HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 395828 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #960 : 27. Srpanj, 2018., 16:06 »
To i meni smeta u HR-u. Priča je jako zanimljiva, ali sve ostalo što si nabrojao mi je komično i nije mi baš sjelo.
Beyond je definitivno bolji što se toga tiče.
Čekam neki lagani popust pa da Detroit ubodem. Po onome što sam vidio, izgleda jako dobro.

Isto tako.
Priča je ipak toliko jaka da jednostavno zanemariš te očajne kontrole i kretanje. Jednostavno te uvuče u svoj film.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #961 : 01. Kolovoz, 2018., 00:28 »
Evo danas završio HR.

Sveopšti utisak se ne razlikuje mnogo od onog prvog koji sam napisao. Priča je definitivno dobro napisana, uz možda poneke male nelogičnosti i "naivnosti", ništa ludo i neočekivano, ali svakako bolje od velike većine današnjih igara. Sve drugo je pomalo loše i nespretno napravljeno, pogotovo pomjeranje kontrolera kod quick time evenata i, kao što sam već napisao, samo kretanje igrača, ali da se to sve prožvakati.

Beyond definitivno bolji kad se sagleda sveukupna slika.  :kava:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #962 : 01. Kolovoz, 2018., 06:33 »
Vidiš, meni je Beyond njihova najgora igra... Bolji su mi i Heavy Rain, Detroit, Quantum Break. Beyond mi je katastrofalna igra koja mi nema ni dobru priču, a mehanika igre mi je užasno loša. Više mi se sviđa ovaj tip igara poput HR-a i Detroita...

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #963 : 01. Kolovoz, 2018., 07:15 »
Ja sam isto završio Heavy Rain, još malo i platina, i baš mi se sviđa igra i jednostavno je nisam mogao pustiti sve do kraja. Slažem se da su kontrole loše, pogotovo tilt kontrole, ali i dalje je igra 10 puta bolja od Beyonda...
Još samo sad odigrati Detroit  :wildboy:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #964 : 01. Kolovoz, 2018., 13:55 »
A eto onda nam se mišljenja i ukusi razlikuju  :hihi:

Mada vjerujem da će mi Detroit biti bolji i od HR i Beyonda, samo da se nađe vremena za njega..  :wildboy:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #965 : 01. Kolovoz, 2018., 13:59 »
Detroit je brutalan i zaista imaš što za raditi tamo.


Ja sam sada na Dishonored kolekciji, a povremeno se igra DiRT 4 i FIFA 18... Nikako nešto konkretnije preć i krenuti u nove pustolovine... Previše toga mi stoji na čekanju...

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #966 : 01. Kolovoz, 2018., 15:25 »
Nemam nija volje za nesto kokretno, tu i tamo AC Unity...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #967 : 01. Kolovoz, 2018., 15:57 »
Ja imam volje, ali trenutno mi osim Detroita ne treba ništa. Čekam izlazak novih igara...  :kava:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #968 : 08. Kolovoz, 2018., 13:57 »
Pozdrav svima, posto nisam nasao temu Minecrafta pisem tu...kad hocu ic online pise mi da nisam spojen da PSN i tako mi stoji zamrznuta slika sa tom porukom i ne mogu mrdnut nigdje...zna li tko kako da osposobim online opciju ne znam  kako da to rijesim s obzirom da ja jesam spojen na net...??

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #969 : 08. Kolovoz, 2018., 14:06 »
Jel imaš najnoviju verziju firmware-a na PS4 i najnoviju verziju igre?
Isto tako povjeri kakvo je stanje tako da odeš na postavke, network settings i test network settings.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #970 : 08. Kolovoz, 2018., 20:27 »
Jel imaš najnoviju verziju firmware-a na PS4 i najnoviju verziju igre?
Isto tako povjeri kakvo je stanje tako da odeš na postavke, network settings i test network settings.
Net je ok jer igram druge igre online, a neki dan sam je skinuo sa storea ne znam koja jos ima verzija osim te sa storea...iako mi svaki put kad odem na neku mapu pise da je to trial verzija pa nemam automatski save iako sam kupio full game, koja druga verzija postoji uopce na storeu?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #971 : 08. Kolovoz, 2018., 21:18 »
Ne možeš samo tako skinut sa storea. Jesi uopće kupio igru? Igra NIJE besplatna, no demo je i njega možeš skinuti sa store-a bez plaćanja.
Isto tako igre inače imaju i svoje zakrpe/update. Na ikonu od igre kliknes options (bivši start gumb) i izabereš check for updates.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #972 : 08. Kolovoz, 2018., 21:32 »
Ma kupio sam je naravno 200 i nesto kuna, idem provjerit jos taj update....

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #973 : 08. Kolovoz, 2018., 21:41 »
Evo proradiloooo! Hvala!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #974 : 08. Kolovoz, 2018., 21:44 »
Ništa. Zna se to dogoditi i automatski update ne ide svima odjednom zbog zagušenja mreže nego se pušta periodično. Ukoliko ti je konzola u rest modu vjv bi dobio automatski update sutra u rano jutarnjim satima...


Inače ako jedna igra ne radi u online modu, a ostale rade, najčešće se radi o update-u i potrebno je napraviti ga manualno ako se već ne aktivira prilikom ulaska u samu igru.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9