HCL.HR

E-MaIL

  • 8 Odgovora
  • 1923 Hitova
*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
E-MaIL
« : 26. Listopad, 2010., 18:37 »
Odkad mi je ova posrana Wind.7 blokirao mi se e-mail,u kutu dolje na lock ikoni,kad kliknem pise mi dodali se posebnu zastitu na ovu stranicu...
Zna li netko neki program ili da se kupi ili da je free ili neku trecu opciju da provalim u svoj e-mail,jer stvarno mnogo sam igara reg.na nju i svasta.!!??

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: E-MaIL
« Odgovori #1 : 27. Listopad, 2010., 01:09 »
Ništa te nisam razumio. Ne možeš se više loginirat na mail? Blokira ti browser? WTF.

Kakav kut? Kakav lock? xD

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: E-MaIL
« Odgovori #2 : 27. Listopad, 2010., 13:53 »
Nemogu uci u jedan od najvaznijih mi e-mailova.Kada upisem email i sifru kao da ce se otvoriti stranica pa samo stane i tako stoji bijeli ekran...
Uglavnom ako nerazumijes ovo s "lock" kako se pod naski kaze "katanac",nije ni vazno....
Jedino bih volio pomocu nekoga programa hackirati,pa promijeniti sifru i sve 5.

-Nisam ni sam 100 % siguran jeli to do wind.7 ili mi je netko pokusavao uci pa vise puta pogrijesio sifru.!?
-Jer stvarno mi je vazna ta e-mail adressa.!"#$%&/(



*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: E-MaIL
« Odgovori #3 : 27. Listopad, 2010., 16:51 »
Jesi probao na više browsera? Možda imaš grešku npr. na Foxu kada se loginiraš, pa ne ide. Obriši sve iz cache/cookies itd.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: E-MaIL
« Odgovori #4 : 27. Listopad, 2010., 22:39 »
Na mom Pc-u uopce nece da udje u LiveHotmail...Probao sa -Mozillom - InT.Exp. -Gogl.Crom..ZASTO TO OMFG.????????
U igraoni danas probao pise mi da sam puno puta pogrijesio sifru ili email..(netko probao provaliti.?)
Ima li spasa mojoj email adressi.???

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: E-MaIL
« Odgovori #5 : 27. Listopad, 2010., 23:46 »
Vjerovatno imaš nekakav virus ako na tvom PC-u ne radi. Skini Aviru i Spybot i skeniraj.
Nisi se uspio loginirati u igraoni? Imaš li linkane accounte na taj? Sjećaš li se onog security questiona što si kucao? Nešto What is you favorite historical person, itd? Preko toga možeš.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: E-MaIL
« Odgovori #6 : 28. Listopad, 2010., 11:12 »
Jel tom čovjeku išta radi kako spada? :wildboy:
"Women don't respect salad eaters."

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: E-MaIL
« Odgovori #7 : 28. Listopad, 2010., 14:19 »
haha, barem mu nikad nije dosadno s PC-om. Vazda problemi. :p

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: E-MaIL
« Odgovori #8 : 28. Listopad, 2010., 15:08 »
Bezz glupih komentara i spamova molit cu....Nisam se registrirao da bih slusao gluposti nego da mi netko normalan ako ga ima pomogne....
Vec imam BitDefender...Na tome accountu mi je i YouTube i ovaj HCL,BUG i jos dosta stranica...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9