HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393376 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #360 : 04. Kolovoz, 2016., 22:12 »
Jel valja to štogod na kraju? Meni djeluje ko igra iz prošlog stoljeća.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #361 : 04. Kolovoz, 2016., 22:25 »
Tek sam zagrebao po površini i zasad mi je odlično, al ja volim u igrama letjeti, pucati i svemir..ova ima svo troje ...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #362 : 04. Kolovoz, 2016., 22:26 »
Rebelde iliti Rebel Galaxy... I uživam  :hug

Evo i ja zaigrao prije 10 minuta, al odma sam na pocetku zbunjen.

Neznam kako pucat na one brodove u prvoj misiji?? Imam turete sa kojima pucam one manje brodove, al ih nikako ne pogadam, takoder kad sa velikim topovima pucam sa strane na onaj veci brod nikako ga nemogu pogodit.Pomagaj ck7.

Bas zelim odigrat ovu igru, odma mi se svidjela prica, nema puno okolisanja, odma u akciji, a i atmosfera u igri je ludilo, dobra muzika itd.Takoder igra izgleda odlicno.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #363 : 05. Kolovoz, 2016., 06:39 »
A to ti je kad nemas platine 😋... Kad hoces unistiti neprijateljski brod moras vidjeti dal ti je u dometu, jer ti broadside topovi nemaju nekog dometa, pa se moras dosta pribliziti. Domet ti pise iznad neprijateljskog broda, dok ti pise out of range zaboravi da ces ga pogodit. Priblizi mu se sa strane, drzi L2 za ciljanje i pucaj dok postane narancasto. I garantirano pogadas. I moras pogoditi vise puta jednu stranu tako da mu unistis stitove, jer se znaju okretati pa imas dojam kao da pucas ali se ništa nedesava. A ako gadas s pocetnim turrets, ti je kao da gadas s graskom brodove, nemaju nikakav damage. Ja sam to odmah zamijenio. Znaci, samo pazi na domet, L2 i stitove. And unleash mayhem upon them all...i da ..pazi se zasjeda dok letis okolo. Mene je zaskocilo nekih 15 tak manjih brodova..pokoj im duši 😀

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #364 : 05. Kolovoz, 2016., 07:54 »
Ma shvatio sam to, al opet nisam mogao napravit stetu.Vjerojatno trebam bit puno blize i to sa stitovima je vjerojatno problem.

Hvala ck.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #365 : 05. Kolovoz, 2016., 10:06 »
Je, štitovi te zezaju, jer se regeneriraju ako nisu pod konstantnom paljbom.
Ja sam danas ujutro imao okršaj od 5 min jer se neprijateljski brod stalno okretao pa su mu se štitovi koje sam oslabio stalno punili. Skupljam pare da kupim najjače dostupne topove.
Mali savjet, pazi se trgovine, tamo gdje prodaješ i kupuješ resurse, jer su to malko zmotano napravili. Nema gumba za potvrdu kupovine, već jednostavno tipka ulijevo je za prodaju, a tipka udesno je za kupnju, pa dok ti ideš lijevo desno jer nemaš pojma što radiš i isprobavaš, bezveze gubiš pare, tipa kupiš za 100, a prodaš za 80, pa si na gubitku.
I sviđa mi se kako me svi hoće nešto preveslati, svi žele neku uslugu uz malo protuusluge, baš kao i u stvarnosti  :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #366 : 05. Kolovoz, 2016., 13:09 »
Moze, hvala na savjetima, okusat cu se kasnije u igri malo vise, sinoc nisam igrao nego 20 min.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #367 : 05. Kolovoz, 2016., 16:06 »
Far Cry Primal

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #368 : 05. Kolovoz, 2016., 16:41 »
Ajde taman javi kakav je. Razmisljam da li se isplati kupiti...

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #369 : 05. Kolovoz, 2016., 22:30 »
Meni je super. Napisao sam tamo u Primal temi  :thumbs:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #370 : 09. Kolovoz, 2016., 17:26 »
Just cause 3

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #371 : 09. Kolovoz, 2016., 20:37 »

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #372 : 09. Kolovoz, 2016., 21:15 »
Probao danas i juče ovomjesečnu ponudu za ps+ ali nije to to. Rebel Galaxy bi i mogao proći u neku ruku, ali Tricky Towers   :fpalm: Možda jednom zaigram Rebel Galaxy, ljubitelj sam astronomije i astrofizike pa sam mislio da bi me mogla zabaviti, ali previše je orijentisana ka nekakvom sf-u.
Mislim da ću krenuti u lov na platinu za U4.  :thumbs:

Btw, dinodinix, ozbiljno, ko te finansira? :hiha2: Svakih 10 dana nova AAA igra.  :mrgreen:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #373 : 09. Kolovoz, 2016., 22:35 »
Ratchet & Clank u kolekciji...probao samo malko danas zaigrati, al sam jos uvijek sav u Rebel G...mislim da lovim platinu...  :kava:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #374 : 09. Kolovoz, 2016., 22:51 »
@gamer192

Ok je za početak, vidit ću hoće li samo ostati na napucavanju i eksplozijama ili je ipak malo više. Iako ja volim napucavanje i eksplozije :D

Btw, dinodinix, ozbiljno, ko te finansira? :hiha2: Svakih 10 dana nova AAA igra.  :mrgreen:

Uvijek pokušavam prodati/mjenjati igru i onda opet kupim novu. Sad me nešto stala prodaja (2 igre ne mogu prodati), pa sam već zabrinut :D
Trenutno imam 5 igara u kutiji na polici, inače se vrtim na maximum 2.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9