HCL.HR

NOD32

  • 30 Odgovora
  • 9136 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
NOD32
« : 03. Srpanj, 2008., 22:52 »
Zasto je NOD32 onako spor sav kad se dignu windowsi?
Znate ono da treba cijela vjecnost da se komp probudi.
Jel to zbog toga sta automatski odmah trazi update do kojega nemoze doc jer mi komp nije prikopcan na net?
Ako je to to, kako ugasiti automatsko apdejtanje?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: NOD32
« Odgovori #1 : 04. Srpanj, 2008., 11:18 »
Zato što je govnast? :wildboy:

Anyway, meni se desilo prije 2 miseca da san formatirao windowse, instalirao Nod i resetirao komp kad me tražio. Onda se upalio Nod, jel te, komp je bio cili usporen da bi se nakon 3-4 minute zbloko da se nije ikonica od miša micala. Jedva san ga uspio maknuti. Od onda ga izbjegavam.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Stripy

  • *
  • 146
Re: NOD32
« Odgovori #2 : 07. Srpanj, 2008., 11:36 »
Imam NOD već 2 godine i nikad nikakvih problema ni usporavanja a kamoli smrzavanja sistema.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: NOD32
« Odgovori #3 : 07. Srpanj, 2008., 11:38 »
Imam NOD već 2 godine i nikad nikakvih problema ni usporavanja a kamoli smrzavanja sistema.

U potpunosti se slažem s ovim. Taj problem koji ti imaš (ili si imao) nije do NOD-a nego do nečeg trećeg (mogući uzrok - "otpatci" starih drivera)

Ja koristim NOD32 koristim otkad imam net i nikakvih sličnih problema nisam imao.

Re: NOD32
« Odgovori #4 : 07. Srpanj, 2008., 19:57 »
Probaj skinuti Magic Speed i tamo ga deaktivirat da ti iskače kad upališ komp.. Meni je pomoglo.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: NOD32
« Odgovori #5 : 07. Srpanj, 2008., 20:11 »
U potpunosti se slažem s ovim. Taj problem koji ti imaš (ili si imao) nije do NOD-a nego do nečeg trećeg (mogući uzrok - "otpatci" starih drivera.

Moguće, iako sam prije formatacije imao Nod, da bi mi nakon reinstalacije windowsa i svih drivera se počeo tako
ko ponašati.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

vrby

  • *
  • 31
Odg: NOD32
« Odgovori #6 : 24. Prosinac, 2009., 19:43 »
jel moguce da zbog Eset Smart Security  igrice stekaju ja naprimjer igram Call of Duty 4 i igrica mi pocinje stekat i odjednom mi izbaci da je uspjeesno upgrade...jel moguce da stekaju zbog Nod-a
plisss tream pomoc

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: NOD32
« Odgovori #7 : 24. Prosinac, 2009., 19:53 »
Pa ugasi NOD i onda probaj igrat. Ako više ne šteka onda je očito NOD krivac. :piva:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

vrby

  • *
  • 31
Odg: NOD32
« Odgovori #8 : 24. Prosinac, 2009., 20:38 »
di se nod gasi...ocu ga moc ja opet upalit XD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: NOD32
« Odgovori #9 : 24. Prosinac, 2009., 21:19 »
Da, naravno. :D

Ako ti je uključen trebala bi bit mala ikonica dole desno u traci (tamo pored sata) i desni klik na nju pa exit, quit ili kako već tamo tebi piše. A ponovo ga pališ ko i sve ostale programe/igre, preko desktop shortcuta ili iz instalacijskog foldera.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

vrby

  • *
  • 31
Odg: NOD32
« Odgovori #10 : 25. Prosinac, 2009., 12:18 »
ja immam ESET SMART SECURITY i kkad kliknem na ikonu dole  desno pored sata pise mi ovako:

Open window

Computer Scen

Update

Advanced  Setup

Block Network  traffic

Do not filter network  traffic (Disable firewall)

Disable  antivirus  and antispyware protection

Show network connections

Log file

Quarantine

i sad neznam kaj trebam stisnut da ga iskljucim?????? jel zna netko ?????? hvala


 

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: NOD32
« Odgovori #11 : 25. Prosinac, 2009., 12:54 »
Citat:
Do not filter network  traffic (Disable firewall)

Disable  antivirus  and antispyware protection

To dvoje.


*

vrby

  • *
  • 31
Odg: NOD32
« Odgovori #12 : 25. Prosinac, 2009., 17:01 »
i poslje cu ga moc ponovo pokrenut??

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: NOD32
« Odgovori #13 : 26. Prosinac, 2009., 00:44 »
Stavi kvalitetan AV, kao npr. Avira.

Šta će ti Nod smeće? :\

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: NOD32
« Odgovori #14 : 26. Prosinac, 2009., 11:31 »
ESET je prejeben, ne pričaj gluposti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9