HCL.HR

Trofeji

• 525 Odgovora
  • 128093 Hitova
*

Doomguard

• Suradnik
  • 1280
Odg: Trofeji
« Odgovori #520 : 24. Listopad, 2019., 06:50 »
Okinuo sam Sekira za 175 platinum! Nasekirao me.....

Ovo je dost impresivno. Ja se nemrem natjerat ni da ga prođem po prvi put, a kamoli da bacim pogled na trofeje... DS i BB mi nisu bili veliki problem ali sad kad sve treba parry nikako da mi to legne.

*

14maxx

• **
  • 292
« Odgovori #521 : 25. Listopad, 2019., 14:33 »
Upravo i kod mene pao Sekiro za 11. platinu  :hug

Nimalo jednostavna platina, pogotovo jer se trebaju sakupiti sve vještine, ali na kraju ipak riješeno. Lično, možda i najbolja FromSoft igra koju su napravili  :thumbs:

« Odgovori #522 : 26. Listopad, 2019., 08:44 »
A sve je nažalost samo dugoročno umiranje dok ne zapamtiš potez svakog bossa. Dok izmemoriraš, moreš ga pobjediti i za 30 sekundi realno, a trebalo ti satima da shvatiš.  Bitno je da skuzis da razliku od ostalih njihovih igrica, tu najveću štetu radiš samo parryem, a ne napadom.

*

14maxx

• **
  • 292
« Odgovori #523 : 26. Listopad, 2019., 22:37 »
A pazi, slažem se za stil borbe, ali kad uđeš u štos postaje stvaro maestralna sa svim svojim mehanikama, barem meni.

Bossevi su mi takođe jedni od najboljih u FromSoftovim igrama, nijedan nije "pokvaren" već svaki zahtijeva navikavanje i naprosto učenje poteza kako si rekao, što je meni veliki plus.  :thumbs:

« Odgovori #524 : 07. Studeni, 2019., 16:23 »
RE2 remake upravo platina pala.
Jedna od laksih u kolekciji , kad se samo sjetim koliko je muke trebalo za platinu the evil withina.

« Odgovori #525 : 09. Studeni, 2019., 18:26 »
Isprobao malo Nioh, ali odustao kad sam poginuo par puta u Main meniju.  :clap:

Neda mi se baš bježati od smrti. Čuo sam da Dead strending nema problema s umiranjem, pa bi mogao to probati. Samo što mi se opet neda hodati 60 sati po mapi.  :mrgreen: :fpalm:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9