HCL.HR

Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama

  • 12 Odgovora
  • 4787 Hitova
Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« : 02. Svibanj, 2010., 11:17 »
Pozdrav,

Imam problema sa instalacijom igre Metro 2033. Imam ATI Radeo HD5570 grafičku, instaliram igru i nemogu ju pokrenuti jer zahtjeva instalaciju NVidia Physx. Skinem to, probam instalirat i javi neki error, nemogu nikako instalirati, kontam zato što imam ATI karticu... jel imao netko sličnih problema?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #1 : 02. Svibanj, 2010., 11:41 »
za početak, kakav error? što piše u njemu?

Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #2 : 02. Svibanj, 2010., 12:12 »
Kada probam ući u Metro 2033 javi mi "The program can't start because PhysXLoader.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.". Onda skinem PhysX_9.10.0129_SystemSoftware sa NVidia stranice, uđem u instalaciju, odaberem jezik English, OK stisnem, pokaže se Licence Agreement, označim accept, kliknem next i javi mi se slijedeći error: "Fatal error - Installation ended prematurely because of an error.".

Računalo je novo (tjedan dana), kao i friško instalirana Windows 7 te svi potrebni driveri... PES 2010 radi, W3 isto... druge igre još nisam isprobao...

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #3 : 03. Svibanj, 2010., 10:50 »
Instaliraj sa dvd-a od Metroa i trebalo bi radit. A ak skidaš s neta, provjeri da za dobru verziju skidaš. (32 ili 64-bit).

Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #4 : 03. Svibanj, 2010., 13:29 »
Probao instalirati Physx i sa DVD-a, javi istu grešku... A što se tiče skidanja sa neta, skinio sam sa NVidia stranice i piše da je podržana moja Windows 7 32-bit - http://www.nvidia.com/object/physx_9.10.0129.html

Neznam, tražio sam po netu malo i piše nešto o pokretanju instalacije Physx-a pomoću quite moda... Ako netko zna o čemu se tu točno radi?

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #5 : 03. Svibanj, 2010., 20:31 »
evo uploudao sam ti fajl koji si iskopiraj u metro folder

http://www.sendspace.com/file/02u5f7

pa javi jel oće

Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #6 : 03. Svibanj, 2010., 21:35 »
Uđe u igru, zapravo u onu animaciju na početku, logotip valda od razvojne kuće, "nešto Games" ali onda izađe, javi Windows error - not responding i Close Program... ali barem neki napredak :)

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #7 : 04. Svibanj, 2010., 00:03 »
e onda ovako, isto se meni događalo pa sam instalirao physx koji se dobije s metroom

ako tebi neće instalirat, preporučam da staviš win7 x64 build 7600 i probaš

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #8 : 04. Svibanj, 2010., 15:53 »
Nema to veze s time što imaš Atijevku.  ;)
I ja imam Atijevku,pa mi je Arkham Asylum zahtjevao da instalira nVidia Physx,sve prošlo uredno i igrao sam igru sasvim bez problema.
Tebe nešto drugo koči.

Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #9 : 05. Svibanj, 2010., 06:34 »
A neznam, čitao sam nešto, možda mi ne šljaka Windows Installer, jer mi javi neke greške koje se ne bi trebale javiti u instalaciji nVidia Physx-a... Jel zna netko kako pokrenuti instalaciju u quite/silente mode-u?

*

$rky

  • *
  • 111
    • DOWNLOAD.HR-Prvi Hrvatski downlaod portal
Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #10 : 05. Svibanj, 2010., 08:32 »
A neznam, čitao sam nešto, možda mi ne šljaka Windows Installer, jer mi javi neke greške koje se ne bi trebale javiti u instalaciji nVidia Physx-a... Jel zna netko kako pokrenuti instalaciju u quite/silente mode-u?

a da probas sve to sto radis napraviti preko opcije RUN AS ADMINISTRATOR?
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2010., 08:37 $rky »



*

$rky

  • *
  • 111
    • DOWNLOAD.HR-Prvi Hrvatski downlaod portal
Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #11 : 05. Svibanj, 2010., 08:36 »
A neznam, čitao sam nešto, možda mi ne šljaka Windows Installer, jer mi javi neke greške koje se ne bi trebale javiti u instalaciji nVidia Physx-a... Jel zna netko kako pokrenuti instalaciju u quite/silente mode-u?

a da probas sve to sto radis napraviti preko opcije RUN AS ADMINISTRATOR?

EVO STO SAM JA NASAO

Hello!
I've got a program which i must install on Windows 7
with elevated privileges. When i try to install my program throw command line such as “msiexec /i …msi /qn” installiation fall. User has Administrative rules, but property Privileged didn't set.
How could i solve this problem?



Goto start/all programs/accessories/ then right click command prompt and select run as administrator.



Odg: Instalacija NVidia Physx na ATI Radeon karticama
« Odgovori #12 : 05. Svibanj, 2010., 13:03 »
E puno hvala... izgleda da sam uspio :) radi metro :)

Ušao sam u CMD sa "Run as Administrator", našao putanju do Physx-a te ukucao slijedeće retke jedan po jedan s kojim je Windows nekako uspio instalirati nVidiju Physx:

PhysX_10.02.22_9.10.0222_SystemSoftware.exe /qn
PhysX_10.02.22_9.10.0222_SystemSoftware.exe /quite
PhysX_10.02.22_9.10.0222_SystemSoftware.exe /passive
PhysX_10.02.22_9.10.0222_SystemSoftware.exe /a

puno hvala svima na pomoći ;)
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2010., 15:56 Crazy Man »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9