HCL.HR

Pomoć - Tko mi koristi Wirelles

  • 5 Odgovora
  • 2111 Hitova
Pomoć - Tko mi koristi Wirelles
« : 31. Prosinac, 2013., 01:06 »
Ovako, imamo Wirelles u kući koja ima dosta stanova, internet u biti koristimo ja i susjed dok malo malo osjetim zapinjanje na mreži. Uvijek bude da nitko nikome nije davao šifru i danas pogledam i dočeka me desetak korisnika da je spojeno. Prvo pitanje jer ovo iz screenshota moguće. Zaključano je WPA2. Imam osjećaj da je netko podijelio šifru svima.
Drugo pitanje je da li je moguće instalirati neki program da vidim tko koliko opterećuje vezu jer se svi kunu da ne skidaju kad smo svi kući. Znači neki program koji će pratiti traffic ali po korisnicima.
Treće pitanje - da li mogu kako doći do imena računala ili nekih detaljnijih podataka jer imam ip adrese od istih

« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2013., 01:07 SumegiN »

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Pomoć - Tko mi koristi Wirelles
« Odgovori #1 : 02. Siječanj, 2014., 13:56 »
Ugasi im internet.Misliti će da si isključio i neće više tražiti.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pomoć - Tko mi koristi Wirelles
« Odgovori #2 : 02. Siječanj, 2014., 22:17 »
1.Upisi na internet browseru 192.168.1.1 i logiraj se i promjeni sifru,tada ces biti siguran.Pokusaj naci opciju u meniju rutera s kojom ces moci vidjeti tko ti je povezan ako ne predi na 2 korak.
2.Ako zelis znati tko ti je povezan,predpostavljam da koristis windows.Odi u run i upisi cmd.
   Otvorit ce ti se conzola u kojoj ces upisati komandu net view ,nakon sto upises tu komandu dok si povezan na svoj wireless objavit ce ti se imena svih računala povezanih na tvoju mrezu.
3.Ako im oces malo prkositi ,upisi komandu ping pa ime racunala da izgleda npr ping GENERAL-PC ,zatim pojavit ce ti se mnogo teksta i vidit ces npr pinging GENERAL-PC i neku adresu veliku u [ ] zagradama ,oznaci je i kopiraj. Upisi komandu shutdown -i i sljedi upute.Ako ti je nejasno sta javi se,pokusao sam objasniti na jednostavan nacin ;)
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Pomoć - Tko mi koristi Wirelles
« Odgovori #3 : 02. Siječanj, 2014., 22:45 »
heheh shvatio sve što me zanimalo :)

Odg: Pomoć - Tko mi koristi Wirelles
« Odgovori #4 : 03. Siječanj, 2014., 11:12 »
E pazi sad kad se registrira novi član i pita Dosad sam se stalno spajao preko jednog susjeda. Zašto više ne mogu? :hihi:

Odg: Pomoć - Tko mi koristi Wirelles
« Odgovori #5 : 03. Siječanj, 2014., 12:29 »
E pazi sad kad se registrira novi član i pita Dosad sam se stalno spajao preko jednog susjeda. Zašto više ne mogu? :hihi:

:loludara: :ave:
P: PSP GO
Više informacija ----> http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/ppsp-go/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9