HCL.HR

Autorun

  • 7 Odgovora
  • 2679 Hitova
*

Stripy

  • *
  • 146
Autorun
« : 22. Rujan, 2008., 21:38 »
Instalirao novi XP servis pack 3 i primjetih da mi na dvd pržilicama ne radi ni autorun ni autoplay.
Probao desni klik miša / properties / autoplay... probao sve postavke i ništa. Čak mi sve ikone na
cd/ dvd-ima imaju znak internet eksplorera a za većinu moram sam odabrati program s kojim
da ih otvaram( instalirani svi potrebni programi) Ima li tko kakvu ideju?? :solidus:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Autorun
« Odgovori #1 : 22. Rujan, 2008., 21:41 »
da, makni servis pack 3  :thumbs:

za autorun probaj ovo:

- Select: Start | Run
- Type "regedit" in the Open field.
- Press the Ok button.
- Browse to the: HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Ser vices\\Cdrom Registry key
- Change the value of the Autorun Registry value from 0x0 (AutoPlay feature disabled) to 0x1 (AutoPlay feature enabled)
- Reboot your system.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Autorun
« Odgovori #2 : 22. Rujan, 2008., 23:47 »
lol, ovaj sp3 je totalni fejl. :wildboy: svi do sad se žale da im se cijeli komp sjebo nakon sto su ga stavili.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Autorun
« Odgovori #3 : 23. Rujan, 2008., 09:21 »
Sigurno si skinuo krivu verziju. Ima nekih preradenih koji ti sjebu komp...

*

Stripy

  • *
  • 146
Re: Autorun
« Odgovori #4 : 23. Rujan, 2008., 09:51 »
Išao na Autoplay i bio je na 01 a sad mi se i počeo pojavljivati plavi ekran i poruka tipa: "dumping physical memory...".Već sam imao upit na forumu
sa takvim problemom (Problem s vistom) i Wyzard mi preporučio da idem na control panel system pa pod advanced settings - startup and recovery -
isključiti write debugging information. Probao to ali i dalje isti problem. Ovaj Sp3 je customizirani s nekim dodacima od Viste tako da mi se vjerojatno
nešto od hardwera kolje i sa Vistom i Sp3.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Autorun
« Odgovori #5 : 23. Rujan, 2008., 16:14 »
čekaj malo, šta ti imaš instalirano XP ili vistu?

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: Autorun
« Odgovori #6 : 23. Rujan, 2008., 16:27 »
Sigurno si skinuo krivu verziju. Ima nekih preradenih koji ti sjebu komp...
zato najbolje staviš verziju xp-a koja je provjerena.jer ima stvarno prerada koje ti doslovno ''sjebu'' komp.al u potpunosti.
tak da il stavi xp bez il vistu.,
Music is love. <3


*

Stripy

  • *
  • 146
Re: Autorun
« Odgovori #7 : 24. Rujan, 2008., 15:12 »
Namjera mi je bila napraviti dual bot pošto na XP-u imam puno programa i ostalih sranja vezanih za internet. Znači da bi mi drugi
Windowsi imali samo osnovne stvari i bili bi "naštelani" samo za gejmanje. Nemogu vjerovat da ovi idioti iz Microsofta nemogu nakon
XP-a napravit ništa pošteno. Svi živi se žale a evo sad i ja imam lošeg osobnog iskustva s tim :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9