HCL.HR

CD-i na DVD

  • 11 Odgovora
  • 2770 Hitova
*

konjina

  • ****
  • 1168
CD-i na DVD
« : 30. Siječanj, 2008., 14:46 »
Dali postoji neki program ili neka fora da se recimo neka igra ili nešto šta je na 2 ili više cd-a stavi na jedan dvd, ali ne u image fileovima?
Ono, da pri instalaciji te igre nema onoga "sada stavite cd2 u drive" nego da se sve fino s jednog dvd-a instalira.
Znači povezivanje svih fileova sa više cd-a na dvd u jednu cjelinu.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #1 : 30. Siječanj, 2008., 14:48 »
A zasto ne u imiđima ? Ako imas 2 cda samo napravi imiđe i snimi ih na dvd i nece te pitat da ubacis drugi nego sve s tog dvda :thumbs:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #2 : 30. Siječanj, 2008., 15:10 »
A zasto ne u imiđima ? Ako imas 2 cda samo napravi imiđe i snimi ih na dvd i nece te pitat da ubacis drugi nego sve s tog dvda :thumbs:

Pa zato jer me zanima dali postoji neka fora bez imagea. Za image fileove ti trebaju programi tipa PowerISO, Deamon tools...... a za ovu foru koju sam naveo ti ništa ne bi trebalo. Ako uopće postoji, jel.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #3 : 30. Siječanj, 2008., 15:14 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #4 : 30. Siječanj, 2008., 17:20 »
Ovako nešto?

http://www.softhypermarket.com/Setup-Creator-download_21834.html

To bi čak i moglo bit to. :thumbs: Kolko sam ja skužio, to je program koji napravi setup.exe za fileove koje mu zadaš. To znači da bi trebao sve fileove sa svih cd-a stavit u jedan folder i za taj folder napravit setup.exe. To bi fakat moglo bit to, samo još treba vidjet dali bi taj setup.exe povezao fileove kak spada. :2139:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #5 : 30. Siječanj, 2008., 17:24 »
Radio sam neke igre s tim serup kreatorom i islo je ok.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #6 : 30. Siječanj, 2008., 18:00 »
To sam ja ful htio radit kad sam bio manji, fasciniralo me to kad mijenjaš cd-e  :tired: Do dan danas se nisam dotakao te teme...  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #7 : 30. Siječanj, 2008., 18:27 »
Radio sam neke igre s tim serup kreatorom i islo je ok.

Koja je fora s time? Jel se radi neš slično ko što sam pretpostavio ili kak?

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #8 : 30. Siječanj, 2008., 19:31 »
Pa recimo sve fajlove "ujedinis" i dobijes neki .exe na kraju mislim.

davno je to bilo :solidus:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #9 : 30. Siječanj, 2008., 21:38 »
probaj program konjino pa javi vamo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #10 : 31. Siječanj, 2008., 13:47 »
Isprobao sam program i apsolutno se ne isplati sa njim zajeb..... :tired:
Ja sam čak i uspio spojit 2 cd-a i napravit neki setup.exe za njih, ali to nije radilo. Odnosno uspio sam instalirat preko tog setup-a, al dobiješ samo prekopirane fileove koje nemožeš pokrenut. Možda da se još malo igram sa programom bi i uspio, al je program tolko nejasan, da mi se ne da s tim zajeb...
Uglavnom, puno je kraće i jednostavnije baratat sa imiđima, nego sa ovim sranjem. Ako se upopće da išta napravit s njim. :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: CD-i na DVD
« Odgovori #11 : 31. Siječanj, 2008., 19:47 »
Radio sam neke igre s tim serup kreatorom i islo je ok.

 :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9