HCL.HR

bit torrent

  • 26 Odgovora
  • 7349 Hitova
*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
bit torrent
« : 13. Ožujak, 2008., 11:47 »
a znam da je ovo pitanje bilo vec mali milijun puta

uglavnom imam flat rate (metro net) hihi i sad me boli k za upload promet i odjebo sam rapid share i uzeo se jebat sa torentima

i imam bit torent kao klijenta

e sad kad je on upaljen komp ko da vuče 15 magaraca za sobom spoooroo sve učitavanje stranica sve.. .a nije da je zauzeta veza jer lik ima 5 downloada na quedu ili kak se več piše...

uglavnom... jel može to bit ne toliko sporo kad je uključen klijent i jel moze ic brze download  :D

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: bit torrent
« Odgovori #1 : 13. Ožujak, 2008., 14:35 »
download ti ovisi o broju seedera i peerova, sto vise prvih, a sto manje drugih brzi dl. Isto tak dodavaj trackere za torrent koji downloadas, a kaj se tice usporenosti, ogranici upload na 1kb/s ili kolko oces, samo da nije preko 5-6kb/s

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: bit torrent
« Odgovori #2 : 13. Ožujak, 2008., 15:54 »
Bleh.

Vec je sve napisano u par topica.
Detaljno. Ne da mi se ponavljati. A ni traziti linkove ponovno.

Re: bit torrent
« Odgovori #3 : 13. Ožujak, 2008., 16:00 »
 rapidshare >>>>>>>>>>>>>>>>>.....
...>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> torent

simpl.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: bit torrent
« Odgovori #4 : 13. Ožujak, 2008., 18:16 »
Imam rapidshare premium account pola mjeseca.

Pa sam kurca skinuo preko njega.
simpl.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: bit torrent
« Odgovori #5 : 13. Ožujak, 2008., 18:24 »
repidšer je kul zbog brzine al na torentima ima SVE. ja skidam od svagdje po malo. kul sam, znam  \:D/

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: bit torrent
« Odgovori #6 : 13. Ožujak, 2008., 22:16 »
download ti ovisi o broju seedera i peerova, sto vise prvih, a sto manje drugih brzi dl. Isto tak dodavaj trackere za torrent koji downloadas, a kaj se tice usporenosti, ogranici upload na 1kb/s ili kolko oces, samo da nije preko 5-6kb/s

trackeri?

zasto da ogranicavam upload?



SVE je na repidshareu torrneti su rijetko koristivi...samo najnoviji imaju dosta seedera...to je moje iskustvo..

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: bit torrent
« Odgovori #7 : 13. Ožujak, 2008., 22:55 »
rapidshare >>>>>>>>>>>>>>>>>.....
...>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> torent

simpl.

...ne.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: bit torrent
« Odgovori #8 : 13. Ožujak, 2008., 22:55 »
download ti ovisi o broju seedera i peerova, sto vise prvih, a sto manje drugih brzi dl. Isto tak dodavaj trackere za torrent koji downloadas, a kaj se tice usporenosti, ogranici upload na 1kb/s ili kolko oces, samo da nije preko 5-6kb/s

trackeri?

zasto da ogranicavam upload?



SVE je na repidshareu torrneti su rijetko koristivi...samo najnoviji imaju dosta seedera...to je moje iskustvo..

ako je uploda velik..dl ti je mali :thumbs:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: bit torrent
« Odgovori #9 : 13. Ožujak, 2008., 23:26 »
amo se svađat.

na rapidu ako nešto nađem, skinit će se odmah, ako ne, neće.
na torentu moš nać sve, s tim da ima punkurac stvari s 2 seeda i skidam igru 2 mjeseca šta mi je super jebeno. i to šta masivno uspori internet, preko ograničenaj bendvita. stavim 35 kbps i nemoš kurca. ne pizdite za upload, ne ide preko 10-15.
uz to , oke ovo je meni osobno, al ne mogu sse logat na msn kad je torent upaljen, i redovito moram resetirat ruter jer umre.

na rapidu igru skinem u dan. 1.
na torentu govno. nove stvari su pre leechane, a stare stvari pre malo seedane. makar ga koristim tu i tamo, rapid mi je jedno 234 puta bolji.  :hug

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: bit torrent
« Odgovori #10 : 14. Ožujak, 2008., 09:45 »
Imam rapidshare premium account pola mjeseca.

Pa sam kurca skinuo preko njega.
simpl.

objasni se  :wildboy: neznaš nać što želiš ili?

Rapidshare owna boga isusa, čim mi istekne mjesečni kupujem godišnji


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: bit torrent
« Odgovori #11 : 14. Ožujak, 2008., 10:07 »
ne doživljava me ekipa :wildboy:

trackeri?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: bit torrent
« Odgovori #12 : 14. Ožujak, 2008., 10:10 »
pa ok evo

1. skini uTorrent
2. www.torrentz.com - polazišna točka, tu potraži što ti treba
3. izbacit će ti par torrent siteova i sad: skini jedan torrent s jednog sitea, onda se vrati tu i skini s drugog sitea, uTorrent će te pitati želiš li loadati trackere, reći ćeš da, pa onda treći site i tako dalje
4. u uTorrentu desni klik na torrent, restart tracker ili tako nešto - ubrzat će ti bar malo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: bit torrent
« Odgovori #13 : 14. Ožujak, 2008., 10:48 »
amo se svađat.

na rapidu ako nešto nađem, skinit će se odmah, ako ne, neće.
na torentu moš nać sve, s tim da ima punkurac stvari s 2 seeda i skidam igru 2 mjeseca šta mi je super jebeno. i to šta masivno uspori internet, preko ograničenaj bendvita. stavim 35 kbps i nemoš kurca. ne pizdite za upload, ne ide preko 10-15.
uz to , oke ovo je meni osobno, al ne mogu sse logat na msn kad je torent upaljen, i redovito moram resetirat ruter jer umre.

na rapidu igru skinem u dan. 1.
na torentu govno. nove stvari su pre leechane, a stare stvari pre malo seedane. makar ga koristim tu i tamo, rapid mi je jedno 234 puta bolji.  :hug

ahh, nub, nisi cuo za privat trackere tipa demonoid, torrentleech i tako.. na njima je uvijek max brzina dl-a, a ratio sredis sa ratiomastereom, no sranje je dobit invite, jer je demonoid ugasen, a tl ne dijeli inviteove tek tako
rapid isto ownza, ali ga moras placat i teze je nac pojedine fileove, ali i to se sredi preko foruma

@dfaker

kad smanjis upload, prestat ce ti se brejkat stranice, tj. normalno ce ih otvarat

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: bit torrent
« Odgovori #14 : 14. Ožujak, 2008., 13:42 »
amo se svađat.

na rapidu ako nešto nađem, skinit će se odmah, ako ne, neće.
na torentu moš nać sve, s tim da ima punkurac stvari s 2 seeda i skidam igru 2 mjeseca šta mi je super jebeno. i to šta masivno uspori internet, preko ograničenaj bendvita. stavim 35 kbps i nemoš kurca. ne pizdite za upload, ne ide preko 10-15.
uz to , oke ovo je meni osobno, al ne mogu sse logat na msn kad je torent upaljen, i redovito moram resetirat ruter jer umre.

na rapidu igru skinem u dan. 1.
na torentu govno. nove stvari su pre leechane, a stare stvari pre malo seedane. makar ga koristim tu i tamo, rapid mi je jedno 234 puta bolji.  :hug

Svadat? Ne.

Ajmo po cinjenicama.

Torrenti:
Uz one postavke koje sam postao po raznim topicima, jel.
Bacim se na Isohunt.com/Torrentz.com, nadem sto zelim, copy/pejstam sve trackere u uTorrent i to je to.
Ako nema, bacim se na neke od bezbroj "privatnih" torrent sajtova.
Anime/mjuza/igre/filmovi. To skidam najcesce.
Assasins Creed mi se skinuo za dan i pol, dok su mi se usporedno s njim skidale razne diskografije i animei.
Ono, nadem, ubacim u uTorrent, pustim da skida i to je to. Onaj sa najvise seedera ce se prvi skinuti, i dobijem nesto barem od toga.
Ne blokira mi msn, mogu surfat i harat po youtubeu ili gdje vec bez problema(normalno, malo sporije nego inace, ali jos uvijek dovoljno brzo), upravo zbog onih postavki.
Router se reconnecta automatski svakih 24 sata i to je to.
Inace, koristim jos jedan mali trik koji dosta ubrzava download.
Trazim torrente sa istim fajlovima i na Torrentz i na Isohunt.
To se moze vidjeti po hashu. Ako je isti, upisem trackere, makar su sami torrent fajlovi od razlicitih izvora.
I funkcionira. Trackerima je svejedno za torrent fajl, oni gledaju fajlove koji se skidaju. Ako su identicni, skidat ce ih iz svih izvora s kojih im navedete.


Rapidshare:
Odem na Gappon. Searcham. Izbaci mi linkove do sajtova na kojem bih trebao naci linkove za download onoga sto zelim.
Ali, vidi vraga, linkovi koje nadem su za Megaupload ili neki drugi kurac u 50% slucajeva.  :geek:
Kad napokon nadem linkove za Rapid, kliknem na njih, javi mi da su dead jer ih vise od mjesec dana nitko nije downloadao.  :kingmortal:
S tim da, ako i nadem neku igru, onda moram 50+ linkova ubaciti u download manager ili sto vec. Za sto sam osobno prelijen.
Ali ok, stavim download. Rapid(posto je tako brz) mi pozdere sav bandwidth i mogu se jebat.
Niti surfat ne mogu, a msn mi se disconnecta.
Aye, mogu se u dl managerima pozajebavat pa limitirat bandwith kao i u uTorrent, ali opet, prelijen sam.
S tim da moram platiti 40 kn za download bez zajebancija. Sto i jesam.
I trudio sam se vidjeti po cemu je to rapid toliko bolji. But i failed.
Account sam proslijedio dalje i to je bilo to.
« Zadnja izmjena: 14. Ožujak, 2008., 13:45 Yuri »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9