HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393535 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #870 : 27. Ožujak, 2018., 21:36 »
Finalna epizoda Batman: The Enemy Within.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #871 : 27. Ožujak, 2018., 21:45 »
Prekinuo old blood započeo Ghost recon Wildlands,prekucao dvije regije krenuo treću i doslovno cijelo vrijeme radim iste misije,otmi ovog onog,nadji Intel,zaustavi konvoj,upadni uništi koku ili nešto drugo...

Igram na pro,grafika je extra,draw distance je bolestan,animacije nisu nešto,skillovi klasika iz ubijevih igara copy paste.

Priča bezze,likovi jedva progovaraju,dosta dosta plitko,vidi se da je igra ciljana za Co op igranje jer kad igraš solo doslovno igraš solo jer su pomoćnici korisni ko kriv kurac :-)

Gameplay je dobar dok ne krene rokanje,igram na extreme i sva pomoć isključena zajedno s mapom i kad rokanje krene sve je konfuzno da ginem jako lagano i jako često.Iako je problem tome spawn neprijatelja koji se odjednom stvore iza mene pa se baš mora igrat da si u svakom trenutku blizu nekog zaklona po mogućnosti s svih strana jer na extreme protivnici ne prestaju ni sekunde.

Zabavljam se iskreno,nije me igra oduvala sada ono ali da je zabavna to jeste jer gotivim stealth djir ali mislim da će me grind ubit i neću dovršiti igru nema šanse.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #872 : 28. Ožujak, 2018., 00:28 »
Počeo napokon Dark Souls 3. Prošao prve dvije regije bez većih problema. Za sada sjajna igra, uostalom kao i svaka iz SoulsBorne serijala  :thumbs:

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #873 : 28. Ožujak, 2018., 00:41 »
Zavrsio ponovno Final Fantasy 15, da iskusim promijene, isto u planu da se zapocne Dark Souls 3, prije nego sta God of War izade

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #874 : 28. Ožujak, 2018., 05:51 »
Ja nikako se natjerat završit taj Final Fantasy XV... Jednostavno od kada su promijenili način borbe i nije klasičan - ne valja mi.
Al niti jedan nastavak nakon FF X mi nije dobar, a sve ih imam (osim onog online). Ne mogu se natjerat za završit igru, a koliko sam sati utukao i prešao po nekoliko puta FF I, FF II, FF III, FF VII, FF VIII, FF IX, FFX i svi ovi navedeni su mu 10x bolji od svih zajedno zbrojenih nakon X-2 do XV...


Ja sad lovim platinu sa ženom u A Way Out, ponovno rokam MGS V (već sam na PCu ga prešao), pomalo FIFA18 za promjenu i to je za sada to. A hrpetina igara me još čeka...

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #875 : 28. Ožujak, 2018., 14:11 »
Ja nikako se natjerat završit taj Final Fantasy XV... Jednostavno od kada su promijenili način borbe i nije klasičan - ne valja mi.
Al niti jedan nastavak nakon FF X mi nije dobar, a sve ih imam (osim onog online). Ne mogu se natjerat za završit igru, a koliko sam sati utukao i prešao po nekoliko puta FF I, FF II, FF III, FF VII, FF VIII, FF IX, FFX i svi ovi navedeni su mu 10x bolji od svih zajedno zbrojenih nakon X-2 do XV...


Ja sad lovim platinu sa ženom u A Way Out, ponovno rokam MGS V (već sam na PCu ga prešao), pomalo FIFA18 za promjenu i to je za sada to. A hrpetina igara me još čeka...

Ja sam tek sada poceo huntat platine, kupio ps4 prije 2 godine, i dosada samo kupovao igre i prelazio, sad kada se cekaju novi naslovi, u meduvremenu se huntaju platine. :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #876 : 28. Ožujak, 2018., 16:52 »
Ja nikako se natjerat završit taj Final Fantasy XV... Jednostavno od kada su promijenili način borbe i nije klasičan - ne valja mi.
Al niti jedan nastavak nakon FF X mi nije dobar, a sve ih imam (osim onog online). Ne mogu se natjerat za završit igru, a koliko sam sati utukao i prešao po nekoliko puta FF I, FF II, FF III, FF VII, FF VIII, FF IX, FFX i svi ovi navedeni su mu 10x bolji od svih zajedno zbrojenih nakon X-2 do XV...


Ja sad lovim platinu sa ženom u A Way Out, ponovno rokam MGS V (već sam na PCu ga prešao), pomalo FIFA18 za promjenu i to je za sada to. A hrpetina igara me još čeka...

Zavidim na Way out. :)
Ne znam dali bi se mojoj curi svidjelo, vjerujem da i bi jer je zatvorska tematika, samo što je ona njubina pa ne znam na šta bi taj gameplay ličio. :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #877 : 28. Ožujak, 2018., 18:13 »
Već sam to komentirao - nije zatvorski setting. U tom dijelu se osjećam pomalo prevarenim. Doslovno ni cijeli prvi chapter (ima ih 5) nije cijeli u zatvoru...
Tak da ako misliš zbog toga uzimat igru - nemoj...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #878 : 09. Travanj, 2018., 06:33 »
Evo, jučer ponovno završio A Way Out sa ženom, ona kaže da joj je ocijena igre -1/100  :hihi:


E sad sam počeo opet rokat Naruto (jedinicu), FIFA 18 se igra uz to da sam konačno (za vikend) završio Journey mod.
Isto tako razvlačim MGS V no nekako mi se neda ponovno ga prelaziti, ne znam, možda nastavim no nisam siguran...




Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #879 : 09. Travanj, 2018., 18:57 »
Ghost recon wildlands,ocistio 4 regije i nemam volje vise igrat,mislio sam nesto ce se promjenit u gameplayu,nekakve zanimljive misije ali nista od toga,debeli copy paste grind.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #880 : 10. Travanj, 2018., 00:04 »
Ako si ZA mozemo skupa prelazit, ja sam 3/4 rijesio, nezz tocno.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #881 : 10. Travanj, 2018., 19:35 »
Ako si ZA mozemo skupa prelazit, ja sam 3/4 rijesio, nezz tocno.

Hvala na ponudi ali izbrisana je vec,vjerujem da je s ekipom tri puta bolje ali ne mogu na nju gubit vrijeme jer imam par nagomilanih naslova koje bih volio odigrati.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #882 : 10. Travanj, 2018., 23:26 »
Sve 6  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #883 : 22. Travanj, 2018., 15:19 »
Uzeo PS Now da odigram sve starije GoW igre i RDR.

Trenutno na polovici sa jedinicom :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #884 : 23. Travanj, 2018., 07:28 »
Vrnuo se na HZD, i dao Aloy šansu....i krenuo, i svidjelo mi se :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9