HCL.HR

Kako snimat PS3 gameplay ?

  • 22 Odgovora
  • 16508 Hitova
*

leomx3

  • *
  • 29
  • Da bi pobjedio, moraš znati gubiti !
Kako snimat PS3 gameplay ?
« : 03. Siječanj, 2012., 22:27 »
Molim vas pomozite mi i preporucite sto da kupim kako bih snimio PS3 gameplay!?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #1 : 03. Siječanj, 2012., 22:41 »
Koliko ti je bitna kvaliteta snimke? Imaš EasyCap USB za najslabiju kvalitetu SD, Dazzle Capture USB kartice za malo para (SD snimanje nešto bolji od EasyCap-a, ako ideš preko S-Video kabla) il Hauppage HD PVR koji košta par tisuća kuna za HD snimanje

Best Dazzle Quality - cBox HaaRRy

Ja imam Dazzle DVC-90, imam i par snimki na youtubeu ako te zanima sirova snimka s wii-a:

The Legend of Zelda: Skyward Sword (Wii) - Dazzle recording test


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

leomx3

  • *
  • 29
  • Da bi pobjedio, moraš znati gubiti !
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #2 : 03. Siječanj, 2012., 22:47 »
Koliko ti je bitna kvaliteta snimke? Imaš EasyCap USB za najslabiju kvalitetu SD, Dazzle Capture USB kartice za malo para (SD snimanje nešto bolji od EasyCap-a, ako ideš preko S-Video kabla) il Hauppage HD PVR koji košta par tisuća kuna za HD snimanje

Best Dazzle Quality - cBox HaaRRy

Ja imam Dazzle DVC-90, imam i par snimki na youtubeu ako te zanima sirova snimka s wii-a:

The Legend of Zelda: Skyward Sword (Wii) - Dazzle recording test

Ovaj dazzle izgleda poprilicno dobro, mislio sam snimat nes gameplaya s ps3 FIFA12, netreba to sad vrhunska  kvaliteta, nego mi mozes rec kolko kosta taj dazzle i gdje ga mogu nabavit?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #3 : 03. Siječanj, 2012., 22:55 »
EasyCap imaš na ebayu, za nikakvu lovu. link

Dazzle sam kupio polovan tu u HR i imao sam sreće očito jer sam ga platio 100 kn, sad kad pogledam cijene na ebayu nije mi baš za preporuku, obzirom da se ne dobija bogzna koliko više od EasyCapa. Dazzle

Druga stavka na koju trebaš obratit pozornost jest softver. Preporučam Dazzle Instant DVD Recorder ili Corel Video Studio Pro. Ako budeš imao pitanja oko setupa, javi. Splittere možeš također uzeti, al uzmi iz čipoteke jer su tamo čak i jeftiniji nego na ebayu. Vjerojatno će ti trebati i kakav ekstra kabel... ako misliš igrat na telki dok snimaš (gubiš kvalitetu signala, kao što možeš vidjeti na:

Donkey Kong Country Returns (Wii) - Dazzle recording test

« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2012., 22:59 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

leomx3

  • *
  • 29
  • Da bi pobjedio, moraš znati gubiti !
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #4 : 03. Siječanj, 2012., 22:58 »
EasyCap imaš na ebayu, za nikakvu lovu. link

Dazzle sam kupio polovan tu u HR i imao sam sreće očito jer sam ga platio 100 kn, sad kad pogledam cijene na ebayu nije mi baš za preporuku, obzirom da se ne dobija bogzna koliko više od EasyCapa. Dazzle


EasyCap imaš na ebayu, za nikakvu lovu. link

Dazzle sam kupio polovan tu u HR i imao sam sreće očito jer sam ga platio 100 kn, sad kad pogledam cijene na ebayu nije mi baš za preporuku, obzirom da se ne dobija bogzna koliko više od EasyCapa. Dazzle



znam, ima tu i kod nas kupit easycap, kakav je software za njega , jel dobar? i kako onda spojit taj easy cap  kako bi onda mogao snimat ps3 gameplay?
nemogu kupovat preko ebaya, to mi je problem
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2012., 23:00 leomx3 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #5 : 03. Siječanj, 2012., 23:00 »
ne znam kakav je easycap softver, nisam ga koristio.

vjerojatno je smeće  :wildboy: al ono. ne znam


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

leomx3

  • *
  • 29
  • Da bi pobjedio, moraš znati gubiti !
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #7 : 03. Siječanj, 2012., 23:02 »
ne znam kakav je easycap softver, nisam ga koristio.

vjerojatno je smeće  :wildboy: al ono. ne znam

jel se može za easycap koristit taj dazzleov software?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #8 : 03. Siječanj, 2012., 23:03 »
vjerujem da da, ne mogu reći sa sigurnošću


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

leomx3

  • *
  • 29
  • Da bi pobjedio, moraš znati gubiti !
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #9 : 03. Siječanj, 2012., 23:06 »
vjerujem da da, ne mogu reći sa sigurnošću

ok, znaci, kupim easy cap i sta jos treba kupit ? ja imam ps3
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2012., 23:11 leomx3 »

*

leomx3

  • *
  • 29
  • Da bi pobjedio, moraš znati gubiti !
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #10 : 03. Siječanj, 2012., 23:12 »
e da i jos nesto, znaci, taj easy cap nema nikakve direktne veze s ps3-om, nema veze sto je ps3 spojen prekko HDMi na TV?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #11 : 03. Siječanj, 2012., 23:14 »
Ovisi, ako želiš igrati na TVu i snimati na komp istovremeno će ti trebati jedan kabel ekstra i splitteri.

Od kabela uzmi S-Video / audio kabel za PS3.

S-video splitter i Audio splitter (dva komada, za lijevi i desni), znači tri splittera

Još jedan s-video / audio kabel za spojiti ga u easycap iz TV-a.

____

Ako misliš gledati u komp dok snimaš treba ti samo PS3 S-video / audio kabel koji ćeš spojit direktno iz PS3-a u EasyCap uštekan na usb u komp.

edit na zadnji post:

ima veze. HDMI kabel ti neće bit od nikakve koristi ovdje. Moraš spojiti PS3 ili direktno u EasyCap il splitati signal iz TV-a u easy cap gore navedenom metodom


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

leomx3

  • *
  • 29
  • Da bi pobjedio, moraš znati gubiti !
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #12 : 03. Siječanj, 2012., 23:18 »
Ovisi, ako želiš igrati na TVu i snimati na komp istovremeno će ti trebati jedan kabel ekstra i splitteri.

Od kabela uzmi S-Video / audio kabel za PS3.

S-video splitter i Audio splitter (dva komada, za lijevi i desni), znači tri splittera

Još jedan s-video / audio kabel za spojiti ga u easycap iz TV-a.

____

Ako misliš gledati u komp dok snimaš treba ti samo PS3 S-video / audio kabel koji ćeš spojit direktno iz PS3-a u EasyCap uštekan na usb u komp.

edit na zadnji post:

ima veze. HDMI kabel ti neće bit od nikakve koristi ovdje. Moraš spojiti PS3 ili direktno u EasyCap il splitati signal iz TV-a u easy cap gore navedenom metodom

uff, sad si me zmoto do kraja, neznam tocno kako izgledaju ti kablovi jel mozes pridruzit sliku za svaki ? hvala

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #13 : 03. Siječanj, 2012., 23:21 »
guglaj kralju.  :wildboy:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

leomx3

  • *
  • 29
  • Da bi pobjedio, moraš znati gubiti !
Odg: Kako snimat PS3 gameplay ?
« Odgovori #14 : 03. Siječanj, 2012., 23:24 »
guglaj kralju.  :wildboy:



dobro, e ako sam ja to pravilno shvati
easy cap usb ide u PC
s video audio kabel ide iz PS u easy cap produzetke
a da bi to jos doslo na tv trebamo jos jedan kabel i splitere koji ce to razdvojit do tv-A?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9