HCL.HR

Nemogucnost otvaranja foldera / sveg ostalog

  • 4 Odgovora
  • 1959 Hitova
*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Nemogucnost otvaranja foldera / sveg ostalog
« : 01. Studeni, 2008., 20:18 »
Daklem, ovo je moj problem, kada probam otvoriti npr My Computer, Control Panel, bilo koji random folder na desktopu jednostavno se ništa ne dogodi, komp se ne smrzne ili išta slično nego jednostavno kao da nisam probao otvoriti nešto od toga... Npr firefox, sve igre, antiviruse, wiamp, u biti mislim da sve .exe fileove mogu normalno otvarati ali ove za koje treba win explorer jednostavno ne reagiraju... googlao sam i našao opis tog problema ali ne i riješenje  :wildboy:

Citat:
When I try to open My Computer, My Documents, My Network Places, or anything that has to use Windows Explorer to open it, my computer just sits there and does not do anything, It does not freeze but I am not able to do anything.

pomagajte ako za milost znate  :kingmortal:

Re: Nemogucnost otvaranja foldera / sveg ostalog
« Odgovori #1 : 01. Studeni, 2008., 20:33 »
Sve vuće na neku grešku/error u samom OSu, winsima.
Ima ti programa na netu koji ti pregledaju winse i ustanove dal se nalaze kakve greške/errori.

Ne znam sad konkretno imena, al mislim da se baš jedan takav program nalazi na zadnjim PCP DVD[ima]


Po meni, sve vuče na winse...

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: Nemogucnost otvaranja foldera / sveg ostalog
« Odgovori #2 : 02. Studeni, 2008., 16:39 »
pa ili winsi nešto pobenavili ili možda procesor il rami preopterečeni. No onda nema mi logike zašto otvara .exe a ne foldere. Nego, to samo s folderima na desktopu?


BTW, dobar avatar :piva:
"Women don't respect salad eaters."

Re: Nemogucnost otvaranja foldera / sveg ostalog
« Odgovori #3 : 02. Studeni, 2008., 16:48 »
Probaj repeirat winse, nećeš niš izgubit s tim.

Re: Nemogucnost otvaranja foldera / sveg ostalog
« Odgovori #4 : 02. Studeni, 2008., 17:10 »
Biti ce da je neki virusic.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9