HCL.HR

The Last of Us II

  • 5 Odgovora
  • 2407 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
The Last of Us II
« : 01. Srpanj, 2015., 01:53 »

Random artwork prve The Last of Us igre

Nolan North reveals The Last of Us 2 is in production - ShopTo.Net

Ma igra će definitivno dobit nastavak, pitanje je dana kada će je i službeno najaviti.
Uglavnom jedinica mi je toliko dobra igra, da nebih volio da prošire priču i da ponovno vidim one iste protagoniste.
Još mi je ostao DLC za odigrat sa Elie, no to ću odigrat uz ponovno odigravanje igre ovog puta na PS4 sistemu.

Vjerujem da je Naughty Dogu sa ovim PS4 hardwareom samo nebo granica, tako da nas očekuje još jedno remek djelo iz njihove radionice.

Odg: The Last of Us II
« Odgovori #1 : 01. Srpanj, 2015., 08:11 »
očekujem još jednu 7/10 igru :kava:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Last of Us II
« Odgovori #2 : 01. Srpanj, 2015., 08:14 »

Ikai gonna ikai.

Nego, nije li onaj drugi lik rekao da on nema nikakvog pojma o tome? Uglavnom, ako i bude nastavaka, ne bi mi smetalo da dođe pred kraj generacije.

Isto tako nadam se da se radnja neće nastaviti na Joela i Ellie. Zapravo, volio bi da bude smještena kojih dva tri tjedna nakon izbijanja zaraze.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Last of Us II
« Odgovori #3 : 01. Srpanj, 2015., 12:07 »
Dva, tri tjedna...
Nezz urnebesno mi je smješno kako si došao na dva tri tjedna.

 :hihi: :hihi:

Ali da slažem se. :mrgreen:

Odg: The Last of Us II
« Odgovori #4 : 08. Kolovoz, 2015., 11:06 »
Kolko god su mi dragi Joel i Ellie njihova prica je gotova, ispricana je na savrsen nacin. Ako ste skupljali i citali one papirice (ja sam 5 put proso igru) volio bi da naprave neku spin off igru za PS vitu gdje igram kao onaj Ish (tip koji se nasuko brodom nekoliko tjedan ili mjeseci nakon infekcije). Kada pobjegnemo iz pittsburgh i udljemo u kanalizaciju, tamo su gotovo svi njegovi papirici. Iz onog sto sam procito zbilja mi se svidja kao lik i volio bi znat sto mu se dogodilo.

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: The Last of Us II
« Odgovori #5 : 16. Rujan, 2015., 15:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9