HCL.HR

Uncharted: Drake’s Fortune

  • 18 Odgovora
  • 9432 Hitova
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #15 : 19. Kolovoz, 2008., 12:27 »
prvo preveliko razočaranje u igri koje sam doživio kada sam došao do onog dijela gdje moram sa edijem ubijat one spodobe, mislim koji kurac je to trebalo igri i onda onaj nazi bunker, sad sam se vratio u đunglu i nadam se da više neće bit tih spodoba
Da, ja sam istog misljena u vezi s njima, ali nije dio pretjerano dug i donekle dodje kao solidno osvjezenje jer koncept covera protiv njih ne funkcionira. Ako se ne varam kad udjes u dzungli vise ih ne ce biti, doduse uskoro je kraj pa se spremi na jos jedno razocaranje, po meni najvece, kratkocu igre.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #16 : 19. Kolovoz, 2008., 13:04 »
nije mene kratkoća razočarala zašto što se igru može još najmanje 2 put proć da se sve osvoji, ja sam završio na medium, sa 380/1000 bodova, 40/60 blaga i ostao mi je još onih trofeja sa pucnjem za napravit, ono da se mora visit i ubijat, visit i granatama ubijat i te šeme

Re: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #17 : 19. Kolovoz, 2008., 13:12 »
nije mene kratkoća razočarala zašto što se igru može još najmanje 2 put proć da se sve osvoji, ja sam završio na medium, sa 380/1000 bodova, 40/60 blaga i ostao mi je još onih trofeja sa pucnjem za napravit, ono da se mora visit i ubijat, visit i granatama ubijat i te šeme
To sto je ostalo nije veliki problem, samo stavis na easy i za svaki od trofeja se moze naci odlicno mjesto. Na onom brodu na pocetku moze se desetak i vise trofeja skupiti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Uncharted: Drake’s Fortune
« Odgovori #18 : 08. Rujan, 2014., 10:27 »
Odigrao po drugi i vrlo vjerovatno zadnji put pošto se riješavam po drugi put PS3-a i moram priznat da su dojmovi puno bolji nego što je to bilo prije 5 godina kada sam prvi put zaigrao Unharted serijal. Igra ima sve; dušu, atmosferu, fluidan i zabavan gameplay, zanimljive lokacije, cheesy spiku i humor, odličnu grafiku koja je i dan danas vrlo vrlo dobra. Zabavno napucavanje i prije svega finu priču koja je u meni probudila davno zaboravljenog avanturistu. Šteta jedino što su zagonetke izostale, ali srećom u nastavku je sve i više nego nadoknađeno. Drake's Fortune djeluje nevino, ali zna šta radi i kako radi. Uspiješno kombinira akcijsku avanturu s platformskim elementima. Likovi su također cheesy i dosta prirasu srcu, bar Nate, Sully i Elena. Antagonisti i nisu tako zanimljivi i pamtljivi, baš naprotiv Eddy Raja me je užasno smorio. Gabriel Roman i Atoq Navarro su više nepamtljivi koliko nezanimljivi, ali ajde nije fokus toliki na njima pa ne ulazi u nekakav minus. Bitno je da zanimljiva priča ima koheziju sa atmosferom i igrinim konceptom, odnosno gameplayom. Veliki plus ide i soundtracku te savršenoj glazbenoj temi koja je opstala i u Unchartedovim nastavcima.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9