HCL.HR

Kako instalirati drivere za ASROCK M3A770DE na windows 8?

  • 3 Odgovora
  • 3254 Hitova
*

LokiGaming

  • n00b
  • 1
Instalirao sam windows 8, i kada sam isao staviti cd asrock m3a770de, nemoze ga instalirati jer valjda nije kompatibilan sa windows osmicon. Taj cd bi mi instalirao i drivere za zvuk, maticnu, i sve, osim graficke.. graficki driveri su mi se instalirali vrlo dobro, ali mene zanima, kako da ja instaliram asrock m3a770de na windows 8. Isao sam na stranicu, i tamo nisam mogao nac drivere kompatibilne sa win 8. Hvala!

Odg: Kako instalirati drivere za ASROCK M3A770DE na windows 8?
« Odgovori #1 : 25. Ožujak, 2013., 15:37 »
Pa ne trebaš ti instalirati drivere :tired: windows ti je automatski instalirao sve potrebne drivere od matične. No ako mi ne vjeruješ odi onda na ovu stranicu   http://www.asrock.com/mb/AMD/M3A770DE/?cat=Download. I skini si sve potrebne drivere za matičnu ja isto imam takvu matičnu i kad sam instalirao win 8 samo sam trebao instalirati drivere od grafe i ništa više. A kolko ja znam tako je i svuda jer ti i sedmica i osmica automatski instalira sve potrebne drivere za matičnu i ostale komponente. Znači ti samo trebaš instalirat drivere za grafu i to je to. I programi koji idu za win 7 oni su dakako kompatiblini i sa win 8 samo naravno ovisi koji bitni sistem imaš. Ako npr imaš win7 ili 8 32-bit onda skidaš za 32bitni i tako ti pravilo vrijedi i za 64 bitne sustave ako igdje zapneš javi mi! :mrgreen:

Odg: Kako instalirati drivere za ASROCK M3A770DE na windows 8?
« Odgovori #2 : 25. Ožujak, 2013., 16:46 »
Fala ti puno nisan kuzia nista :loludara:    Sad cu opet instalirat win 8 jer mi se cini nekako brzi ond win 7

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Kako instalirati drivere za ASROCK M3A770DE na windows 8?
« Odgovori #3 : 28. Ožujak, 2013., 15:27 »
Instaliraj driver genius.

Program automatski instalira sve drivere na računalo.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9