HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393326 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #555 : 25. Siječanj, 2017., 07:32 »
Steamworld Dig je odlicna igra, ja sam odigrao 3DS verziju koja je zgodna jer je na donjem ekranu mapa ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #556 : 25. Siječanj, 2017., 09:05 »
SteamWD je prva indie igra kojoj sam dao šansu da me zabavi posto smo dobili uz PS+ i moram reci da me poprilicno odusevila, super igra  :piva: i zbog nje odigram tu i tamo koju igru iz PS+ ponude... Svakako preporuka za odigrati.  :kava:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #557 : 25. Siječanj, 2017., 18:25 »
U bilo ih je masu na plusu koje su fantasticne...
Meni su odlicne: Transistor, Xeodrifter, Broforce, Hotline Miami, Limbo, Never Alone, Valiant Hearts (dobro ovo i nije bas indie posto je ubisoftovo), Outlast, Resogun, Velocity 2x, Stick it to the man, Dead nation...sve te preporucam da barem probate ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #558 : 26. Siječanj, 2017., 20:17 »
Overwatch
-početno uhodavanje u igru, nisam čak toliko ni loš :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #559 : 26. Siječanj, 2017., 20:46 »
Moga bi ga i ja uzet, vidim da peglate stalno. Ako mi naleti ponuda, kupujem, pa cemo bacit koju.

EDIT:

Evo poceo sam sa Last of Us.. Stigao u grad sa malom i Tess, bas sam upoznao protivnike, to jest, Clicers i Runners. Sada me pustili da ih sam rjesim u nekoj zgradi, a meni odlicne sluse na glavi, zvuk brutalno dobar, jbt prepao sam se u sekund kad sam ih cuo, ajme, izgasio igru i nastavljam sutra.

Tek sam poceo pa nemogu previse rec. Graficki se vidi da igra ima skoro 4 godine, al to ne znaci da nece bit i vec nije bilo predivnih scena, a mogu mislit kako ce to izgledat po suncu i kad budem u prirodi. Gameplay se cini odlican, igram na Hard i do sada sam u svakom susretu morao bit preoprezan i spor, nema zurbe, brzo se gine, a municije je malo. Likovi su mi se vec dopali, to jest odma na prvu. Tess mi je odma sjela kao lik, njeno ponasanje i sve, bas su pogodili. Sa atmosferom i pricom za sada da ne govorim. I am Legend mi je jedan od najdrazih filmova, tako da netrebam puno govorit. Mala Elle mi se isto svida odma na prvu, bas su pogodili umiljatost i dobrotu, vec brinem za nju, Joela i Tess.. Mada pretpostavljam da ce Tess uskoro poginut, a da onda nastavljamo ja i mala sami, al vidjet cemo kako ce ispast.

Uglavnom tek sam zagrebao, vjerojatno cu je prjec za vikend, pa onda napisem vise dojmova.. Moram jos jednom pohvalit zvuk u igri koji je cudo..
« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2017., 20:58 bartul_9 »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #560 : 27. Siječanj, 2017., 21:11 »
Moga bi ga i ja uzet, vidim da peglate stalno. Ako mi naleti ponuda, kupujem, pa cemo bacit koju.

EDIT:

Evo poceo sam sa Last of Us.. Stigao u grad sa malom i Tess, bas sam upoznao protivnike, to jest, Clicers i Runners. Sada me pustili da ih sam rjesim u nekoj zgradi, a meni odlicne sluse na glavi, zvuk brutalno dobar, jbt prepao sam se u sekund kad sam ih cuo, ajme, izgasio igru i nastavljam sutra.

Tek sam poceo pa nemogu previse rec. Graficki se vidi da igra ima skoro 4 godine, al to ne znaci da nece bit i vec nije bilo predivnih scena, a mogu mislit kako ce to izgledat po suncu i kad budem u prirodi. Gameplay se cini odlican, igram na Hard i do sada sam u svakom susretu morao bit preoprezan i spor, nema zurbe, brzo se gine, a municije je malo. Likovi su mi se vec dopali, to jest odma na prvu. Tess mi je odma sjela kao lik, njeno ponasanje i sve, bas su pogodili. Sa atmosferom i pricom za sada da ne govorim. I am Legend mi je jedan od najdrazih filmova, tako da netrebam puno govorit. Mala Elle mi se isto svida odma na prvu, bas su pogodili umiljatost i dobrotu, vec brinem za nju, Joela i Tess.. Mada pretpostavljam da ce Tess uskoro poginut, a da onda nastavljamo ja i mala sami, al vidjet cemo kako ce ispast.

Uglavnom tek sam zagrebao, vjerojatno cu je prjec za vikend, pa onda napisem vise dojmova.. Moram jos jednom pohvalit zvuk u igri koji je cudo..

Stvarno odlična igra. Neki dan sam je završio po treći put zaredom ( lovio trofeje ) i iako je titpičan primjer linearne igre, još nijednom mi nije dosadila.
Priča kao priča je odlična, tj ništa inovativno i iznenađujuće, ali način na koji je ispričana, atmosfera, likovi, dijalozi, gluma, scenarij, kamera u pojedinim scenama i ne znam šta sve ne, je jednostavno fenomenalno.
Gluma je stvarno na vrhuncu, počevši od glavnih likova, pa sve do potpuno sporednih.
Što se tiče gameplaya, jako dobar. Stealth pristup mi se sviđa i skoro je pa obvezan u primjerice grounded modu.
Sve u svemu odlična igra.
Koliko su je hajpali godinama, očekivao sam mogućnost da je malo i precijenjena, ali na kraju me nije iznevjerila.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #561 : 28. Siječanj, 2017., 14:22 »
Drive Club napokon isprobao i moram reći da sam zadovoljan. Znam da je igra bila u problemu na početku ali sad radi sve super. Po meni model vožnje je dobar balans arkade i simulacije što čini igru zabavnom ali opet izazovnom i ne previše arkadnom. Grafika odlična pogotovo kada se uzme u obzir da je igra stara 2-3 godine, Definitivno ću ju nastaviti igrati, a kupio sam ju na PSN akciji za 60 kn što je jako dobar deal.  :ave:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #562 : 29. Siječanj, 2017., 18:59 »
Resident Evil 7 :)

 

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #563 : 29. Siječanj, 2017., 21:41 »
Drive Club napokon isprobao i moram reći da sam zadovoljan. Znam da je igra bila u problemu na početku ali sad radi sve super. Po meni model vožnje je dobar balans arkade i simulacije što čini igru zabavnom ali opet izazovnom i ne previše arkadnom. Grafika odlična pogotovo kada se uzme u obzir da je igra stara 2-3 godine, Definitivno ću ju nastaviti igrati, a kupio sam ju na PSN akciji za 60 kn što je jako dobar deal.  :ave:

Ma di je to 60 kn? Bilo je 114.  :kava:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #564 : 01. Veljača, 2017., 10:27 »
eo počeo i fifu 17 opeet FUT ak neko igra dodaj me pa opalimo koju prijateljsku :D

 

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #565 : 01. Veljača, 2017., 14:25 »
Presao igru upravo. Igrao sam na hard tezini i taman mi je bilo, mada da sam igrao na jos vecoj tezini to bi tek bilo to jer bi se doslovno moralo pazit na svaki metak i izbjegavat svaku borbu. Odlican gameplay i prava survival igra, cjelo vrjeme se osjecas kao lovina i sve u igri je tako namjesteno. Nema craftanja i healanja jednim klikom, vec se treba sacekat nekoliko sekunda da se nesto crafta ili da se izljecis i sve to pridonosi iskustvu.

Prica je odlicna, al nije toliko naglasak na pricu koliko na nacin kako je prica ispricana. Imamo standardnu zombie apokalipsu, samo sto ovo nije ni blizu standardne zombie apokalipse. Odlicno su napravili zombije, prejezivi i prestrasni su, ledila mi se krv u zilama dok sam se suljao pored clickera, kad cujem onaj njihov zvuk najezim se cjeli. Likovi su savrseni i svaki lik kojeg susretnemo u igri je odlicno okarakteriziran, ima svoje ciljeve, razloge i osobnost i svi su jako pamtljivi likovi. Joel i Ellie su odlicni likovi, iako me je Joel sokirao, a kasnije cu pojasnit zasto. Mala Ellie mi se svidjela na prvu, bas je slatko i umiljato djete i podsjeti nas da smo svi nekad bili djeca i dosta se suosjecam sa njom, njenim gubicima i potskocama kroz koje prolazi odrastajuci u ovom post apokalipticnom svjetu. Stvarno odlicna prica i likovi, nema sta, cista desetka.

Odlicno su napravili i cjelo ovo putovanje, doslovno imas osjecaj kako prolazis Amerikom, nema nekakvih chaptera svako malo itd. sve je jedna predivna avantura, stvarno svaka cast ND.

Graficki se vidi da je igra stara skoro 4 godine i da je last gen igra, al opet je svjet toliko dobro napravljen, da svaka lokacija oduzima dah. Predivno zelenilo koje je prekrilo gradove, potopljene zgrade i jos pregrst ljepih lokacija radi kojih ce ova igra izgledat predivno i za 10 godina. Mada moram rec da me malo sokirao pop in na PS4 Pro kojeg nisam ocekivao, al nista preruzno, sta bi pokvarilo graficki dojam o ovoj igri.

Soundtrack i zvuk opcenito su odlicni i pogodeni u svakoj situaciji, zvukovi clickera ce se pamtit jos dugo.

malo o zavrsetku igre

SPOILER SPOILER SPOILER


Nije mi bas jasna Joelova odluka na kraju da izvuce Ellie iz one operacijske sale. To jest shvacam odakle to dolazi, da mu je zamjenila kcer i da je bas voli i ne zeli se odvojit od nje, al bas me sokiralo ovo na kraju, nisam to ocekivao niti najmanje. Mislim ono zrtvovat nju ili cjelo covjecanstvo, pa to je lagan izbor, doslovno su mogli imat ljek za cjelu stvar. Nije mu to bas bilo u redu, al eto. Jos je i lagao, bas su me sokirale ove njegove odluke, al ponavljam, shvacam odakle to sve dolazi.


Za kraj nemam sta rec nego da je ovo igra koja se svakako treba odigrat. Nebi rekao da je ovo najbolja igra koju sam odigrao u zivotu, al je sigurno medu najboljim. Odlican gameplay, vrhunska prica, predivne lokacije i jedni od najboljih likova u igrama opcenito. Svaka cast Naughty Dog.

Ostao mi je jos ovaj Last Stand DLC za odigrat, a kasnije mozda zaigram jos jednom od pocetka na vecoj tezini.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #566 : 02. Veljača, 2017., 22:34 »
Izgleda da sam ja jedini PS4 igrac kojem se nije svidjela The Last of Us igra, usput ja igram Tomb Raider Definitive Edition.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #567 : 05. Veljača, 2017., 14:54 »
Evo Pro iman tjedan dana i trenutno pomalo prelazin Witcher 3 i GTAV. Witcher me potpuno uvuka u svoj svijet, baš mi je gušt ići po Velenu od upitnika do upitnika i otkrivati svijet.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #568 : 09. Veljača, 2017., 20:32 »
Igram Overwatch u kojem sam dosao do levela 27 i zaigrao competative mode u kojem me taru kao ludi, vjerojatno jer ne igram sa nikakvom ekipom, a i dosta su dobri igraci tu.

Takoder igram Watch Dogs 2 koji me iznenadio i doslovno uzivam u ovoj igri. Nezz sta je duze igram sve mi je draza. Zavolio sam likove, prica mi je zanimljiva, odlican grad pun svega, cak mi se i vozni model poceo svidat.



Kad odigram WD2 do kraja kupit cu nesto drugo, neznam ni sam sta bi igrao, vjerojatno Mad Max ili Fallout 4.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #569 : 09. Veljača, 2017., 21:40 »
Rise of the Tomb Raider
-ljetos po 2. puta prešao 1. dio, sada je vrijeme za nastavak.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9