HCL.HR

POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?

  • 9 Odgovora
  • 10382 Hitova
*

Benko

  • *****
  • 2370
POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« : 04. Prosinac, 2007., 17:55 »
Znači, imam malu situaciju.. važno mi je jako da tog fajla nema na DVD-u.. jednostavno, želim ga izbrisat, čak ne ni kao da RW disc, da mi se prostor oslobodi, već da ga jednostavno nema na dvd-u.. kad sam pržio maknuo sam multisession opciju.. postoji li način da izbrišem taj fajl, neki program za to (DVD koji nije RW, već običan)?

*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #1 : 04. Prosinac, 2007., 18:19 »
ne postoji nacin za tak nekaj  :geek:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #2 : 04. Prosinac, 2007., 18:21 »
Pa ako je to moguće, poljubim te u guzicu  :winknkiss:

Nemožeš to maknut, sprženo je (doslovce)...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #3 : 04. Prosinac, 2007., 18:27 »
 :tired: nema šanse da se to ne može napraviti.. iako je taj fajl zapisan na dvdu, on itekako može biti maknut.. naime, kad se dvd ne finišira, makar bio dvd-r, odeš u nero i pobrišeš ga.. istina i bog, prostor se ne oslobađa kao da i nije izbrisan, no fajl više ne postoji..

no, ipak sad dok sam pisao ovo sam shvatio da je ovo što sam ja učinio kako ste vi rekli nemoguće? why? jer sam multisession isključio, i nema više prepržavanja.. što znači da nema šanse da ga i obrišem ovak i ponovno spržim.. ali znajte da kad imaš mogućnost prženja novog sessiona da možeš izbrisat fajl makar njegov zapis ostaje i na to mjesto ne može ništa drugo doć :( a eto, i'm screwed

Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #4 : 04. Prosinac, 2007., 18:28 »
wtf. onak ponovo sprži dvd.  :wildboy: :dancing:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #5 : 04. Prosinac, 2007., 18:32 »
idijote, radi se o dvd+r koji košta 7kn, i lightscribeu na kojem je slika koju sam nalajtskrajbo na nju i sad je nemam više :wildboy: OH, THE HUMANITY.. mda, jeboga, sad to u smeće i opet lajtskrajbam.. ajte, hvala na ničemu

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #6 : 04. Prosinac, 2007., 18:32 »
:tired: nema šanse da se to ne može napraviti.. iako je taj fajl zapisan na dvdu, on itekako može biti maknut.. naime, kad se dvd ne finišira, makar bio dvd-r, odeš u nero i pobrišeš ga.. istina i bog, prostor se ne oslobađa kao da i nije izbrisan, no fajl više ne postoji..

no, ipak sad dok sam pisao ovo sam shvatio da je ovo što sam ja učinio kako ste vi rekli nemoguće? why? jer sam multisession isključio, i nema više prepržavanja.. što znači da nema šanse da ga i obrišem ovak i ponovno spržim.. ali znajte da kad imaš mogućnost prženja novog sessiona da možeš izbrisat fajl makar njegov zapis ostaje i na to mjesto ne može ništa drugo doć :( a eto, i'm screwed


 :tired:

ako izvadiš DVD, end of story frende

edit: da glup sam  :dancing: :ave:

idijote, radi se o dvd+r koji košta 7kn, i lightscribeu na kojem je slika koju sam nalajtskrajbo na nju i sad je nemam više :wildboy: OH, THE HUMANITY.. mda, jeboga, sad to u smeće i opet lajtskrajbam.. ajte, hvala na ničemu

hvala i tebi sine, na brzopletom topiku  :dancing:
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2007., 18:34 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #7 : 04. Prosinac, 2007., 18:34 »
:tired:

ako izvadiš DVD, end of story frende
a jes'l ti mutav? skuži da nije važno što je podatak napržen, ja želim da nije vidljiv na dvd-u.. ne da se izbriše nekim čudom kao da je dvd-rw.. nvm, ne bi skužio, već sam stoput obriso fajl iz sessiona, samo što se sad desilo da nisam imao omogućen multisešn

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #8 : 04. Prosinac, 2007., 18:37 »
HEJ NE ZOVI ME MUTAVIM. MIŠLJAH DA SMO PRIJATELJI.  LOLO :wildboy:

 :tired:

pa probaj overrideat kompjuter za kojeg je namijenjen taj dvd i zapečati mu opciju da ne prikazuje hidden fileove, a ti ćeš tom fileu na sprženom dvdu reći da bude hidden  :wildboy:

mada se ni to nemože napraviti bez nanovog prženja  :tired:

poanta - zajebo si se  :kita


« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2007., 18:39 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: POMOĆ! Kako obrisati file sa DVD+R?
« Odgovori #9 : 04. Prosinac, 2007., 18:52 »
poanta - zajebo si se  :kita
tačno :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9