HCL.HR

HCL Gaming - Counter Strike Source Clan/Server █▬█ █ ▀█▀

  • 7 Odgovora
  • 2995 Hitova
*

xeel

  • *
  • 138
:ave: HCL GAMING - COUNTER STRIKE: SOURCE CLAN/SERVER  :ave:
IP ADRESA: 188.40.84.144:27048
(PARTY TIME - SVAKE VEČERI OD 21:00 h - info dole)



OSNOVNO -
Pozdrav momci i cure. Želim vam predstaviti HCL Gaming server/clan na Counter Strike: Sourceu. Server je napravljen 02.05.2012. godine. Owneri servera su HCL™||Active & HCL™||offeNNN. Za neka pitanja vezana o HCL Gaming clanu/serveru možete poslati na e-mail ([email protected]) ili na skype: stipeshark & luka.petricevic2. Zasada nemamo nikakvih foruma i slično.

SERVER -
Server ima uobičajene komande koje svi vjerojatno znate, no ako i neznate možete pitati na serveru admine ili bilo koga (!resetscore, rank, votemap, votekick, votemute, voteban, !bp, !radio,...). Server zasada ima 16 slotova. Naravno ukoliko se bude povećavao broj igrača povećat ćemo na 24 a ako i to bude full (daj Bože!) idemo na 32. Na serveru ima dosta zabave, raznih zanimljivih mapa npr. mapa samo za AWP, Deagle, evenata i sličnog. Ne želimo vam ipak sada sve otkriti jer želimo da iskusite sve iz svoje ruke :thumbs:. Vi dođite i probajte a mi ćemo se potruditi da to bude vrhunska zabava sa raznim natjecanjima i nagradama. Ponavljam: " :piva: Zajebancija, igranje i dobra zabava na našem serveru su na 1. mjestu zato dođite i dovedite prijatelje, zaigrajmo zajedno  :loludara:!"

ODJEL ADMINISTRACIJE -
Owner/i: HCL™||Active & HCL™||offeNNN
Head-admin/i: HCL™||XeeL & HCL™||Ez1o
Admini su aktivni donekle 24 sata dnevno. Cheatera je malo. Admini paze na sve, psovke, svađe i slično. Za svaki event, natjecanja i slično dobit ćete obavijest od admina.

POSLJEDNJA RIJEČ -
Nadam se da ste u našem serveru vidjeli jednu dobru zabavu i 'ajmo reći avanturu i da ćete doći i malo nas posjetiti, dovesti kojeg prijatelja i igrati tu često. Za česta igranja na serveru i tome sličnome, dovođenjem prijatelja i tako to možete dobiti razne nagrade od admina do neznam ni ja čega :bonk:. Forum će se uskoro napravit pa ćete moći pratiti sve i kako se pridružit klanu i protiv koga smo igrali i tako to, vidimo se ONLINE \:D/!

PARTY TIME -
Party time je event koji se održava svake večeri od 21:00 h a traje do kasno u noć. Svakakve mape, igre i tako dalje čekaju samo nas vas 24 h dnevno a od 21:00 h vas sve pozivamo da se okupimo i igramo ako već nismo svi tu. Dođite i osjetite zabavu i užitak HCL Gaming CSS servera. Vjerujte, nećemo vas razočarat :assshaking:.

IP ADRESA: 188.40.84.144:27048
PARTY TIME - 21:00 h - svake večeri

« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2012., 18:56 XeeL »

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
for mens and womens?

*

xeel

  • *
  • 138
for mens and womens?

Moja greška, Engleski sam zajebo kod ovog.
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2012., 23:40 XeeL »

*

Active

  • n00b
  • 2
Server je zasticen od crashenja i rusenja tako da se nemoze rusiti!!!
Željni ste servera bez cheatera, spammera i drugih stvari koje vam idu na živce? Dođite i uživajte na HCL Gaming Counter Strike: Source server - 188.40.84.144:27048

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Momci krivo je rec da smo mi surađivali u kreaciji ovog servera, čisto vam je rečeno da ga možete nazvat tako kako ste odlučili. Sretno s time ajde  :piva:

*

Active

  • n00b
  • 2
Momci krivo je rec da smo mi surađivali u kreaciji ovog servera, čisto vam je rečeno da ga možete nazvat tako kako ste odlučili. Sretno s time ajde  :piva:

Ma htjeli smo reci da cemo vas reklamirati i tako :D
Željni ste servera bez cheatera, spammera i drugih stvari koje vam idu na živce? Dođite i uživajte na HCL Gaming Counter Strike: Source server - 188.40.84.144:27048

*

xeel

  • *
  • 138
Momci krivo je rec da smo mi surađivali u kreaciji ovog servera, čisto vam je rečeno da ga možete nazvat tako kako ste odlučili. Sretno s time ajde  :piva:

Pardon hehe, prijatelj mi je reko da nešto s vama surađujemo no ajde, ko radi taj i griješi. Sad ću to ja ispravit  :mrgreen:.

*

xeel

  • *
  • 138
Bump! Pozivamo vas na Party Time svake večeri, gore info. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9