HCL.HR

Blue Screen WIN 7

  • 6 Odgovora
  • 2371 Hitova
*

cwenda123

  • *
  • 98
  • https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/
Blue Screen WIN 7
« : 03. Kolovoz, 2012., 15:33 »
Nakon nekoliko minuta igranja igre pojavi mi se Blue Screen,sistem je Windows 7 Enterprise x64 org kopija,zasad nemam internet pa sam razmisljao da mozda se driveri moraju skinit preko neta ili updateat nesto,instaliro sam program Who Crash i rece mi ovo

CRASH DUMP ANALYSIS

CRASH DUMP FILE > C>/WINDOWS / MINIDUMP / 080312-24250-0.1.dmp

This was probably caused by the following module>

dxgmms1.sys (dxgmms+ox206F7 )

Ovaj problem se najcesce dogada tokom igranja.

Prije sam i mao problema i sa jos jednim crash dumpom ali u zadnje vrijeme se ne pojavljuje a to je>

NTOSKRNL.EXE

Error > Driver  Irql NOT LESS OR EQUAL

Molio bih pomoc oko toga jer stvarno mi jede jetru,prije sam imao Win 7 Ultimate x64 isti problem sam imao,moji prijatelji nemaju problema sa istim navedenim Windowsima i imaju internet,pa mozda i je u tome problem.

Hvala!!!

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Blue Screen WIN 7
« Odgovori #1 : 04. Kolovoz, 2012., 22:17 »
updateaj direct x za prvi problem,sta se tice drugog, dal si mozda ugradivao rame pred malo ? (zanima me,slican error izbacuje frendu nakon novih rama)

*

ScaR

  • *
  • 120
Odg: Blue Screen WIN 7
« Odgovori #2 : 04. Kolovoz, 2012., 22:19 »
Za ovaj
Error > Driver  Irql NOT LESS OR EQUAL..

Meni je to izbacivalo nakon što sam kupio i ugradio novu ploču RAMa... Ni dan danas ne znam zašto se to pojavljivalo, ali eto, sad mi 2GB rama truhne u ladici..

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Blue Screen WIN 7
« Odgovori #3 : 05. Kolovoz, 2012., 10:09 »
Za ovaj
Error > Driver  Irql NOT LESS OR EQUAL..

Meni je to izbacivalo nakon što sam kupio i ugradio novu ploču RAMa... Ni dan danas ne znam zašto se to pojavljivalo, ali eto, sad mi 2GB rama truhne u ladici..

probaj stavit stari ram u u drugi slot,a i taj novi tamo di je stari bio. i skini ram tester. tako sam ja napravio frendu,i radilo mu je,dotad bi na random izbacivalo blue screen/artefakte

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Blue Screen WIN 7
« Odgovori #4 : 05. Kolovoz, 2012., 12:13 »
Zanimljivo, sinoć sam updateao windowse i javio mi se BSOD vezan za NTOSKRNL.EXE.

Testirao sam RAM preko memtesta a i alata iz windowsa i našao je 300+ grešaka... probao sam memtest preko safemodea i nije niti jednu grešku našao.

Windows Restore je riješio problem, testirao opet svim živim, nema nikakvih BSOD-a od sinoć u ponoć (dosad vrtio memtest).

Za naslutiti je da je Update nešto zeznuo pa ti preporučam provjeriti preko safe modea prije nego počneš čačkat po hardveru


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

cwenda123

  • *
  • 98
  • https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/
Odg: Blue Screen WIN 7
« Odgovori #5 : 05. Kolovoz, 2012., 14:11 »
Hvala Vam puno ljudi,probat cu onda directx updateat,problem je u tome sto cekam govna da me spoje na net opet,vjerujem da Win7 sami updateaju winse i programe,tako sam bar cuo,jer na XP-u 64bit neke programe poput DirectX-a ne instaliraju tijekom instaliranja igara sto Win7 radi,kao da su nedovrseni...

Odg: Blue Screen WIN 7
« Odgovori #6 : 07. Kolovoz, 2012., 09:55 »
Upravo je to jedna od prednosti Win 7...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9