HCL.HR

Antivirus

  • 9 Odgovora
  • 2901 Hitova
Antivirus
« : 11. Veljača, 2012., 15:54 »
po vašim iskustvima,znanjima i slično koji biste antivirusni program preporučili,tj.koji je po vama najbolji ? u to se ne razumijem :wildboy:

Odg: Antivirus
« Odgovori #1 : 11. Veljača, 2012., 15:58 »
ja koristim nod32 (verzija 4.2.42.0) vec 2-3 godine, prije sam koristio isto nod32 neku stariju verziju i to samo antivirusni program, bez firewalla i bilo kakvih dodataka i mogu reci da nikad nisam imao nikakvih problema s virusima u zadnjih 7,8 godina, a ni ljudi kojima sam instalirao. i ako se dobro sjecam to je antivirusni koji trosi najmanje resursa, jos jedan plus za igranje. (niti ne koristim full, nego trial verziju "razbijenu" da trial traje zauvijek a ne 30 dana).

EDIT: od besplatnih neznam, cuo sam avira, avast da su dobri. avg sam koristio kad se pojavio, ne preporucam ga jer nekad krivo prepoznaje (neznam kakva je situacija danas s njim)
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2012., 16:01 Lord of Destruction »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Antivirus
« Odgovori #2 : 11. Veljača, 2012., 17:09 »
ESET NOD32 Antivirus 4. Zadovoljan s njim. MalwareBytes rula također.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Antivirus
« Odgovori #3 : 11. Veljača, 2012., 19:01 »
Koristim BitDefender Total Security, mogu samo reći da nisam nikada imao problema sa virusima. Jedino kaj nije besplatan.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Antivirus
« Odgovori #4 : 11. Veljača, 2012., 20:16 »
Sa NOD32 nikad problema, ali sada koristim AVAST free + WoT i nikakvih problema!

*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: Antivirus
« Odgovori #5 : 11. Veljača, 2012., 20:25 »
po vašim iskustvima,znanjima i slično koji biste antivirusni program preporučili,tj.koji je po vama najbolji ? u to se ne razumijem :wildboy:
Avira Free Antivirus  :thumbs: Imam ga duze vrijeme i nisam imo nikakvih problema sa virusima  :kava:

Odg: Antivirus
« Odgovori #6 : 11. Veljača, 2012., 21:41 »
Nema do NODa. Isprobavao sam više različitih antivirusa i najzadovoljniji sam sa NODom.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Antivirus
« Odgovori #7 : 11. Veljača, 2012., 23:14 »
Ja oduvijek koristim Kaspersky, a sad u zadnje vrijeme sam uzimao Internet Security i prezadovoljan sam.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Antivirus
« Odgovori #8 : 12. Veljača, 2012., 11:35 »
po vašim iskustvima,znanjima i slično koji biste antivirusni program preporučili,tj.koji je po vama najbolji ? u to se ne razumijem :wildboy:
Avira Free Antivirus  :thumbs: Imam ga duze vrijeme i nisam imo nikakvih problema sa virusima  :kava:

Koristim također Aviru samo nekih 6-7godina, možda i više. Nikad nisam imao problema sa njom, virusima, update-ima ili bilo šta da mi je kočilo rad sistema.  :piva:

Odg: Antivirus
« Odgovori #9 : 12. Veljača, 2012., 11:40 »
definitivno NOD32
probavao sam razne antivirusne programe al nisu nod-u do koljena...  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9