HCL.HR

Attention Required-Recaptcha problem

  • 5 Odgovora
  • 3196 Hitova
Attention Required-Recaptcha problem
« : 12. Srpanj, 2018., 14:01 »
Pocelo je jucer dok sam pokusavao uci na HCL.hr(do sada mi se ovo samo pojavilo na HCL.hr i jos jednom nekoliko siteva ) pojavilo mi se ovo https://imgur.com/a/um72D89.
Ja sam prvobitno mislio da ovo nije nista te da ce se sutra popraviti.Prođe taj dan i evo opet isti error.
Lako ga je rijesiti ali je jako iritantan.
Ako netko zna zasto se to desava i kako ovo rijesiti nek napise,sve su ideje korisne. 

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Attention Required-Recaptcha problem
« Odgovori #1 : 12. Srpanj, 2018., 14:18 »
Vjerojatno si pobrao neki malware i širiš ga dalje pa ti je IP "označen" i zato dobivaš te stvari.
Za početak skini HitmanPRO, upiši bilo koju e-mail adresu i aktiviraj besplatnih 30 dana. Iskeniraj računalo, neka Hitman to sve počiti, nakon toga restart računala i vidi hoće li se i dalje pojavljivati.

Odg: Attention Required-Recaptcha problem
« Odgovori #2 : 12. Srpanj, 2018., 14:50 »
Pregledao sam HitmanPRO i poslije sat vremena opet je pocelo.Imas li ikakvih drugih opcija?
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj, 2018., 15:46 NikolaBoyProx »

Odg: Attention Required-Recaptcha problem
« Odgovori #3 : 12. Srpanj, 2018., 16:03 »
Hoce li pomoci reinstaliranje windowsa?

Odg: Attention Required-Recaptcha problem
« Odgovori #4 : 12. Srpanj, 2018., 17:26 »
Uglavno problem je u ISPu, mnogih operatera imaju problem sa tzv. Natiranje. Vise korisnika daju jednu IP adresu, i nastane frka, imaju nekih javnih IP adrese (umjesto privatnih) kojih vrte u krug, e sad bila bi druga prica kad bi presli na IPV6, ali nista od toga. Jedino rjesenje je da stalno restartiras ruter, kako bi povukao novu IP adresu.

Odg: Attention Required-Recaptcha problem
« Odgovori #5 : 12. Srpanj, 2018., 17:33 »
Radi! Jednom sa resetirao ruter i nema vise problema.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9