HCL.HR

Laptop - grafika+

  • 8 Odgovora
  • 2168 Hitova
Laptop - grafika+
« : 13. Studeni, 2009., 15:09 »
Pozdrav,

Ovako, imam laptop Acer Aspire 6530 G, 2.10 ghz, HD 3650 Radeon 512 MB, 4 GB rama na Visti Service Pack 1 i 4,8 Rating sustava.

Sad, ono sto me totalno izivciralo je sto unatoc tome svemu ne mogu normalno pokrenuti STALKER: SoC, a nemam pojma zasto, igra je dosta stara i stavim na 1024, smanjim detalje i opet zajebava. Isto tako i NBA 2K10, al o toj igri necu nista govorit, ali NBA 2K9 mi steka za poludit. Isto tako ne mogu normalno igrat Dirt 1. Sranje. Ocekivao sam da cu bar tako nesto moc pokrenut.

Jednostavno ne kuzim zasto, imam onaj ATI Catalyst Center i tamo nemam sta puno prckat, a ako instaliram najnovije drivere sumnjam da ce se ista bitno promijenit. Naravno, StarCraft, Sam & Max i sl rade besprijekorno.

Ideje, misljenja, savjeti...? Hvala

Igor
Life is a bitch - and then you die

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Laptop - grafika+
« Odgovori #1 : 14. Studeni, 2009., 19:45 »
proc te jebe generalno, to je puno premalo za te igre, to je jednojezgreni jelda...

Odg: Laptop - grafika+
« Odgovori #2 : 15. Studeni, 2009., 22:05 »
AMD Turion x2
Life is a bitch - and then you die

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Laptop - grafika+
« Odgovori #3 : 16. Studeni, 2009., 19:58 »
Taj komp bi trebao ganjati igre bez beda. Daj probaj ipak napraviti update driver-a pa javi
The greatest teacher, failure is.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Laptop - grafika+
« Odgovori #4 : 17. Studeni, 2009., 13:44 »
Dirt prvi ja mogu igrati, doduše na 640x480, ali svejedno, igrao sam (hp 6820s)... Jedino što mi smrdi na tom laptopu je Vista... ali koliko god sam je ja imao, pokazala se dobra u igrama barem...

E sad, nemoj me krivo shvatiti, ali jesi li podesio battery power management? Ako ti stoji na Power Saver (ili neki takav sličan mod) štekat će ti pa makar i bio uštekan u 220V... Ja imam naviku staviti na high performance pred igranje, i power saver za bilo što drugo i provjereno, igre mi štekaju na power saver mode-u...

I preporučio bih ti instaliranje novih drivera, igre koje ti štekaju su novijeg datuma pa ne bi bilo loše imati i novije drivere...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Laptop - grafika+
« Odgovori #5 : 17. Studeni, 2009., 20:02 »
Ma uvijek mi je na High Performance... Nego za drivere, malo sam pogledao topic o tome, zar bas trebam brisat stare i radit ono u safe modu i bootu, tj sa driver cleanerom?

Jer iskreno nisam toliki kompjuteraš, ne volim prčkat po biosu i to...
Life is a bitch - and then you die

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Laptop - grafika+
« Odgovori #6 : 17. Studeni, 2009., 20:06 »
To je ispravan način, a kako te komp već zeza, ne bi bilo loše odradit to kako treba...nije baš toliko strašno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Laptop - grafika+
« Odgovori #7 : 17. Studeni, 2009., 20:16 »
Kad pokrenem safe mode pa Cleaner što trebam pobrisati? Kako se zove file, Registry ili ?
Life is a bitch - and then you die

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Laptop - grafika+
« Odgovori #8 : 17. Studeni, 2009., 22:58 »
Trebaš pobrisat fileove koji su povezani sa driverom kojeg brišeš. Znači, ako brišeš drivere za grafičku, onda pobrisat ATI (graphic) registrye i ostala smeća.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9