HCL.HR

Problem s Windows 7

  • 13 Odgovora
  • 3318 Hitova
Problem s Windows 7
« : 08. Kolovoz, 2009., 18:57 »
imam problem na windows 7 ultimate 32bit!!!
rezolucija monitora mi je 1680x1050 ali sve igrice mi se otvaraju s rezolucijom 800x600 ili rezolucijom koja mi se ne slaže s rezolucijom ekrana!!!
kako riješiti taj problem a da se ne mora cijelo vrijeme nariktavat rezolucija na igrici????
ak netko zna nek pliz napiše!hvala :D!!!

*

Tola

  • **
  • 429
Re: Problem s Windows 7
« Odgovori #1 : 08. Kolovoz, 2009., 19:16 »
Jesi instalira drivere za grafičku?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Problem s Windows 7
« Odgovori #2 : 09. Kolovoz, 2009., 17:36 »
Da nema drivere za grafičku, ne bi mogao ni pokrenuti niti jednu fullscreen dx ili openql igru.

Stvar je doduše vjerojatno do drivera za grafičku. Ili je problem u nekim postavkama u control panelu drivera iako mi tu ne pada na pamet niti jedna pametna opcija koju bi mogao probati ugasiti/upaliti. Tako da je izglednije da se problem skriva u krivoj verziji skinutih drivera. Probaj skinuti najnovije driver za svoju grafičku i to za Vistu 32-bit. ( osim ako nekim čudom ne postoje već Windows 7 driveri )

Instaliraj ih tako da prethodno u potpunosti deinstaliraš drivere. Evo topica koji će ti pomoć pravilno ih instalirati:
http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=8595.0

Osim toga, probaj upisati u onaj search u start meniu dxdiag i ako ti nađe neki programčić sa žuto plavom ikonom pokreni ga pa pročitaj koju verziju dx-a imaš...

Re: Problem s Windows 7
« Odgovori #3 : 16. Kolovoz, 2009., 11:36 »
hvala na savjetima, budem probo

Re: Problem s Windows 7
« Odgovori #4 : 24. Kolovoz, 2009., 22:50 »
kud već sedmica još se nije ni popravo razradila strpi se...ja imam xp i to mi je najbolje..hehe :piva: :piva:
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #5 : 04. Rujan, 2009., 10:13 »
probo sam ovo s driver cleaner pro i nije uspjelo!!!!
ima još netko kakvih ideja šta bi mogo probat????
molim vas pomozite!!!!!!! :bonk: :bonk: :bonk:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #6 : 04. Rujan, 2009., 10:43 »
napiši fino konfiguraciju i koje igre te zajebavaju prvo. Poznat mi je problem, bio je još aktivan u vrijeme beta sedmice, čitao sam na valve forumima o tome, e sad, ako si skidao s neta lako je moguće da si betu windowsa dobio... ili RC ili ne znam...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #7 : 06. Rujan, 2009., 13:43 »
Ovak nije neki problem, ali me svejedno užasno živcira, izgleda da sam negdje nesvijesno nešto stavio negdje kvačicu, naime, kad uđem u my computer, on mi je na pola ekrana, stavim u svom direktoriju sve ikone na velke thumbinailse i izađem na desktop, i kad ponovo uđem u my computer opet nije maximiziran nego na pola, i opet su sve ikone sitne, a ne uvećane kako sam ih ja postavio?! Hvala unaprijed :)

Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #8 : 08. Rujan, 2009., 16:27 »
procesor:pentium dual-core cpu e5200 2.59 ghz
matična:asus p5kpl-am
grafička:nvidia gefoce 9500 gt
monitor:acer v203w

sve igrice su u početku uz manjoj rezoluciji ali mi je problem s igricama u kojima se ne može namjestit rezolucija

hvala!!


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #9 : 08. Rujan, 2009., 17:17 »
Pogledaj si za nove drivere, btw. sad sam kao dobri stari "HACKER" nisu igrice, nego igre , zahvaljujem  =D>

Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #10 : 08. Rujan, 2009., 17:30 »
pogledo sam za nove drivere i boli me briga jel igrica il igra

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #11 : 08. Rujan, 2009., 17:41 »
I jesi riješio. Jebale te igrice  :mrgreen:

Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #12 : 08. Rujan, 2009., 21:53 »
Dali je izašla cijela sedmica? Da nije beta, RC i sl. Ako da, molio bih link. Ako ima takve sedmice, dali postoji ista takva, ali crackana? Ako da, onda taj link.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Odg: Problem s Windows 7
« Odgovori #13 : 09. Rujan, 2009., 09:11 »
ne postoji, a moja je radila izvanredno. sad je totalno u kurcu(mislim da je reduced functionality; zaboravio aktivirat) pa se sad tu jebem i neda mi se opet nes drugo instaliravat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9