HCL.HR

Ukraden PSN racun

  • 18 Odgovora
  • 23474 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Ukraden PSN racun
« Odgovori #15 : 10. Svibanj, 2017., 15:33 »
Ja prije nisam imao SMS code postupak sigurnosti, a sada mi sve ide preko kodova, email code se resertira svakih 30 sekundi, battle.net account bilo kakva promjena zahtjeva code preko mobitela, i PSN svako loggiranje zahtjeva code. Tako da sada mogu da spavam u miru.


 :thumbs:


Tako i treba

Odg: Ukraden PSN racun
« Odgovori #16 : 14. Svibanj, 2017., 23:53 »
A evo sad su me i kolege na fakultetu upoznali sa 2 postupka sigurnosti preko mobitela za email, nisam znao da to ima. Malo sam listao kroz stare poruke na email i napravio sliku sa popisom igara koje sam kupio. Znam da ovo nije bas neki ogroman potpis igara, ali za mene koji nemam primanja, i posao, ove igre puno znace. Inace hvala na podrsci, obavjestit cu kako je sve zavrsilo.  :piva:

(Klikni za pregled slike.)
dobar popis igara  :piva:

Odg: Ukraden PSN racun
« Odgovori #17 : 15. Svibanj, 2017., 07:31 »
Ne razumijem kako neko može provaliti šifru od 27 miješanih znakova. Pa to mora biti vrhunski haker, pa koji račun je onda siguran? Ako može to dešifrirati, nijedna lozinka nije sigurna. Nemam neke posebne tajne na e-pošti ali sad i ja razmišljam o dodatnoj zaštiti.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Ukraden PSN racun
« Odgovori #18 : 15. Svibanj, 2017., 07:34 »
Ne razumijem kako neko može provaliti šifru od 27 miješanih znakova. Pa to mora biti vrhunski haker, pa koji račun je onda siguran? Ako može to dešifrirati, nijedna lozinka nije sigurna. Nemam neke posebne tajne na e-pošti ali sad i ja razmišljam o dodatnoj zaštiti.


Pričaš o tome kao da je to kvantna fizika, a ni neznamo kakva mu je lozinka bila...
Možeš ulovit dobar malware ili keylogger i sve što pišeš (uključujući i pass) ide direktno na mail osobe koja te zarazila.
Možda se ulogirao na javnom mjestu na mail pa je tako pobrana lozinka, možda koristi istu lozinku na nekoliko mjesta i ako je provaljeno na npr. Yahoo i pokradeen su lozinke i podatci, a ista je lozinka za sve = evo ti pristup svemu...
Zapravo je vrlo lako izgubiti svoje podatke ako nisi dovoljno pažljiv.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9