HCL.HR

Uncharted: Drake’s Fortune

  • 18 Odgovora
  • 9430 Hitova
*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Uncharted: Drake’s Fortune
« : 25. Svibanj, 2008., 13:20 »
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=l4fahAdNHpM



Screenshots:


Koristeći snagu PS-a 3, Naughty Dog je donio inovacije u svaki dio igre. Likovi pokazuju gotovo realistične emocije korištenjem gesti i facijalnih pokreta preko posebnog sustava Wrinkle Mapping Facial Animation. Naughty Dog je također stvorio složen sustav animacija za glatkoću pokreta, što omogućuje Drakeu da ponovno napuni svoje oružje dok istovremeno izbjegava pogotke suparnika - sve u jednom prirodnom, glatkom pokretu. Osim toga, kombinacija naprednog renderiranja i tehnika osvjetljavanja donosi dosad neviđenu razinu realističnosti i detaljnosti u igru, stvarajući emocionalnu komponentu koja savršeno dopunjuje priču.


Ovaj naslov donosi preko 100 minuta međuscena u filmskoj kvaliteti, iznimno realističnu animaciju likova te realističnu okolinu te predstavlja uzbudljivo iskustvo pred čijom ćete vizualnom ljepotom ostati zadivljeni. Uncharted: Drake’s Fortune definitivno postavlja standarde za sve buduće realistične akcijske igre...


Kako sam dobio PS3 uz njega mi je bratić poslao Uncharted , upalih je neznajuči ni šta krećem igrat, rekao sam si samo da probam 10 min...
3 hours later
Igra me stvarno fasnscinirala sa svojim pokretima, akcijom, realističkim raspoloženjima glavnog lika, komunikacija u toku igre, napetost te mnoštvo
stvari koje su me oduševile.

« Zadnja izmjena: 08. Rujan, 2014., 10:30 Cole »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #1 : 25. Svibanj, 2008., 15:04 »
Odlicno izgleda! :ave: Jel to izaslo i na PC ?
« Zadnja izmjena: 25. Svibanj, 2008., 17:38 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #2 : 25. Svibanj, 2008., 15:11 »
Nije i neće.  \:D/

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #3 : 25. Svibanj, 2008., 15:23 »
Jedna od rijetkih PS 3 ekskluziva koja me zanima. Moram ju jednom prilikom odigrati.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #4 : 03. Lipanj, 2008., 17:54 »
Prešao laganice...kulnan finiš...next  :ementaler:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #5 : 03. Lipanj, 2008., 19:39 »
Šta bude na kraju?

Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #6 : 03. Lipanj, 2008., 20:15 »
Creditsi, jab reko.  \:D/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #7 : 03. Kolovoz, 2008., 22:19 »
Eto malo kasnimo ali recenzija je in:

http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=258&select=20

 :piva:

Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #8 : 13. Kolovoz, 2008., 19:53 »
Stigli trofeji za ovu igru  \:D/

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #9 : 13. Kolovoz, 2008., 20:08 »
krenio danas s igranjem i ja sam oduševljen, igra je predobra, jedina zamjerka je što eksplozije izgledaju čudno

Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #10 : 13. Kolovoz, 2008., 20:17 »
krenio danas s igranjem i ja sam oduševljen, igra je predobra, jedina zamjerka je što eksplozije izgledaju čudno
Da to sam i ja primjetio, ali to je u stilu igre, cijela igra je ocito inspirarana Hollywoodom, pa tako i ekspolozije izgledaju hollywoodski, ili over the top kako bi rekli amerikanci.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #11 : 13. Kolovoz, 2008., 20:39 »
nije to ništ ni strašno, najbitnije je da je igra zabavana, neki bi možd rekli monotona al meni nije nimalo, uglavnom odličan platformer koji se svakako isplati odigrati

Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #12 : 13. Kolovoz, 2008., 21:12 »
nije to ništ ni strašno, najbitnije je da je igra zabavana, neki bi možd rekli monotona al meni nije nimalo, uglavnom odličan platformer koji se svakako isplati odigrati
Jep, kao sto sam napisao u recenziji, preporuka. Ima igra svoje mane, ali kad se sve zbroji i oduzme, igra je fino zaokruzen proizvod.

Nego na kojoj tezini igras?
Ja sam upravo poceo na crushing zbog trofeja i definitivno nije lagano  :mrgreen:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #13 : 13. Kolovoz, 2008., 21:54 »
medium igram, ovo je prvi put da igram tak da neću pretjerivat

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #14 : 15. Kolovoz, 2008., 17:09 »
prvo preveliko razočaranje u igri koje sam doživio kada sam došao do onog dijela gdje moram sa edijem ubijat one spodobe, mislim koji kurac je to trebalo igri i onda onaj nazi bunker, sad sam se vratio u đunglu i nadam se da više neće bit tih spodoba

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9