HCL.HR

Problem

  • 30 Odgovora
  • 5904 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Problem
« : 20. Siječanj, 2011., 23:04 »
Uglavnom, ima sam AVG Free antivirus. Na faksu smo dobili besplatni McAfee licence i instalirao normalno. Instalacija sve ok isla, ali nakon obavezne reinstalacije komp se reboota normalno, Windowsi se dignu ali dok hocu napravit neku aktivnost (npr. otvorit My Computer) sve zabrejka i kursor se loada neprestano i nemogu nista radit.
Kolko sam upucen, dva Antivirusa mogu biti odjednom aktivni il nes? :( Ako ne, koje je rjesenje.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Problem
« Odgovori #1 : 20. Siječanj, 2011., 23:28 »
http://www.ursoftware.com/

probaj s tim obrisati
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Problem
« Odgovori #2 : 20. Siječanj, 2011., 23:39 »
Da, je ipak je do dva Antivirusa. Pobrisao McAfee i sad je ok.
Neznam zasto, pa ako neko zna objasnit, I'm all ears. :wildboy:

+1 na rep Yoora
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Problem
« Odgovori #3 : 21. Siječanj, 2011., 10:53 »
Nikada nemoj imati dva antivirusa na racunaru, jer jedan drugom smjetaju, otezavaju rad na racunaru i postizes efekat kao da nijednog nemas. :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Problem
« Odgovori #4 : 21. Siječanj, 2011., 10:56 »
ne mislim ti vrijeđat inteligenciju ali do odgovora na to pitanje logički mogu doć i djeca iz osnovne. 1-4 razreda.  :wildboy:

edit: eto približnog primjera gore

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problem
« Odgovori #5 : 21. Siječanj, 2011., 13:49 »
 :tired:

Da jer hej. Možeš imati 4 web browsera istovremeno pod punim pogonom pa se ništa ne dešava. Logika - ubitačna. Kad već smatraš neznanje takvog nečeg statusom vrijednog vrijeđanja, onda objasni svima zašto je to loše. Koji portovi se kolju i šta se tu dešava.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Problem
« Odgovori #6 : 21. Siječanj, 2011., 14:03 »
 :tired:

da, ubitačna je logika jer svi znamo čemu služe preglednici a čemu antivirusi koji se integriraju u OS i izvode u realnom vremenu kako bi pružali konstantnu zaštitu. mislim, jebote, pri instalaciji svakog antivirusnog programa piše zašto nije preporučljivo takvo što.

Odg: Problem
« Odgovori #7 : 21. Siječanj, 2011., 14:09 »
Da, wyzard, INTUITIVNO JE LOGIČNO da ne smiješ instalirati dva antivirusna programa odjednom.  :hihi:

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Problem
« Odgovori #8 : 21. Siječanj, 2011., 14:20 »
Ne znam, meni je logično.  :wildboy:


*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Problem
« Odgovori #9 : 21. Siječanj, 2011., 14:35 »
Meni nije, mislim, zašto ih nebi imao pecto, da se pokrivaju. Kaj ne skenira jedan, bude drugi.:hiha:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problem
« Odgovori #10 : 21. Siječanj, 2011., 14:51 »
:tired:

da, ubitačna je logika jer svi znamo čemu služe preglednici a čemu antivirusi koji se integriraju u OS i izvode u realnom vremenu kako bi pružali konstantnu zaštitu. mislim, jebote, pri instalaciji svakog antivirusnog programa piše zašto nije preporučljivo takvo što.

Di je objašnjenje? Nisi napisao :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Problem
« Odgovori #11 : 21. Siječanj, 2011., 15:04 »
jesam. no što ti ja mogu kad ti nije logično - ako ne razumiješ tako jednostavnu rečenicu, što mi onda vrijedi ići u detalje.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problem
« Odgovori #12 : 21. Siječanj, 2011., 15:09 »
oprosti što svojom neinteligencijom vrijeđam čovječanstvo

integriranje u OS i izvođenje u realnom vremenu kako bi pružali konstantnu zaštitu kažeš?  :hihi: Neće ići. Vjerojatno si čuo od babe hude da to nije dobro (kao i ja) pa eto, to je tako

Nisi objasnio. Ni nemoj, mogu i sam googlat


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Problem
« Odgovori #13 : 21. Siječanj, 2011., 15:50 »
Ok, imaš 2 antivirusa i jedan od njih je aktivan, a drugim ideš skenirat disk.
Aktivni av mora odobriti svako pristupanje bilo kojoj datoteci na kompu od strane drugih softwarea - a taj drugi software je av kojim skeniraš jel. Znači ovim av-om kojim skeniraš nećeš pronaći niti jedan virus nego ćeš samo aktivirat trigger za analizu fajla od strane aktivnog av-a koji će potom izbrisati fajl ako je virus prije nego što ga ovaj kojim skeniraš i označi kao virusom.

Sranje je što nekad av-ovi znaju sami sebe skenirati u beskočanost ako su oba aktivna lol. Moguće je imat 2 av-a u isto vrijeme doduše, ja imao Kaspera i Aviru dugo vremena (+ malwarebytes)

Divim se sam sebi kako sam ovo mindfuckerski objasnio. (H)
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problem
« Odgovori #14 : 21. Siječanj, 2011., 16:01 »
 :approve

+ što sam još pročitao da se znaju zablesirati jer jedan nađe virusne definicije u drugome pa bude apeshit!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9