HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393291 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #165 : 15. Siječanj, 2015., 23:04 »
Bound by Flame - PS4

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #166 : 17. Siječanj, 2015., 16:00 »
Počeo igrati Infamous: First Light.
Ovako na prvi pogled čini se kao solidna ekspanzija - fokus na jednu (i meni najzabavniju) moć je gg odluka iz perspektive gameplay mogućnosti  (te posljedično faktora zabave), a i bolji uvid na cijeli setting i priču je također gg.
I te facijalne ekspresije i animacije - ne mogu se načuditi koliko igra dobro izgleda. Nezz, kapa do poda.
The greatest teacher, failure is.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #167 : 17. Siječanj, 2015., 16:05 »
Ovo bih i ja trebao uskoro zaigrati, samo da dovršim Hotline Miami. Čuo sam dosta dobrih stvari o ovoj ekspanziji  pa jedva čekam da to isprobam

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #168 : 19. Siječanj, 2015., 23:09 »
Evo novi sam na forumu pa cu uredit malo svoj post na preporuku.
Igram:
GTA V, Battlefield 4, Pes 2015.

Gta V (ludovanje po gradu sa Trevorom koji sve ubija po redu, inace najdrazi lik, popravljanje predjenih misija i skupljanje trofeja)
BF4 (takodjer skupljanje trofeja i svih oruzja do kraja..trebao bi uzet konacno ps+ ali jos malo ce cekat )
Pes2015 (igram ML sa klubom Estac Troyes-2 francuska liga, osjecaj igranja i zabijanja golova i borba za mjesto koje vodi u prvu ligu je nezamjenjiv....naravno tu su i frendovski 1vs1 matchevi )

Evo to bi bilo to...
« Zadnja izmjena: 22. Siječanj, 2015., 13:03 SaNjO »

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #169 : 20. Siječanj, 2015., 12:22 »
Kratka napomena za sve koji postate ovdje - zgodno je uz naziv igre napisati i poneki komentar. Čisto nabrajanje igara ne doprinosi nešto diskusiji, dok s komentarom osim što stvarate prostor za zanimljive rasprave, možda nekog drugog potaknete da zaigra pojedinu igru. Pa bude nekakav i co-op ili multiplayer meč i tako to :hiha:
Eto, samo to, nastavite :piva:
The greatest teacher, failure is.

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #170 : 25. Siječanj, 2015., 19:26 »
Završio danas Infamous: First Light.
Sviđa mi se što se igra sa ženskim likom, malo za promjenu....

Sad nastavljam sa Thiefom s kojim nisam baš oduševljen kako
sam bio dok sam još prije vidio gameplay video.
Dosadan mi je.
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #171 : 25. Siječanj, 2015., 21:51 »
Alien: Isolation. Nisam ljubitelj horor atmosfera, ali zasad je igra zanimljiva.
Još sam na početku pa nemam šta pametnoga napisat :)

Rollers of the Realm. RPG fliper, a kako volim jedno i drugo, pa da probam :)
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2015., 21:56 Virty »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #172 : 05. Veljača, 2015., 10:36 »
Počeo jučer Rogue Leagacy, odigrao 3 sata i ovo je po meni najbolja igra koja je dosad bila na PS+.

Igra ima perma death, mislim da sam izdržao minutu kad sam krenuo igrat prije prve smrti.
Nakon smrti kreće se iz početka sa jednim od 3 random lika (igra ima 10 različitih  klasa), ali ostaju itemi, zlato i level koje je imao prijašnji lik.
Nakon svake smrti se mapa random generira, mada se može platiti NPC-u da se zadrži prijašnja mapa.

Dosta teška igra, prvi dio (od 4) dvorca prolazim sad bez problema kada sam dobio nešto levela/upgradea mada bossa još nisam uspio riješiti, morat ću si rune malo promijenit za njega.



Preporuka za fanove stare Castlevanie.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #173 : 02. Ožujak, 2015., 22:49 »
Dosad igram samo fifu 15 no za nekoliko dana kupuje se gta v

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #174 : 09. Ožujak, 2015., 19:58 »
igran blacklight zato sta je besplatn hahah...imali ko da prodaje koju igru? uzea bi black flag i last of us...za 4 naravno

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #175 : 13. Ožujak, 2015., 22:44 »
Igra se COD Advanced Warfare...nezz zašto sam kupovao, morao sam probati...nisam oduševljen za sad, jedino mi multiplayer spašava zasad, iako sam u 3 meča došao do rank / level 7 pa neznam koliko će i to sad biti vrijedno truda..iako mi je zadnji COD bio World at War pa moram još malko odigrati

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #176 : 14. Ožujak, 2015., 09:41 »
Dragon Age: Inquisition :piva:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #177 : 27. Ožujak, 2015., 14:23 »
Trenutno igram Vailant Hearts,GTA V i Call of Duty AW,usput upalim Black Flag ili Ghosts :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #178 : 28. Ožujak, 2015., 19:31 »
Battlefield Hardline za sve one koji vole dobru pucacinu iz prvog lica. Znaci igrica je savrsena. :clap:



*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #179 : 30. Ožujak, 2015., 17:44 »
prosa pve sleeping dogse i skroz je dobra igra, malo je voznja cudna kad usporedujes sa gta nekako je prekruta nisu bas pogodili, al nije igra losa i cini mi se da su uzeli par stvari iz neke igre sa vin diselom npr. skakanje iz auta u auto, i ono zabivanje u auto u vozznji (ram) i sam princip voznje izlgledaju slicno, neznan koja je igra tocno u barceloni si ja mislin, mozda ih je radia i isti tim..i iman planetside 2 beta al nema nijednog igraca jos na mapi pa ko da je i neman

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9