HCL.HR

problem s bootom..

  • 5 Odgovora
  • 1954 Hitova
problem s bootom..
« : 14. Studeni, 2014., 22:07 »
pozzz ekipa..  naime upalim komp i zašteka mi gumb komp se upali i ugasi nakon signala pa upalim opet isto se dogodilo... izvadim gumb i s wd-40 malo špricnem i gumb ko nov..  upalim komp kad ono na monitoru čudooo mislim da je pisalo corrupted bios update from recovery dont turn off comp. nakon što se to posložilo komp ispiše od matične logo (gigabayte) i sljedeče je što piše gigabayte dual uefi i onda se komp restarta i tako unedogled... moja konfiguracija - matična gigabayte ga-990xa -ud3, procesor amd 8350 fx, grafa r9 280 x vapor
bolje miješati alkohol nego beton... AMD RULEEES...

Odg: problem s bootom..
« Odgovori #1 : 14. Studeni, 2014., 22:25 »
Očisti CMOS. Znači ugasi PC, nađi na matičnoj ploči dva pina kod koji piše clr_cmos i nečim metalnim ih spoji. Drži tako par sekundi i izvuci taj metalni predmet koji si držao. Nakon toga upali PC i vidi da li se isto događa.

Odg: problem s bootom..
« Odgovori #2 : 14. Studeni, 2014., 22:27 »
stvar je u tome da toga nema na ploći...  več sam gledao..
bolje miješati alkohol nego beton... AMD RULEEES...

Odg: problem s bootom..
« Odgovori #3 : 14. Studeni, 2014., 22:29 »
ima našao sam :-)
bolje miješati alkohol nego beton... AMD RULEEES...

Odg: problem s bootom..
« Odgovori #4 : 14. Studeni, 2014., 22:35 »
ista stvar..  Sve se isto događa.. 
bolje miješati alkohol nego beton... AMD RULEEES...

Odg: problem s bootom..
« Odgovori #5 : 14. Studeni, 2014., 23:33 »
ovako složil sam.. sad znam šta se dogodilo (zlatni youtube) gumb se nije vratio i bios je otišao u svoj recovery mode i tu se malo sje.. o našao na youtubu da za gigabayte matičnu treba držat power gumb da ode u recovery mode i tu se on posloži i to je to... radi sve ko singer...  ovo je ako netko zapne ko ja..  hvala svima na pomoči ;-)
bolje miješati alkohol nego beton... AMD RULEEES...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9