HCL.HR

Što igrate na vašoj Viti ?

  • 70 Odgovora
  • 34252 Hitova
Što igrate na vašoj Viti ?
« : 22. Travanj, 2012., 11:47 »
Ljudi šta igrate na vašoj Viti  :clap:
Ja na frendovoj Viti prelazim Uncharted  \:D/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #1 : 22. Travanj, 2012., 11:53 »
Intreresantno da nismo imali ovakvu temu u ovom podforumu do sada, GG za otvaranje tony  :piva:

Tema ide odmah na sticky. Što se Vite tiče, nemam ju trenutno. Igrao zadnje Gravity Rush demo.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #2 : 22. Travanj, 2012., 12:06 »
Hustle Kings povremeno. to sam igrao više nego sve druge igre zajedno, a zapravo me biljar ne interesira baš.

Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #3 : 22. Travanj, 2012., 14:06 »
 :piva:

Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #4 : 23. Srpanj, 2012., 15:27 »
Daj zar niko vise nema Vitu  :hiha2: ak imate pišite sta igrate  :D

Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #5 : 26. Srpanj, 2012., 11:27 »
Evo bio na moru pa se sad javljam. Prije mora mi je stigao Gravity Rush i igram ga jos (ocu sve odigrati sidemissions jer mi je gust i letjeti samo) i stvarno je bomba. E a kad sam jucer stigao s mora docekao me u sanducicu Metal Gear Solid HD Collection i stvarno je BOMBAAA, turbo. Eto. Unit 13 preso uzduz i poprijeko dok mi nije Gravity stigel. 

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #6 : 26. Srpanj, 2012., 21:06 »
Evo bio na moru pa se sad javljam. Prije mora mi je stigao Gravity Rush i igram ga jos (ocu sve odigrati sidemissions jer mi je gust i letjeti samo) i stvarno je bomba. E a kad sam jucer stigao s mora docekao me u sanducicu Metal Gear Solid HD Collection i stvarno je BOMBAAA, turbo. Eto. Unit 13 preso uzduz i poprijeko dok mi nije Gravity stigel. 
OT:
Znaci vita verzija MGS ide fino? Nema drasticnog pada frejmova i slicno?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #7 : 26. Srpanj, 2012., 22:16 »
Ni blizu. nema pada frameratea nista. Stvarno se ludnica igra, na 3ds-u je framerate bio patnja iako je 3d efekt bio izuzetno dobro implemenitran u cijelu pricu. Na Viti jednostavno nema nis slicnog i stvarno je super, muci me jedn stvar ali to cu spomenuti nakon konzultacija na forumuma. Izgleda bomba, igra se bomba i stvarno je super.

*

foksi

  • *
  • 22
Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #8 : 27. Srpanj, 2012., 16:00 »
Ja sam primjetio par padova framerateova, ali jedva primjetnih i možda u svega 2-3 story sekvence u obje igre. Inače 99,9% vremena sve radi savršeno glatko.  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #9 : 01. Kolovoz, 2012., 12:29 »
docekao me u sanducicu Metal Gear Solid HD Collection i stvarno je BOMBAAA, turbo.

gdje si uzeo igru i pošto?

Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #10 : 01. Kolovoz, 2012., 14:44 »
Na senditu. www.sendit.com tamo uvijek uzimam jer je duplo jeftinije nego kod nas, a zapakiraju ti tak da izgleda ko pisamce i nema carine. znaci metal gear HD za vitu ti je 23 funte to je nesto preko 200 kuna s postarinom oko 250, ali sam dobil neke popuste jer uvijek uzimam kod njih tak da me izasla okruglo 200 kuna. U prosjeku se ceka oko tjedan dana, a ovaj vikend mi je stigel kingdom hearts DDD (za 3ds) za pet dana, nemres vjerovati. Dugo sam cekal neke igre oko dva tjedna ali uvijek dodju u sanducic. Imaju i tubo popuste za PS3 naslove al to je druga tema. Sve igre su EU verzije tak da nema finti s regijama iako to kod Vite nije ni bitno

Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #11 : 04. Kolovoz, 2012., 16:48 »
jel igra neko mortal kobat na viti???

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #12 : 04. Rujan, 2012., 17:13 »
Uzeo Silent Hill sad da vidim kako funkcionira podrška za PS1 igre.

U biti je dosta... prilagodljivo. mogu se kontrole customizirat totalno, tako da ako negdje i fale r2 i l2 može se zamjenit s nečim da baš ne bude na rear touchu.

Slika ima četiri opcije - original, malo veća, zoom i full. Full bude malo rastegnuta, premda se da igrati, ali zoom mi nekako najbolje leži, a izreže tek mali dio ekrana.

Također ima i opcija blinear filtriranja, to doduše nisam istražio kakva je razlika.

Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #13 : 06. Rujan, 2012., 17:38 »
Završio Gravity Rush i sav DLC, sad igram GTA: Liberty City Stories kojeg sam prije par tjedana kupio na popustu za nekih 35kn. Zakon mi je što PSP igre puno manje deru Vitinu bateriju, pa se može igrati sate i sate. :D

Ali izuzev toga, htio bi neku lijepu anime-style igru poput GR... T_T

Odg: Što igrate na vašoj Viti ?
« Odgovori #14 : 02. Siječanj, 2013., 11:31 »
Evo stigla mi je nekidan Persona 4 Golden, kupio sam je prek ebay-a u Kong Kongu za oko 300 kuna i danas podigao na pošti. Prekrasno izgleda i jedva čekam da je mogu malo temeljitije zaigrati. Inače vrzija je US a s obzirom da Vita nema region lock ide bez problema i pri nama. U EU izlazi sredinom/krajem veljače, a trenutno na IGN-u vodi borbu za Vita GOTY 2012 protiv LitlleBigPlanet. pozdrav svima i Sretna Nueva Godina:clap::piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9