HCL.HR

Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem

  • 7 Odgovora
  • 1937 Hitova
*

petronie

  • *
  • 16
  • Pusti me na miru da popijem pivu
Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem
« : 21. Prosinac, 2012., 14:15 »
Jeli mi može tko pomoć u vezi Windows-a? Ovako kad tek instaliram windwos XP (da XP, nemam komp za windowns 7) kad tek instaliram, moj windows ili cd čitač normalno očita dvd od 8,5 gb i normalno instaliram tu igru preko njega, sad kad je prošlo par mjeseci od instalacije Windwos xp-a ne želi prepoznat te Dvdje (znam da ti dvd-i rade nisu pokidani ili pre stari), da li je to to čitača ili možda sutava kako ja sumljam da je?
:ave:
I da imam "kao" Windows Xp Proffesional, a taj isti PROFESSIONAL ne piše kad mi se windwos xp učitava

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem
« Odgovori #1 : 21. Prosinac, 2012., 14:25 »
jesi pokušao pogledati neki dvd film, provjeri da li ti se oni regularno učitavaju

*

petronie

  • *
  • 16
  • Pusti me na miru da popijem pivu
Odg: Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem
« Odgovori #2 : 21. Prosinac, 2012., 14:27 »
Nisam još, imam nekoliko filmova idem sad isprobat

*

petronie

  • *
  • 16
  • Pusti me na miru da popijem pivu
Odg: Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem
« Odgovori #3 : 21. Prosinac, 2012., 14:40 »
Sve normalno otvare te filmove, nema nikakvih problema, ono što sam možda zaboravio spomenut, da sve  što je na CD-u i običnom Dvd-u to normalno otvara s tim nema problema, čak sam izvadio one filmove koje nisam godinama gledao i sve normalno radi, ja ipak mislim da je do Windowsa, kako sam napisao prvi put, kad tek instaliram Windwos Xp on normalno otvore te dvd-je od 8,5 gb a tek tamo poslje par mjeseci počne zafrkavati. Jer imao sam i drugu instalaciju XP prije ove sad (ona se nešto smrdala, pa nabavio novi) a čini mi se da ovaj "novi" i nije nešto :chair:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem
« Odgovori #4 : 21. Prosinac, 2012., 15:21 »
nez, pokušaj s nekim antivirusnim program pročistit računalo u safe modu, preporučio bih ti malwarebytes

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem
« Odgovori #5 : 21. Prosinac, 2012., 15:26 »
A mozda je do igre problem.
Suspect

*

petronie

  • *
  • 16
  • Pusti me na miru da popijem pivu
Odg: Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem
« Odgovori #6 : 21. Prosinac, 2012., 19:12 »
Kao što sam reko, ne vjerujem da je do igre, imam više igara na dvd-u od 8,5 gb i čak sam nosio te iste koje kod mene ne žele da se pokrenu kod jednog mog bratića i kod njega dvd radi....

*

petronie

  • *
  • 16
  • Pusti me na miru da popijem pivu
Odg: Problem ili sa Windowsom ili cd/dvd čitačem
« Odgovori #7 : 22. Prosinac, 2012., 11:50 »
Problem je riješen, ipak je bilo do windowsa kako sam i rekao, sad mi ponovo normalno učitava te dvd-je od 8,5 gb :geek: ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9