HCL.HR

Bitlocker problem

  • 5 Odgovora
  • 2280 Hitova
*

oetam

  • **
  • 221
Bitlocker problem
« : 22. Rujan, 2012., 10:05 »
Radi se o laptopu Dell Inspiron 1546. Dobio sam na popravak radi bitlockera na particiji "D", kad hoću pristupiti particiji ukucam lozinku i neželi mu uči, pokaže mi grešku "Sustav ne može pronaći navedeno polje." Želio bih ako je uopće moguće, spasiti podatke sa tog harda... odnosno te particije... a da nemoram formatirati particiju. Gledao sam na netu... ali vidim da je dosta teško, čak i nemoguće to napravit... Da li se netko susreo s tim bitlockerom i da li ima riješenja za ovo? :( :(

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Bitlocker problem
« Odgovori #1 : 22. Rujan, 2012., 10:23 »
Radi se o laptopu Dell Inspiron 1546. Dobio sam na popravak radi bitlockera na particiji "D", kad hoću pristupiti particiji ukucam lozinku i neželi mu uči, pokaže mi grešku "Sustav ne može pronaći navedeno polje." Želio bih ako je uopće moguće, spasiti podatke sa tog harda... odnosno te particije... a da nemoram formatirati particiju. Gledao sam na netu... ali vidim da je dosta teško, čak i nemoguće to napravit... Da li se netko susreo s tim bitlockerom i da li ima riješenja za ovo? :( :(
kratko i jasno, NE!
ja sam se jednom na servisu zajebavo 3 dana i pokušavao zilijun fora, a na kraju završio formatiranjem.

*

oetam

  • **
  • 221
Odg: Bitlocker problem
« Odgovori #2 : 22. Rujan, 2012., 10:26 »
Aaa šteta :(( Hvala na brzoj informaciji  ;)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Bitlocker problem
« Odgovori #3 : 22. Rujan, 2012., 10:53 »
nema na čemu drug  :thumbs:

*

oetam

  • **
  • 221
Odg: Bitlocker problem
« Odgovori #4 : 22. Rujan, 2012., 17:19 »
 .

*

oetam

  • **
  • 221
Odg: Bitlocker problem
« Odgovori #5 : 22. Rujan, 2012., 17:19 »
Eee ima riješanja  Upravo sam ga riješio. Prilikom uključivanja bitlockera, dobije se "ključ za oporavak", ja sam probao taj ključ i prije ukucat ali nije radilo, pa sam išao nanovo instaliravati nove windowse i opet sam išao ukucati taj ključ i onda je radilo, sada imam pristup particiji  :clap: :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9