HCL.HR

Hitno pomoc oko drajvera

  • 7 Odgovora
  • 3604 Hitova
Hitno pomoc oko drajvera
« : 04. Srpanj, 2018., 17:19 »
Treba mi pomoć. Juce mi je stigao novi PC i namestio sam mu windows 10 medjutim kada su na red dosli drajveri nastao je problem. PC koji bi trebao da cs go vrti na 200+ fps vrti ga na jedva 50. Da li je to do drajvera? Ja sam poskidao sve koji su potrebni da ja znam medjutim kada odem u device menager tu mi se pojavljuju neke stvari za koje prvi put cujem (to su verovatno nazivi za maticnu i tako te stvari) ali ja onda ne znam za sta sam skinuo drajvere a za sta nisam. Da li neko zna neki program koji pokazuje koje drajvere imam koji fale i to?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Hitno pomoc oko drajvera
« Odgovori #1 : 04. Srpanj, 2018., 17:23 »
Daj prvo reci koji hardver imaš?

Drivere imaš po službenim stranicama proizvoda

Odg: Hitno pomoc oko drajvera
« Odgovori #2 : 04. Srpanj, 2018., 17:55 »
Na sta mislis pod hradver ne razumem se puno u ovo. A za ovo drugo to sam i radio ali nisam siguran koje sam sve skinuo koje nisam pa zato pitam da li ima neki program koji kaze koje drajvere nemam.

Odg: Hitno pomoc oko drajvera
« Odgovori #3 : 04. Srpanj, 2018., 18:05 »
Ima ti program za drivere.Ja sam koristio Driver Easy,ali kao sto andrash kaze koji je hardware to jest graficka procesor ram i tako to.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Hitno pomoc oko drajvera
« Odgovori #4 : 04. Srpanj, 2018., 20:18 »
Imaš na računu napisane komponente, a vjerojatno si i kutije dobio.
Softverski što imaš možeš vidjeti sa programima tipa speccy, hwinfo i sl. Pitam i radi toga što hardver koji si kupio nije možda tako jak kao što misliš

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Hitno pomoc oko drajvera
« Odgovori #5 : 05. Srpanj, 2018., 06:48 »
Znaci majstore nije mi jasno nezelim da ispadnem bezobrazan il nesto ali kazes da imsa komp koji bi trebao vrtiti 200+ FPS-a a neznas sta je hardware a sta software :S
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Hitno pomoc oko drajvera
« Odgovori #6 : 05. Srpanj, 2018., 12:24 »
Shvatio sam u cemu je problem, nije u drajverima. Hvala svima svakako

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitno pomoc oko drajvera
« Odgovori #7 : 05. Srpanj, 2018., 14:13 »
Onda bi bilo dobro napisati svima u čemu je bio problem. Može više ljudi naići na istu situaciju, a ovako će vidjeti kako si ti riješio i dijagnosticirao problem.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9