednaručit The Show 20 samo  je 370kn ja mslm Standard Edition.  :clap:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1149 : 03. Studeni, 2019., 20:52 »
Division 2...ja sam oduševljen :)Iako sam lone rider

*

Anthony22

  • *
  • 70
  • Šta piješ Koki ?
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1150 : 05. Prosinac, 2019., 12:32 »
Danas sam si na Halloween akciji kupio Metro Exodus čim se skine počinjem, baš me zanima kakva je!  :thumbs:


Kavi su utisci igre?

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1151 : 19. Prosinac, 2019., 10:42 »
RE 2 i Apexa :]

 

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1152 : 21. Prosinac, 2019., 11:07 »
Star Wars Jedi: Fallen Order
SW i Uncharted, dobitna kombinacija.  :thumbs:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1153 : 21. Prosinac, 2019., 11:44 »
BF V Pacific War.
Wow koje osvježenje je ovo nakon tmurni bobri u gradovim, osvjetljenje vrh vrh, borbe su dobre i kad gubiš nije dosadno mapu su preljepee jednostavno. Čak mislim da su vratili Time to Kill. Opet će djeca plakat.

Samo mi je žao što ne mogu kupit BAR (pušku) Ono moraš preć tide of war (nešto tako) da dobiješ pošku kao nagradu.

Ja ne volim to online lovit achievement-e koje mi oni zadaju, ono igraj i mi ćemo te nagradit... Neću igrat hoću kupit!!  (ima neka valuta scraps mislim da se zove i snjom perkove na oružju si radiš kako tebi paše,skinove i oružje možeš kupit, i golden coinsi zovu se BF coins-i koje moraš kupit za pravi novac, i to neću)

Gle razumijem politiku- nagrađivaj igrače koji igraju da imaju boost. To ja razumijem u potpunosti ali neću tako da igram, neću da me navuče igra , tu sam iz zabave porokat se malo i ić spavat.
Što se tiče achievementa lovim ih za odjeću i za skinove. Mislim lovim, označim ih pa ako ako.

Čuo sam da i Rusi dolaze u šestom misecu.

Puno smajlića, jelde?
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2019., 11:47 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

gogy4

  • *
  • 23
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1154 : 28. Prosinac, 2019., 21:10 »
the last of us  da se prisjetim sa ps3  predobra igrica i prica i atmosfera jedva cekam drugi dio osim toga igram god of war,resident evill 7 ,batman arkham kinght horizon zero down i far cry 5.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9