HCL.HR

C disk u crvenom

  • 4 Odgovora
  • 2382 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
C disk u crvenom
« : 15. Listopad, 2012., 14:03 »
C disk, na kojem su mi naravno windowsi, je odjednom postao crven, disk ima 48 giga, i uvijek mi je bilo oko 8-9 giga slobodno, a sad odjednom imam samo 4 gige prostora. Na C disk nista ne skidam, i nista ne instaliravam, tj. izbjegavam ga opterecivati, i sad je odjednom u crvenom. Jel imao netko slican problem ili zna o cemu je rijec? tnx
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: C disk u crvenom
« Odgovori #1 : 15. Listopad, 2012., 14:15 »
C disk, na kojem su mi naravno windowsi, je odjednom postao crven, disk ima 48 giga, i uvijek mi je bilo oko 8-9 giga slobodno, a sad odjednom imam samo 4 gige prostora. Na C disk nista ne skidam, i nista ne instaliravam, tj. izbjegavam ga opterecivati, i sad je odjednom u crvenom. Jel imao netko slican problem ili zna o cemu je rijec? tnx
virusi  :solidus: pokreni windowse u safe modu te instaliraj malwarebytes anti-malware i skeniraj računalo, tj disk c

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: C disk u crvenom
« Odgovori #2 : 15. Listopad, 2012., 14:32 »
Je, nasao je jedan, skeniranje bi dugo trajalo pa sam zato pitao jel ima netko slican problem da odmah rijesim. To je stari negdje pokupio jer bi mu dobro dosao jedan iphone, a i milijuniti je posjetitelj pa je valjda posteno  :hiha: moze lock  :piva:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: C disk u crvenom
« Odgovori #3 : 15. Listopad, 2012., 14:33 »
To je stari negdje pokupio jer bi mu dobro dosao jedan iphone, a i milijuniti je posjetitelj pa je valjda posteno  :hiha:

 :ave: :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: C disk u crvenom
« Odgovori #4 : 15. Listopad, 2012., 16:17 »
 :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9