HCL.HR

Kako sakriti Steam tray iconu?

  • 26 Odgovora
  • 16593 Hitova
Kako sakriti Steam tray iconu?
« : 20. Svibanj, 2016., 15:27 »
Imam problem,posto mi brat neda da skidam igre (puno igara),moram sakriti ovu tray iconicu iz taskbar-a (mislim).Zna li neko?
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #1 : 20. Svibanj, 2016., 17:10 »
Nisi napisao niti koje je OS u pitanju.


Ali evo ti generalna zamisao:
http://windows.microsoft.com/en-us/windows-vista/remove-icons-from-the-notification-area-system-tray

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #2 : 21. Svibanj, 2016., 11:54 »
Windows 10...
Probao sam tako,ne moze..Mogu samo neke stavke na taj nacin.
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #4 : 21. Svibanj, 2016., 16:01 »
Preporučujem ----> http://www.snapfiles.com/get/outofsight.html

Iako, "hrv4tin4" ti je dao link gdje imaš još više alternativa, ja sam koristio gore navedenu i super je funkcionirao programčić za sve stvari, trebao bi i za steam.

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #5 : 21. Svibanj, 2016., 16:03 »
Probaj onda nešto od ovoga: https://www.raymond.cc/blog/stealth-or-hide-running-program-from-appearing-in-taskbar-or-traybar/
Sve sam probao od toga...Samo 1-2 programa tu imaju opciju za sakrivanje ikonice iz tray-a,ali steam ne mogu!
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2016., 16:17 Sh00t3R »
fuRy

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #6 : 21. Svibanj, 2016., 16:11 »
Preporučujem ----> http://www.snapfiles.com/get/outofsight.html

Iako, "hrv4tin4" ti je dao link gdje imaš još više alternativa, ja sam koristio gore navedenu i super je funkcionirao programčić za sve stvari, trebao bi i za steam.
Ne moze OuttaSight...Vec sam rekao,zelim sakriti ikonu u donjem desnom cosku (tray-u).A za to ovaj program nema opciju!
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2016., 16:16 Sh00t3R »
fuRy

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #7 : 21. Svibanj, 2016., 16:13 »
Onda probaj neki program s linka koji je dao "hrv4tin4". :/

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #8 : 21. Svibanj, 2016., 16:14 »
Onda probaj neki program s linka koji je dao "hrv4tin4". :/
Procitaj gore,editovao sam.
fuRy

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #9 : 21. Svibanj, 2016., 16:17 »
Onda probaj neki program s linka koji je dao "hrv4tin4". :/
Procitaj gore,editovao sam.
E onda nisam siguran što ti moze pomoci, moguce da steam jednostavno ima integriranu "zaštitu" protiv toga, iako mi je to malo blesavo, al čuj, nebi se čudio tbh xD Sry, ne znam kako bi ti pomogao drugčije, ako uspijem nešto sklepat i pronaći u toku dana, javim ti se!

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #10 : 21. Svibanj, 2016., 16:23 »
Ajde probaj još ovo, ako ne radi i ovo, onda ne znam stvarno, evo ja sam probao kod sebe, i radi! https://sourceforge.net/projects/winhide/

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #11 : 21. Svibanj, 2016., 17:27 »
Ajde probaj još ovo, ako ne radi i ovo, onda ne znam stvarno, evo ja sam probao kod sebe, i radi! https://sourceforge.net/projects/winhide/
Hvala ti sto pokusavas pomoci,ali brate da li ti razumijes ista sto ja kazem?
Rekao sam da hocu da sakrijem STEAM MALU IKONICU IZ TRAY (Tamo gdje zvuk pojacavas i smanjivas (volume control))!
A NE da sakrijem otvoreni program koji se poslije toga smanji u tray i meni brat klikne kvacicu i vidi....KONTATE?
Pet puta isto govorim...
Hvala opet
fuRy

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #12 : 21. Svibanj, 2016., 17:29 »
P.S.
Na proslom OS W8.1 sam to radio pomocu Trayit (msm da je ovaj),ali sada NECE.
fuRy

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #13 : 21. Svibanj, 2016., 22:07 »
Poanta traya i tih pizdarija je da ti prikaže stvari koje su runnane trenutno (ako ih sakriješ, opet će ih izbacit na strelici jer eto to je POANTA tog i tako je zamišljeno. Preko windowsa bi se to možda eventualno preko registry editora moglo izmjenit al ne snalazim se u tim sranjima baš, a za treća strana programe ne znam. Međutim, uopće ne kontam kako bi i potpuno sakrivanje pomoglo da ti brat ne sazna šta radiš xD

No aj ti fino poslušaj brata kad ti već govori i nemoj puno para trošit na igrice i nek fino ostane ikona, svi sretni, sve gg sve ez.

EDIT:

al aj da nisam šupak, evo ti druga varijanta kako da ti brat ne zna ako to već hoćeš:

Proces:
Uđi u Steam, klikni na Library, desni klik na igru koju ne želiš da se vidi (da ju hajdaš), klikni Set Categories, označi Hide this game i klikni ok.

Obrnuti proces ako hoćeš da unhajdaš igru:
Uđu u steam, klikni na library, klikni na Games (gore kraj search boxa), klikni na hidden, desni klik na igru, klikni set categories i skini kvačicu i upri ok.

Aj  :piva:





« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2016., 22:17 Seengeer »

Odg: Kako sakriti Steam tray iconu?
« Odgovori #14 : 21. Svibanj, 2016., 23:19 »
Poanta traya i tih pizdarija je da ti prikaže stvari koje su runnane trenutno (ako ih sakriješ, opet će ih izbacit na strelici jer eto to je POANTA tog i tako je zamišljeno. Preko windowsa bi se to možda eventualno preko registry editora moglo izmjenit al ne snalazim se u tim sranjima baš, a za treća strana programe ne znam. Međutim, uopće ne kontam kako bi i potpuno sakrivanje pomoglo da ti brat ne sazna šta radiš xD

No aj ti fino poslušaj brata kad ti već govori i nemoj puno para trošit na igrice i nek fino ostane ikona, svi sretni, sve gg sve ez.

EDIT:

al aj da nisam šupak, evo ti druga varijanta kako da ti brat ne zna ako to već hoćeš:

Proces:
Uđi u Steam, klikni na Library, desni klik na igru koju ne želiš da se vidi (da ju hajdaš), klikni Set Categories, označi Hide this game i klikni ok.

Obrnuti proces ako hoćeš da unhajdaš igru:
Uđu u steam, klikni na library, klikni na Games (gore kraj search boxa), klikni na hidden, desni klik na igru, klikni set categories i skini kvačicu i upri ok.

Aj  :piva:






Nije stvar o kupovini igara nego eto neda mi da skidam...Kupio sam davno CS:GO preko steam-a,igrao,pa mi ga je on izbrisao radi skole...Uglavnom ja ostao isti :D hocu da skinem CS:GO sa steam-a ali da on ne primjeti!
Hvala
fuRy

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9