HCL.HR

Nešt za pržit

  • 7 Odgovora
  • 3257 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Nešt za pržit
« : 12. Siječanj, 2009., 18:44 »
Trebam neki program za kurit cedeove, da je besplatan i da je dobar znači bez nekoj jebanja. Naravno za DVD i CD
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Nešt za pržit
« Odgovori #1 : 12. Siječanj, 2009., 21:00 »
Ja koristim ImgBurn. Ne da mi se skidat Nero. A i ovo mi je puno bolje (i jednostavnije).  :ementaler:
Why is your...

*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Re: Nešt za pržit
« Odgovori #2 : 13. Siječanj, 2009., 09:24 »
Ashampoo. Po meni definitivno najbolji (neznam dal ima free edicija, al tezi nekih 20ak mb)

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Nešt za pržit
« Odgovori #3 : 13. Siječanj, 2009., 09:29 »
Ashampoo. Po meni definitivno najbolji (neznam dal ima free edicija, al tezi nekih 20ak mb)

I po meni :thumbs:
Još je k tome i na Hrvatskom
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Nešt za pržit
« Odgovori #4 : 13. Siječanj, 2009., 17:54 »
Ja koristim CD Burner XP, solidno, stabilno  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Nešt za pržit
« Odgovori #5 : 13. Siječanj, 2009., 18:31 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Nešt za pržit
« Odgovori #6 : 13. Siječanj, 2009., 18:33 »
ovaj lol  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Nešt za pržit
« Odgovori #7 : 28. Siječanj, 2009., 18:00 »
U međuvremenu instalirah taj "ashampoo" i jako sam zadovoljan  :hug

Thx, moze lock
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9