HCL.HR

Problem s brzinom rada laptopa

  • 2 Odgovora
  • 2137 Hitova
Problem s brzinom rada laptopa
« : 10. Rujan, 2015., 22:44 »
Dakle, kada upalim laptop i počnem raditi na njemu, on je normalne brzine na koju sam navikao. Međutim, nakon samo 5 minuta rada na njemu postaje nevjerojatno spor. Doslovno mu treba 5 minuta da zatvori Chrome. I pointer mi nije običan, nego je ovakav

Kada mi takav pointer postane, onda počinju problemi i postaje spor. Odveo sam ga na servis, debili su mi javili da su promijenili matičnu ploču (uvjeren sam da nisu) i ja se vratim doma i shvatim da laptop uopće nije popravljen :wildboy:

HELP
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem s brzinom rada laptopa
« Odgovori #1 : 11. Rujan, 2015., 09:08 »
A onda ga moraš vratiti nazad na servis. Većinu puta ekipa na servisu nešto kaže a drugo napravi.
Moraš biti uporan i poonovno reklamirati. I idući puta prije preuzimanja sa servisa odmah tamo upali laptop (ako je na njemu OS) i testiraj ga 10ak minuta. Ako ne radi opet im ga ostaviš.
Nažalost tako većina njih radi... Neki iz neznanja, a drugi pak iz lijenosti i/ili nedostatka vremna. Nakon "popravka" uopće ne testiraju je li problem riješen nego ga automatski smatraju riješenim.

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Problem s brzinom rada laptopa
« Odgovori #2 : 15. Rujan, 2015., 09:28 »
Dakle, kada upalim laptop i počnem raditi na njemu, on je normalne brzine na koju sam navikao. Međutim, nakon samo 5 minuta rada na njemu postaje nevjerojatno spor. Doslovno mu treba 5 minuta da zatvori Chrome. I pointer mi nije običan, nego je ovakav (Klikni za pregled slike.)

Kada mi takav pointer postane, onda počinju problemi i postaje spor. Odveo sam ga na servis, debili su mi javili da su promijenili matičnu ploču (uvjeren sam da nisu) i ja se vratim doma i shvatim da laptop uopće nije popravljen :wildboy:

HELP

Kad meni pocne usporavat komp to je znak da je doslo vrijeme za formatiranje i stavljanje novih windowsa.
(a nije lose ni provjerit koji ti se programi automatski pokrecu sa paljenjem kompa)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9