HCL.HR

Firefox problem

  • 12 Odgovora
  • 3797 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Firefox problem
« : 30. Prosinac, 2006., 00:59 »
Ovako, imam problem koji već par dana nemogu nikako riješiti.

Nemogu preko firefoxa ići na neke forume, te na youtube nemogu gledati video. Nemogu ni na lyrics007.com , dok s IE idem svugdje. Ili mi firefox jednostavno zastane na nekom forumu i kao da ne dobiva odgovor od hosta, dok preko IE sve radi normalno. Očistio sam cache, instalirao firefox s 1,5 na 2.0.0.1 (koji je već) i nikakve razlike. Još mi sestra zna nekada koristiti ovo računalo pa je moguće da mi je ona nešto promijenila.

Any way to solve this?:D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Firefox problem
« Odgovori #1 : 30. Prosinac, 2006., 01:00 »
reinstall windows & kill your sister



(zajebajem naravno, da me čovjek ne bi poslušao)

 :-(

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Firefox problem
« Odgovori #2 : 30. Prosinac, 2006., 01:30 »
reinstall windows & kill your sister



(zajebajem naravno, da me čovjek ne bi poslušao)

 :-(

drugo možda i da, prvo, prije 1 i po mj sam reinstalirao.

Može pomoć?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Firefox problem
« Odgovori #3 : 30. Prosinac, 2006., 11:13 »
a jebiga....koristi IE skini si sedmicu koja owna :shy

a neznma, igraj se malo s optionsima i tak
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Firefox problem
« Odgovori #4 : 30. Prosinac, 2006., 11:34 »
možda ti je promjenjen kapacitet cache-a.

ne znam. meni radi sve normalno iako iam 5 zilijuna add ona.

Re: Firefox problem
« Odgovori #5 : 30. Prosinac, 2006., 12:50 »
Ovaj problem sa Youtube-om. Zanima me dal ti je to tako na svakom filmicu il ponekad zna samo zastekat? Skini si Add-on za to :wink:
http://www.frasbros.com/ - Izvrstan sajt ako ste početnik u programiranju ili Vas zanimaju novosti iz IT (Information Technology) i svijeta tehnologija ...

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Firefox problem
« Odgovori #6 : 30. Prosinac, 2006., 16:30 »
Ovaj problem sa Youtube-om. Zanima me dal ti je to tako na svakom filmicu il ponekad zna samo zastekat? Skini si Add-on za to :wink:

Na svakom filmu. Reinstalirao sam flash, ne pomaže.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Firefox problem
« Odgovori #7 : 30. Prosinac, 2006., 18:42 »
Jel ti radio pizdarije na 1.5? Meni je 2.0 dosta često šibao one prozore An error has occured blabla, stavio sam na 1.0.7


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Firefox problem
« Odgovori #8 : 30. Prosinac, 2006., 18:46 »
meni 2.0.0.1 radi ko mala beba..ni jedan problem za sada

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Firefox problem
« Odgovori #9 : 30. Prosinac, 2006., 19:18 »
Jel ti radio pizdarije na 1.5? Meni je 2.0 dosta često šibao one prozore An error has occured blabla, stavio sam na 1.0.7

1.5 je radio probleme, stavio 2.0 i opet radi probleme
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Firefox problem
« Odgovori #10 : 09. Siječanj, 2008., 12:27 »
Imam problem. Onako, izbrisali su mi se svi bookmarksi, iz čista mira.  :wildboy: Čuo sam da se u program files mogu naći, pa ono, ako neko zna...
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Firefox problem
« Odgovori #11 : 09. Siječanj, 2008., 14:09 »
Citat:
Firefox 1.5 and up automatically creates backup copies of your bookmarks. They are saved in a folder called bookmarkbackups. You can find this folder in your Firefox profile directory.
To replace lost bookmarks, simply copy the backup file to your profile folder (one level up) and rename it to "bookmarks.html".

nadam se da sam pomogao, a svoj profile folder ćeš nać C:\Documents and Settings\User\Application Data\Mozilla\Firefox s time da moraš uključit show hidden folders u Control Panelu.  :piva:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Firefox problem
« Odgovori #12 : 09. Siječanj, 2008., 14:28 »
Hvala.  :hug
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9