HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393360 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #615 : 17. Travanj, 2017., 07:58 »
Trenutno sam se prebacio na VR, Resident Evil 7 i Until Dawn Rush Of Blood na repertoaru :-)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #616 : 27. Travanj, 2017., 18:46 »


Ponovno uskočio u avanturu sa Jodie Holmes zahvaljujući kolegi blowfishu. Igru sam odigrao jednom na PS3-u i prodao. Ne sjećam se baš dobro, no mislim da nije bilo na toj verziji kronološkog prelaska igre. 99% sam siguran da nije. Stoga slijedi sigurna dva prelaska igre. Sada sam u drugi prelazak isto krenuo sa originalnim timelineom. Igra je izgledala jako dobro i na prošlom sistemu, tako da ne osjetim nekakav preveliki skok u vizualima. Ono što sam probao u Demo verziji igrat na hrvatski je bilo savršeno. Nažalost prvi put sam igrao švedsku verziju igre koja nije sadržavala naše titlove i jezik menija. Ova verzija ima to i odlično je urađen prijevod.

http://youtu.be/inXhc74tgUc
Još od prije nego sam igrao igru sam veliki fan i zaljubljenik u Ellen Page. <3

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #617 : 28. Travanj, 2017., 15:36 »
Sva sreća pa nije bila švedska akcijska verzija igre.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #618 : 29. Travanj, 2017., 05:40 »
Jesi ti neki novi stand up komičar u selu? :hiha:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #619 : 29. Travanj, 2017., 14:46 »
Počeo i po treći put The Witcher 3. Još u White Orchardu i opet radim sve questove sa istim onim interesovanjem koje sam imao pri prva dva prelaska. Jednostavno za mene najbolja igra koju sam igrao  :thumbs:
U ovom prelasku mi je jedan od glavnih ciljeva početi ozbiljno igrati gwent, nekako sam ga preskakao i u prvom i u drugom prelasku. To se mora ispraviti...

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #620 : 29. Travanj, 2017., 15:46 »
Svaka ti cast da imas vremena za tri prelaska witchera.

Ja ponovo deus ex prelazim,new game plus,nisam sve side missions rjesio a i ima par izbora tijekom igre pa da vidim hocel to ista utjecat u konacnici na kraj igre.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #621 : 29. Travanj, 2017., 16:10 »
Što je najgore nemam vremena. Igram maksimalno sat-dva dnevno i to u najboljem slučaju, tako da znam da će se ovaj prelazak odužiti sigurno do juna/jula  :wildboy:
Prva dva prelaska su se odužila od izlaska igre pa do januara 2016...

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #622 : 29. Travanj, 2017., 18:45 »
Što je najgore nemam vremena. Igram maksimalno sat-dva dnevno i to u najboljem slučaju, tako da znam da će se ovaj prelazak odužiti sigurno do juna/jula  :wildboy:
Prva dva prelaska su se odužila od izlaska igre pa do januara 2016...

Ja sam isto dobra 2-3 mjeseca prelazio witchera,moram zbavit goty zbog dlc-ova al ne zurim jer znam da sam onda zakucan za tu igru dugo a to mi se bas i neda.
Pozelio sam se iskreno linearnih kratkih igara :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #623 : 02. Svibanj, 2017., 07:39 »
Trenutno igram Nioh i Battlefield 1. Do sada nisam igrao previše FPS-ove (CoD prije 5-6 godina i Dying Light ak se to računa), tak da treba malo prakse :-)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #624 : 06. Svibanj, 2017., 22:54 »
Paladins
-free je pa reko da probam. Kopirali su Overwatch i to turbo, ali je igra zabavna i dobro dizajnirana. U biti, gotovo pa totalna kopija OW-a (takav osjećaj daje kada se igra). Isprobao sam 2 mape i 2 heroja do sada i zadovoljan sam.  :thumbs:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #625 : 07. Svibanj, 2017., 13:42 »
Trenutno završavam 3 DLC-OVIMA, nakon igre The Evil Within I polako se spremam da otpočnem moju prvu RPG open world igru HZD, inače PS4 exclusivu, jer mi se čini kao da je pravljena za ljude koji nemaju puno iskustva sa RPG igrama, craftovanjem i sl. Naime, The Witcher: Wild Hunt mi se cini puno težim RPG-om i msm da se ne bih snašao baš najbolje bez ikakvih prethodnih iskustava u ovakvim igrama...
P. S. Da bi sebi olakšao situaciju kupio sam HZD définitive edition sa kojom sam odmah na startu dobio neka slatka pojačanja...

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #626 : 14. Svibanj, 2017., 16:36 »
Stories: Path of Destinies, dok se skida Nier: Automata.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #627 : 15. Svibanj, 2017., 18:18 »
Od sutra krećem s igranjem.
Za sada Infamous: Second Son, Final Fantasy XV i PS+ igre :D


Ja zadovoljan za sada

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #628 : 15. Svibanj, 2017., 18:34 »
I ti prešao na Sony? :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #629 : 15. Svibanj, 2017., 18:57 »
Nisam prešao. PC mi je primarna stvar i tu je prava kolekcija, a imao sam viška love i želio sam neku konzolu. Eto, sasvim slučajno zbog dobre ponude sam uzeo PS4.
A sada skupljam igre polako.
Želim pribaviti te neke ekskluzive i to je to.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9