HCL.HR

Underpoint RolePlay - GTA - San Andreas Multiplayer

  • 0 Odgovora
  • 4542 Hitova
*

Lemi_Zero

  • n00b
  • 1
Underpoint RolePlay - GTA - San Andreas Multiplayer
« : 26. Siječanj, 2013., 13:53 »


Predstavljam vam igricu koja se igra Online...nije neka nova igra ali je dosta igraca igra. Postoje razni serveri kao sto su RolePlay(stvaran zivot), DM(pucanje), Stunt(skakanje,voznja i trkanje), Freeroam(radite sta hocete) i jos mnogo drugih modova.

Ja cu vam danas predstaviti Roleplay nacin igre...

Roleplay je simuliranje stvarnog zivota, znaci kao sto sve radite u stvarnom zivotu tako skripteri(oni koji prave mod) pokusavaju da vam omoguce sto veci stvarni zivot. Vase ime mora biti u formatu Ime_Prezime. Imate svoj posao, organizaciju, firmu, kucu, stan, vikendicu...mozete imati svoj auto, motor, brod ili letelicu. Igraci pokusavaju sto vise raditi RP na serveru i truditi se da simuliraju stvarni zivot. Tako postoje i dva chat-a, jedan je IC(vas lik u igri) a drugi OOC(nevezano za igru). Vode se ratovi izmedju bandi, zauzimanja teritorija, radite vas posao i sakupljate pare da biste kasnije mogli da za te pare kupite nesto. Postoje razni sistemi kao sto su telefoni, droga, oruzje...i jos puno toga. Na serveru postoji i registracija, ako ste novi igrac i prvi put ulazite na server sa tim imenom morate se registrovati, odabrati da li ste musko/zensko, koliko imate godina, i vas password koji cete koristiti za ulazak u igru.

Zelim vam predstaviti jedan server koji ce se otvoriti uskoro i on ce imati sve oblike stvarnog zivota, a taj se server zove Underpoint Roleplay.

Evo malo o tom serveru.

Registracija - Underpoint RolePlay - Register/Intro

Sistem kuca - Underpoint RolePlay - Dinamican House System

Sistem stanova - Underpoint RolePlay - Dinamican Sistem Zgrada & Stanova

Sistem vikendica - Underpoint RolePlay - Dinamican Sistem Vikendica

Sistem firmi - Underpoint RolePlay Business System

Forum koji ce biti je www.up-hq.info (jos nema foruma ali bice pre otvaranja)

Ja se izvinjavam ako sam promasio forum posto sam novi ovde.
« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2013., 13:57 snowblind »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9