HCL.HR

Minimize Problem

  • 7 Odgovora
  • 2255 Hitova
Minimize Problem
« : 14. Veljača, 2012., 21:56 »
Dakle, kad god igram neku igru nakon kratkog vremena mi se ona minimizira i vrati me u windows i igra je i dalje na task baru , kliknem na nju i ponovno me vrati, problem se javlja kod svake igre učestalo, za izludit, postoji li neko rješenje, unaprijed hvala
Let's go Sharks

Odg: Minimize Problem
« Odgovori #1 : 14. Veljača, 2012., 21:57 »
možda slučajno stiskaš windows tipku :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Minimize Problem
« Odgovori #2 : 14. Veljača, 2012., 21:59 »
možda slučajno stiskaš windows tipku :hiha:

ma kakvi, kako ću je stiskat kad igram sve igre na gamepadu, stvarno debilno vrlo
Let's go Sharks

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Minimize Problem
« Odgovori #3 : 14. Veljača, 2012., 22:35 »
Ne vrijeđat kolege forumaše, nisi nigdje napisao da igraš na gamepadu.

Vjerojatno imaš instalirano nešto kaj se svako malo baca u prvi plan. Prođi po listi instaliranih programa i obriši sve kaj ti ne treba.
Instaliraj CCleaner i počisti malo sa njim. Ako to ne upali, možeš probat napravit novi windows profil pa vidi da li se događa isto.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Minimize Problem
« Odgovori #4 : 14. Veljača, 2012., 23:11 »
Ma ne vriđan nikoga , to ' stvarno debilno vrlo' se odnosilo na ovaj moj problemčić ne na kolegu forumaša, btw hvala, probat ću s tim CClean
Let's go Sharks

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Minimize Problem
« Odgovori #5 : 15. Veljača, 2012., 00:11 »
Maj bed, krivo shvatih.  :bonk:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Minimize Problem
« Odgovori #6 : 15. Veljača, 2012., 01:01 »
Eo samo da ti javim da sam probao sam ovim Ccleanom i nije išla i onda sam napravio novi windows profil i probao zaigrati Fifu 12 i nije me izbacivalo, odigrao sam 3,4 utakmica za redom i ništa, čini se da je  sve ok vidit ćemo još, puno hvala
Let's go Sharks

Odg: Minimize Problem
« Odgovori #7 : 15. Veljača, 2012., 07:49 »
Probaj igre pokrenut pomoću game boostera. Meni je pomogao  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9