HCL.HR

Obrada Videa!

  • 7 Odgovora
  • 2229 Hitova
Obrada Videa!
« : 23. Siječanj, 2012., 20:25 »
Dakle trebo bi nekog koji zna dobro obrađivat vide-e? Znam raditi u Movie Makeru i Sony Vegas-u, al neznam dal se to moze sto ja ocu napravit u tim programima, ima ovjde neko ko zna radit u tim ili adobe premiereu da mi objasni?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Obrada Videa!
« Odgovori #1 : 23. Siječanj, 2012., 20:43 »
Pa napiši što ti treba, možda se javi netko.

Odg: Obrada Videa!
« Odgovori #2 : 23. Siječanj, 2012., 22:20 »
Dakle trebo bi obradit neki video da bude ko neki originalan film, znam da se to moze u Neru al u njemu neznam radit..
Trebo bi da na pocetku videa ima izbornik da biras koji dio oces, i da ispade onak do originalini film, jer cu taj video snimit na dvd za uspomenu..
Zna li neko kako se to moze napravit u Sony Vegasu ili Movie Makeru, ili ak mi neko moze objasnit kak to napravit u Premireu?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Obrada Videa!
« Odgovori #3 : 23. Siječanj, 2012., 22:37 »
Tebi treba DVD authoring, ne video obrada meni se čini. Menu želiš neki napraviti.

U Movie Makeru/Vegasu/Premieru možeš napraviti video klipove koje ćeš renderirati/exportirati kao takve.

Što se tiče menija kad već imaš Premiere (?), onda koristi Adobe Encore. To je program baš za DVD authoring.


Ful je jednostavno, sve ti zapravo piše step-by-step u tutorialu/helpu. Ima i drugih programa za ovo ko u priči, ali kad već spominješ Premiere, onda najbolje da s Encorom radiš.

Nije neka filozofija, automatski je većinu toga u biti.

Odg: Obrada Videa!
« Odgovori #4 : 23. Siječanj, 2012., 22:49 »
Oke, hvala ti!

Odg: Obrada Videa!
« Odgovori #5 : 28. Siječanj, 2012., 22:42 »
Trebo bi jos ak znas program u kojem mozes neki video izrezat na manje djelove?

Odg: Obrada Videa!
« Odgovori #6 : 28. Siječanj, 2012., 23:30 »
Mislim da to može bilokoji, al ono, virtualdub sam ja koristio za tu namjenu.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Obrada Videa!
« Odgovori #7 : 29. Siječanj, 2012., 10:04 »
Virtualdub ti je najjednostavniji za to, doslovno označiš od kud do kud treba izrezat i to je to. Inače, preporučam ti Sony Vegas za obrade videa, meni je bio najjednostavniji za shvatit i imaš puno dobrih tutorijala o njemu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9