HCL.HR

MISSING ELEMENTS (XP Edition)

  • 4 Odgovora
  • 1966 Hitova
MISSING ELEMENTS (XP Edition)
« : 03. Travanj, 2008., 18:56 »
Pokupio sam nekog trojana, međutim unatoč tome što je antivirus sve uredno detektirao i počistio, nestao mi je taskbar i dektop. U početku prilikom pokretanja Windowsa ih vidim neko vrijeme, pojave se pa nestanu nekoliko puta, no nakon nekog vremena, trajno se zadrži praznina na monitoru. Interesira me zna li netko u čemu je problem i kako to mogu brzo i jednostavno riješiti, Trebao bih što prije neki koristan savjet, jer pretpostavljam da ću uskoro imati puno manje slobodnog vremena, pa brzo moram odlučiti hoći li reinstalirati Windowse ili ne. Zato se nadam da postoji neko rješenje koje bi me moglo spasiti od tog dugotrajnog posla
Baldracca!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: MISSING ELEMENTS (XP Edition)
« Odgovori #1 : 03. Travanj, 2008., 19:43 »
Jesi siguran da je trojan? Za taskbar i desktop probaj ovo Start --> Run i upisi "explorer.exe" to bi ti trebalo vratit desktop.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: MISSING ELEMENTS (XP Edition)
« Odgovori #2 : 03. Travanj, 2008., 20:15 »
A bio je neki trojan, barem tako McAfeee kaže. Napravio sam što si rekoa, međutim, nakon nekoliko sekundi opet sve nestane. Prilikom pokretanja Windowsa dobijem i ovaj error: "Transbar Error! Could not get a handel for the Taskbar!"
Baldracca!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: MISSING ELEMENTS (XP Edition)
« Odgovori #3 : 04. Travanj, 2008., 12:00 »
Transbar? Čini mi se da to nije windows aplikacija već neki third party program, servis il što već...

Uglavnom jesi instaliravao neki takav program imena Transbar ili pak neki program za kostumizaciju izgleda windowsa koji koristi nekakvu "transbar" opciju?

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: MISSING ELEMENTS (XP Edition)
« Odgovori #4 : 04. Travanj, 2008., 15:12 »
skini nod32, adware, spyware search and destroy pa pokušaj skloniti tu aplikaciju. ako ne ide, format ti ne gine :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9